Цвірінь• 18 марта 2024
Родители сдают квартиру, а сестра на съёме
Пенсия у папы 3500, мамы 7 сдача квартиры + 4 тысяч
Сестра с родителями не общается, так как хочет чтобы квартиру отдали ей.
Я против, так как она заберёт квартиру и забудет о родителях
Что делать в этой ситуации?
Результат:
вже голосів:
577 (75.62%)
Не давать, пусть сами думают
147 (19.27%)
Результат
39 (5.11%)
Отдать и жить на пенсию
Моторошні троянди• 18 марта 2024
Ответ дляРадість моя
Тема створена для чого?
Щоб обгадити сестру
Цвірінь
• 18 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Як для мене це просто стид позор! Я би теж не спілкувалася б з такими батьками.
Ви коли подорослішаєте, зрозумієте, як добре коли батьки з вас гроші не тянуть, коли вони фінансово незалежні, це так приємно
Не будь КакСвета• 18 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Как то живут, не голодают
Так и сестра может пожить как-то, например, с родителями, а не отдельно
Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Голосують не давать це ті хто живе в своєму житлі🤣 попробуйте заробить..
Так заробили і дивемо в своєму🤷🏼♀️
Не будь КакСвета• 18 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
А оно им с неба упало?
Радість моя• 18 марта 2024
Ответ дляЛепешечка
ну,мы сейчас не автора обсуждаем))
Звісно. Набагато продуктивніше обговорювати мало того, що відсутню особу, так ще й інформацію про яку маємо зі слів сестри, яка її засуджує. Шикарне обговорення.
Моторошні троянди• 18 марта 2024
В нашій сім´ї прийнято, що ми допомагаємо одне одному. Діти батькам, батьки дітям. А ми з сестрою одна одній. Навіть коли сваримося і вважаємо що інший не правий.
Тому мені навіть сам факт даної теми не зрозумілий(
Липка-прилипка• 18 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
А должны сесть на ячку, ведь девица выросла, а обеспечивать себя не научилась?
Нет конечно. Причем тут та девица? Вы видите на что был мой ответ? Перечитайте.
Анти-анонім• 18 марта 2024
Вашій сестрі лише 25 і в неї вже клеймо - найгірша сестра, найгірша донька. Співчуваю їй. Ви все життя будете сунути носа до батьків зі своїми порадами про їх другу доньку.
Радість моя• 18 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Щоб обгадити сестру
Я це вже зрозуміла, хотіла б почути відповідь автора. Правда, вона на незручні питання не відповідає.
Моторошні троянди• 18 марта 2024
Ответ дляviter33
У Вас якісь ’неправильні ІТшники’))) (які Вінні-Пух казав)))
Ну да)
Не всі на цьому форумі мільйонери . Є ще звичайні люди
Радість моя• 18 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
Удалено администрацией...
Мрію про пончик• 18 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
Бо люди дурні. Вони не розуміють, що фінансова стабільність батьків - це великий вклад для дітей саме в тому, що фінансово дітей не нагружають у майбутньому. Який сенс все повіддавати дітям, а потім сидіти вдвох на пенсію і чекати дадуть чи не дадуть доньки хоч тисячу.
Мрію про пончик• 18 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Сестра играет в семью
Моторошні троянди• 18 марта 2024
Ответ дляРадість моя
Бо тоді може виявитися що і сестра не така вже й погана
Не кую, не мелю• 18 марта 2024
Дочери возможно бы отдала, чтоб она встала на ноги. А законного еб..ря тащить в родительскую квартиру -это путь в никуда. Я за сознательный брак. Если мужчине не куда привести свою жену, значит не фиг жениться.
Ответ дляМоторошні троянди
Ну да)
Та ну !!
Зайдіть в теми ’як вижити на 70-100 тис. в міс’)))
А по суті - ІТ чи не єдині , хто може масово купити собі житло за свої (суддів, членів правління банків, воєнкомів не беремо до уваги - їх в рази менше)
Ромашкинная• 18 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Хотите сказать что два пенсионера голодают на 15 тыс в месяц?
У многих пенсия по 2.500 и с голоду не умерли
А комуналку им платить не надо из этих денег , а вы в курсе , сколько у пенсионера уходит на лекарства ? А проблемы с зубами в таком возрасте сколько стоят ? Они не одеваются ? Обувь не снашивают ? И сколько остается на питание ? Кто и по какой причине заложил в наши головы , что пенсионеры должны содержать до старости своих детей ?
Анонім-ка• 18 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
А оно им с неба упало?
А что нет? Полюбом осталось от дедушек и бабушек которым давали бесплатно квартиру.
А я з косою• 18 марта 2024
Ответ дляАнонимба
А ничего , что и у детей может быть маленькая зарплата, да тем более в войну, а ещё дочки могут быть в декрете с маленьким ребёнком. Из каких денег родителям помогать ?
Тогда не требовать, чтобы родители помогали дочке. Не требовать помощи - тоже помощь.
Пенек Возмездия• 18 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Неправда. Я так голосувала, але живу на зйомі. На свою квартиру ще не заробила, але і від батьків нічого не чекаю. Вони мені нічого не винні.
Липка-прилипка• 18 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Естественно. А где я писала обратное?
Варена цибуля• 18 марта 2024
Сестра з чоловіком за зйом плятять всього 3тис.? Одну з яких дають свекри? Це ж майже безкоштовно. Які тут можуть претензії.
пьЯНА• 18 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
Батьки 25 річній мають давати 4 тис бо вона їх заробити не може
Все вірно. Молода здорова діваха, нехай сама вчиться себе забезпечувати. Або можна заміж та до чоловіка переїхати )))
Не будь КакСвета• 18 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В більшості це прабаьусині квартири. Або частину батьки перекрили. Одиниці за свої повністю купили
В моем окружении все приезжие. Квартиры покупали сами. Мне 43. Бабушка ещё жива. От неё достанется дом в селе (если уцелеет), до раши полями 30км. Зашибись, сокровище. Вторая бабушка жила в этом же селе, дом сравнили с землёй лет 10 тому, он нафиг никому не нужен был
Анонім-ка• 18 марта 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Бо у ваших батьків нічого взяти! Тому така розуміюча позиція.
Мрію про пончик• 18 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Моей маме 72, одну из квартир в Киеве она купила сама полностью еще в начале 2000-х
Моторошні троянди• 18 марта 2024
Ответ дляРомашкинная
Знаєте, я за те, що якраз діти мають більше допомагати батькам. Але, бувають різні періоди в житті, пізні ситуації. І буває так, що якраз батьки мають підтримати навіть дорослу дитину. Це називається сім´я.
Не будь КакСвета• 18 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Сестра играет в семью
Это её личные половые трудности