ЗавЛабСнаб• 17 марта 2024

Скільки Ваші 3-4 річки дивляться мультфільми?

Добрий вечір.
Тільки, будь ласка, чесно!
Результат:
вже голосів: 31
10 (32.26%) До 2 годин
7 (22.58%) Інше
5 (16.13%) До години
3 (9.68%) До 3 годин
3 (9.68%) До 4 годин і більше
1 (3.23%) До пів години
1 (3.23%) До півтора години
1 (3.23%) Зовсім не дивиться
ЯспАкойнаЯ• 17 марта 2024
По різному, в середньому годину півтори,

автор ЗавЛабСнаб • 17 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дякую.
За один раз, вірно?
Засомневаю• 17 марта 2024
Дивляться лише у вихідні, годину- півтори,в залежності від того на скільки довгий мультик
МашМааш• 17 марта 2024
30-40 минут в день, но ответила до часа, тк бывает задерживаемся или дополнительно могу какие-то короткие видео показать.

Суммарно не больше часа в день экранного времени
IQ 80• 17 марта 2024
Моїй 2,5. Буває взагалі не дивиться за день, а буває години 2 за весь день виходить. Я не проти взагалі мультиків, та поки їй не дуже цікаво
ЯспАкойнаЯ• 17 марта 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую.
За один раз, вірно?
Так, бо поки я збираюсь на роботу в квартирі буде армагедон, потім в садочок, перед сном стараюсь не включать, але ситуації різні
Поки я её працювала, то могла день два і не включати, потім включити хвилин на 30
Хвець-тець• 17 марта 2024
В таком возрасте больше 4 часов, так как ребенка на работу брала. Когда в садике то только там смотрел

Гравіцапа• 17 марта 2024
за один раз може і годину дивитись. але приходжу кажу «вимикай» і вимикає. без істерик, бо немає жорсткого обмеження в мультиках.
за день до 2 годин максимум за кілька підходів.

мультики дивиться розвиваючі. потім обговорюємо що бачив, що цікаво, героїв, граємо по мотивам мультиків і тп.
мультики українською і англійською.

і окрім мультиків багато граємо, гуляємо, про все розмовляємо, домашні справи разом і тп

мультики тільки в будні дні, на вихідних без мультиків
Der_Natali• 17 марта 2024
В будній день -один зранку,дві серії після садочка.Десь 60-70 хвилин в день. На вихідні трохи довше-один повноцінний, десь біля 1,20 хв.І ,можливо,одна коротка серія,вдень
dahashutka19• 17 марта 2024
Зазвичай це година зранку , хвилин 15 перед денним сном, година після ( окрім днів, коли тренування ) та хвилин 20, або 0 перед нічним сном .