Дую на вітер• 16 марта 2024

Что вы купили себе на весну? Поделитесь образами

Викасикрет• 16 марта 2024
Я что-то покупаю, но всегда нечего надеть

мадамГрицацуева• 16 марта 2024
Сорян. Більше ніколи
Бараболька• 16 марта 2024
К этому косуха с прошлого года и короткая белая куртка бершка по- моему. А ну юбка ещё с разрезом длинная h@m к тем же курткам))
Бараболька• 16 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Сорян. Більше ніколи
Та не соромтесь ,анонім все спростує))
мадамГрицацуева• 16 марта 2024
Ответ дляБараболька
Та не соромтесь ,анонім все спростує))
Я не соромлюсь. Я не хочу гидоту читати))
Murzeelka• 16 марта 2024
Пижаму справила, такую- весеннюю
Бараболька• 16 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Та ну як без неї? Це ж саме те що і робить життя різноманітнішим))
мадамГрицацуева• 16 марта 2024
Ответ дляБараболька
Я живу в Україні. Життя різноманітне і гидота щодня(((
ЕлькиПальки• 16 марта 2024
Ответ дляВикасикрет
У жінок дві проблеми з гардеробом-нема що надягнути, і нема місця в шафі

Мастер Пис• 16 марта 2024
Що там модне навесні буде, жіноцчі 41 рочку?
ОйЙой• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
те ж саме, що й жіночці 21 рочку, і 61 рочку
Мастер Пис• 16 марта 2024
Ответ дляОйЙой
Я теж так гадаю, але тут часто пишуть то про коліна, то про шиї, то про довжину...а відчуваєш себе дівчінкою, не хочеться дуже бабушачого
ОйЙой• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
то й не носіть бабушачого
зараз така мода демократична, що можна і в елеґантному віці мати стильний вигляд. і без відкритих колін. і з довжиною, яка пасує.
а шию не підкреслювати певного роду прикрасами, от і все.
З понеділка на дієті• 16 марта 2024
на весну ничего. Зимой покупала - кучу одежды, куртки, 2 пары сапог. Удовлетворилась шоппингом по самое не хочу
Буду ходить в джинсах и кроссовках
100%• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
А вам не пофиг что сельсоветчицы пишут?
Замороженная селедка• 16 марта 2024
Нет за что покупать
Мастер Пис• 16 марта 2024
Ответ дляОйЙой
то й не носіть бабушачого
Вперше купила собі косуху, ще з біркою висить))). Скільки років думала - требе - не треба, а зараз такі обставини навкруги, що взяла і купила. Аж полегшало))) а вона тепер до всього попереднього гардеробу не підходить. Треба ще щось купити, думаю що
ОйЙой• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
в мене їх декілька
шкіряна, вельветова, джинсові.
це універсальна класична штука, яку можна поєднувати з безліччю предметів гардеробу.
Мастер Пис• 16 марта 2024
Ответ для100%
А вам не пофиг что сельсоветчицы пишут?
Пофіг, але іноді і адекватні поради бувають, є тут ті хто шарять, чом би і не спитати

100%• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Так про колени и все такое пишут сельсоветчицы .
Те девочки что адекватные дают норм советы по теме
Ms. Откровенность• 16 марта 2024
Недавно купила несколько новых свитерков и лёгкую куртку. А сегодня купила парфюм, который замечательно подойдёт моему весеннему настроению)
Мастер Пис• 16 марта 2024
Ответ дляОйЙой
в мене їх декілька
шкіряна, вельветова, джинсові.
Це чудово, коли є хист комбінувати і смак. А у мене купа гарних речей, самі по собі, а розуму скомбінувати не вистачає. Хоч на курси якісь іди. У доньки 11 років і то краще виходить
Оце так цабе• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Дівчатка не носять скіні, а жіночки ну ніяк не повикидають їх))
ОйЙой• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
ну я не скажу, що прям гуру моди і стилю
але вважати якусь одну річ чи фасон модним - це абсолютно неправильно.
а тут часто про це пишуть. типу, які джинси актуальні зараз.
то зайдіть в будь-яку фірмову джинсову крамницю, і побачите там два десятки різних фасонів. від скіні до вайд-легів. і обирайте те, що вам пасує і подобається. сучасним і стильним вигляд робить не фасон, а лук цілком, у поєднанні.
ОйЙой• 16 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
в мене декілька різних фасонів штанів. і скіні теж. дивлячись до чого їх надівати і з чим.
Залізний кіготь• 16 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Сорян. Більше ніколи
Обісрали, так? Ну тут це тренд такий
Залізний кіготь• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Мені 44, вчора ось такий комплект приміряла. Наче нічого, але не розумію чи потрібно воно мені 🤷‍♀️
Латвийские_Номера• 16 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Вы так спрашиваете, будто для 61)
Мастер Пис• 16 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вы так спрашиваете, будто для 61)
Плюс мінус
Мастер Пис• 16 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
🤣🤣🤣 от точно. Я собі в них подобаюсь