#Пойду_кгадалке• 18 марта 2024

Дитина почала смоктати палець

7 років, вже давно був забув про цю звичку, а зараз періодично повертається , навіть сам цього не помічаючи . Краще не звертати увагу чи робити зауваження ? Стресів нема , в житті нічого не змінилося
Результат:
вже голосів: 15
7 (46.67%) Робити зауваження
5 (33.33%) Результати
3 (20%) Не реагувати
Педиатор_я• 18 марта 2024
Переключить его внимание, обнять, поиграть в игру и тд

Перемелица• 18 марта 2024
Как это ? Ребенок живёт в изоляции? Он информацию может получить любую и откуда угодно и ваша убежденность наводит на размышления что вы о многом не догадываетесь и ребенок не спешит делиться с вами его тревогами.
Стебель березы• 18 марта 2024
Таким чином діти інтуїтивно заспокоюють себе, або розслабляють череп, якщо там є напруження. Може бути заблокований сошник, це до остеопата.
Головний кошак• 18 марта 2024
Сходити до психолога і виявити причину занепокоєння дитини
автор #Пойду_кгадалке • 18 марта 2024
Ответ дляГоловний кошак
Він абсолютно спокійний
автор #Пойду_кгадалке • 18 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Відвідує лише школу , там негативної інформації нема, друзів має багато , з цим теж проблем нема
Головний кошак• 18 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Він абсолютно спокійний
Діти в такому віці палець смокчуть не просто так це ознака стресу або інших причин.

Перемелица• 18 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Друг рассказал историю или показал видео и ребенок уже переживает. Это взросление, появляются страх смерти, потери, страх неизвестного и многое другое. Все мы разные, кто-то мнительный, кто-то пофигист.
автор #Пойду_кгадалке • 18 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Відео точно ні , про історії важко сказати, вони в них ще зовсім дитячі
Перемелица• 18 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Оценки уже ставят? Вы спрашиваете за успеваемость? На сколько он уверен в себе?
автор #Пойду_кгадалке • 18 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Так , оцінки є з самого початку, вчитися дуже добре
Перемелица• 18 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Молодец, моя тоже была вечной отличницей, но палец грызла от невроза. Хотя я и не ругала, но постоянно спрашивала за учебу. Только разговаривать, но не допрашивать.