Криниця щастя• 18 марта 2024

Такая расцветка столешницы актуальна или нет?

Natalia505• 18 марта 2024
Мрамор не актуальний. Якщо дуже хочеться, дивіться в теплих відтінках. Мода на цей вже пройшла.
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Будь ласка порадьте,що тепер актуально?Мені потрібна вологостійка столешня.
Natalia505• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Автор, я не знаю. Дивіться на саму кухню, що до неї підходить по кольору але краще щось нейтральне, не буде вас дратувати з часом. Я не оригінальна в мене біла.
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
А така?Це італьянські столешні,вологостійки.
Natalia505• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
А кухня яка?
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляNatalia505
А кухня яка?
Кухня в мене стара.Треба замінити столешню.
Natalia505• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Да, в мене така колись на квартирі була. Мрамор сюди точно не підійде. Дивіться якийсь дрібний малюнок під камінчик або однотонну. Я свою хотіла фарбувати але переїхала.
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Нема вже таких малюнків.Зараз у мене дрібний камінчик.А однотонні український виробник,НЕ вологостойкі.
Natalia505• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Я дивилась і епіцентрі, пишуть вологостійкі.
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Чоловік лякає,що наша столешня швидко розмокне.Шукаю тільки імпортну.
З бісиками• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Мені мій майстер, що робив кухню, розповідав, що вологосиійкість то умовна величина, у нього були випадки, коли вологостійка не виконувала таку функцію, а поверхні у всіх вологостійкі
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
А у вас якої фірми столешня?
З бісиками• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
А у вас якої фірми столешня?
Не пам´ятаю, нажаль. У мене столешня + стінова панель з однієї колекції, не вологостікі всередині, ззовні всі вологостікі. На старій кухні була теж не вологістіка, то 15 років нічого ій не було.
Звожу з розуму• 18 марта 2024
Автор нормальная у вас столешница на фото, я бы под мрамор взяла. У меня бежевая под мелкий мрамор.
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Спасибо.
Трусиковед• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Подивіться на компакт плиту
автор Криниця щастя • 18 марта 2024
Ответ дляТрусиковед
Подивіться на компакт плиту
Egger?
Трусиковед• 18 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Egger?
Можна і Еггер. Можна інші фірми. Цікавий матеріал.
БеллаДонна• 18 марта 2024
Актуальність тільки в вашій голові. Мармур взявся не звідки. В нього своя історія, якій не одна тисяча років. В останні роки його популярність була дещо з приставкою гіпер, але можна зі 100% казати що в класичному розумінні моди мармур буде завжди, в більшій або меншій популярності, але завжди. Ну і як слідство-декори під мармур. Якщо в інтер´єрі є філософія, а не бездумне слідкування ’хто що сказав’, то і декор під мармур має місцє бути.
автор Криниця щастя • 19 марта 2024
Ответ дляБеллаДонна
Только не надо грубить.Ну спросила я совета,ну и что?Причем здесь бездумное следование .Вам захотелось вылить свой яд и оскорбить меня?На то этот форум советчица,что можно у нормальных людей спросить совета.
А совета у таких,как вы ,я не спрашивала.И не пишите мне больше.
БеллаДонна• 19 марта 2024
Ответ дляКриниця щастя
Вибачте, якщо в моєму дописі ви побачили образу. Зовсім без усілякого злого умислу. І тим більше без яду. Ви мене навіть приголомшили своєю реакцією. Навпаки. Моя ціль була розказати про те, як можна з правильним психологічним підходом сформувати красивий інтер´єр всупереч тому хто б Вам що не говорив про актуальність.