ЗавЛабСнаб• 17 марта 2024
Скільки Ваші 3-4 річки дивляться мультфільми?
Добрий вечір.
Тільки, будь ласка, чесно!
Результат:
вже голосів:
10 (32.26%)
До 2 годин
7 (22.58%)
Інше
5 (16.13%)
До години
3 (9.68%)
До 3 годин
3 (9.68%)
До 4 годин і більше
1 (3.23%)
До пів години
1 (3.23%)
До півтора години
1 (3.23%)
Зовсім не дивиться
ЗавЛабСнаб
• 17 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
По різному, в середньому годину півтори,
Дякую.
За один раз, вірно?
Засомневаю• 17 марта 2024
Дивляться лише у вихідні, годину- півтори,в залежності від того на скільки довгий мультик
IQ 80• 17 марта 2024
Моїй 2,5. Буває взагалі не дивиться за день, а буває години 2 за весь день виходить. Я не проти взагалі мультиків, та поки їй не дуже цікаво
ЯспАкойнаЯ• 17 марта 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую.
За один раз, вірно?
Так, бо поки я збираюсь на роботу в квартирі буде армагедон, потім в садочок, перед сном стараюсь не включать, але ситуації різні
Поки я её працювала, то могла день два і не включати, потім включити хвилин на 30
Хвець-тець• 17 марта 2024
В таком возрасте больше 4 часов, так как ребенка на работу брала. Когда в садике то только там смотрел
Гравіцапа• 17 марта 2024
за один раз може і годину дивитись. але приходжу кажу «вимикай» і вимикає. без істерик, бо немає жорсткого обмеження в мультиках.
за день до 2 годин максимум за кілька підходів.
мультики дивиться розвиваючі. потім обговорюємо що бачив, що цікаво, героїв, граємо по мотивам мультиків і тп.
мультики українською і англійською.
і окрім мультиків багато граємо, гуляємо, про все розмовляємо, домашні справи разом і тп
мультики тільки в будні дні, на вихідних без мультиків
мультики українською і англійською.
Der_Natali• 17 марта 2024
В будній день -один зранку,дві серії після садочка.Десь 60-70 хвилин в день. На вихідні трохи довше-один повноцінний, десь біля 1,20 хв.І ,можливо,одна коротка серія,вдень
dahashutka19• 17 марта 2024
Зазвичай це година зранку , хвилин 15 перед денним сном, година після ( окрім днів, коли тренування ) та хвилин 20, або 0 перед нічним сном .