Шиворот Навыворот• 17 марта 2024
Як вам така щітка для масажу голови Тангел Тізер?
Хочу придбати таку щітку для використання під час миття голови? Не розумію чому в залежності від кольору різна ціна. Наприклад така фіолетова 360, чорна 420, інші кольори дорожчі. Чому так?🤔
Мотористка• 17 марта 2024
не знаю как эта щетка, но расчески у меня много лет и аналогов лучше для меня не существует
Анти-анонім• 17 марта 2024
Без ручки все фигня для длинных волос. У меня розовая ,специально покупала чтобы чаще мыть ,с чёрными я засранец.
Відкушу все що стирчить• 17 марта 2024
Ответ дляМотористка
100%. Моє життя налагодилось як тільки її купила. У доньки було довге та густе волосся, без неї розчісування особливо після миття було жахом
КохайтесьЧорнобровi• 17 марта 2024
Я себе такую купила. Фигня. Просто как расческа валяется в сумке. Если хотите именно для массажа, то лучше поищите что-то другое. И мне потом расскажите. Мне тоже надо
Шкала Радощів• 17 марта 2024
Ддя масажа це не працює. Ефективний масаж або ультрафіолетом або масаж зі зміщенням шкіри, просто гладити це всерівно що просто розчесатися