Патика-мотика• 18 марта 2024

Не видають посвідчення з інвалідності дитині

Аргументуючи тим, що немає бланків. Куди звертатися, може хтось в курсі?
Кофе в лобби• 18 марта 2024
Вони для вас особисто надрукують?
Довідку МСЕК видали?
пу_пугренчик• 18 марта 2024
Нікуди. Нема бланків. Вам же видали довідку, поки не зʼявляться бланки.
автор Патика-мотика • 18 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Нам не видали довідку. На гарячій лінії мінінтегріції говорять, що посвідченнями забезпечили всі області
автор Патика-мотика • 18 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Вони для вас особисто надрукують?
Довідку МСЕК видали?
Оформлюю дитині. Довідка ЛКК в цнапі
пу_пугренчик• 18 марта 2024
Ответ дляПатика-мотика
Деякий час назад були проблеми з бланками. Дали довідку. На ній вказано «дійсна за відсутності бланків». Має таку саму силу дії, як посвідчення. Користувалася. Питань не було. Зараз є посвідчення.
автор Патика-мотика • 18 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Буду дізнаватись ще
Мюллерная• 18 марта 2024
Ответ дляПатика-мотика
Письмову відмову взяли?
Пополняю_Карму• 18 марта 2024
Ответ дляПатика-мотика
Оформлюю дитині. Довідка ЛКК в цнапі
Мне год назад также не выдавали и аргумент про бланк тоже был. Месяц мурыжили, психанула, позвонила на гарячую линию Мин. соцзащиты подала жалобу на соц защиту района, и через неделю мне в село уже привезли из района готовое посвидчення. Начальник соц защиты района хотел еще, чтоб я лично приехала за ним в город (50 км от села, где мы ВПО), я сказала, что уточню еще раз на гарячей линии, почему ЦНАП мне не может выдать посвидчення по месту жительства, и вуаля, сами все доставили
Квітка папороті• 18 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Вони для вас особисто надрукують?
Довідку МСЕК видали?
Це різні організації видають
дама_из_декрета• 18 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Й через кордон пускали чоловіка з довідкою?
Крем для арбуза• 18 марта 2024
У нас така ж проблема вже півтори роки) буду дзвонити як вище писали