Автобуси чи тим паче маршрутки, не цікавлять. Зрозуміло як потрапити потягами зі Львова в Перемишль. А як добиратись далі? Мабуть найближче до Берліну(маю на увазі розподільчий табір). Хоча хотілося б
їхати через Берлін далі. Але уявлення не маю, як та де бронювати квитки, щоб прямувати з Перемишля далі.Та й враховуючи невідомо скільки прийдеться чекати на кордоні та ще й перекриті дороги поляками, а кажуть і німці теж, взагалі важко спланувати. Дякую.
Борисфенка• 18 марта 2024
Я торік їхала з України в Перемишль, потім на Прагу, потім на Берлін. Заморока, на автобусі простіше і мабуть дешевше.
Квиток на Прагу купила прямо в поїзді, на Берлін на якомусь сайті залізниці, здається німецької, DeutheBahn.