Каркуша Клара• Изменено 18 марта 2024

Хто, перебуваючи на соціалі в Німеччині, їздив на відпочинок?

Ми приїхали три місяці тому. Займались оформленням усіх необхідних документів, пошуком житла, переїздом. До початку мовних курсів два місяці. Діти також ще не відвідують навчальні заклади (земля, на якій ми знаходимось, дозволяє не відвідувати школу деякий час). Після початку мовних курсів нікуди не виїдемо тривалий час, і навчання розпочнеться в дітей. Зараз чекаємо на отримання пластику.
Планували що так що так їхати на море, одразу напишу, що це не на виплати, а на кошти, які були заздалегідь відкладені саме на відпочинок. Цікавить саме відношення до цього Джоб центру, чи не буде лишніх питань? Потрібно вказувати, куди саме виїздиш?
Знаю, що багатьох дратують подібні теми. Напишіть, будь ласка, лише по суті питання ті, хто іздив на відпочинок, перебуваючи в Німеччині декілька місяців.
Манкоголік• 19 марта 2024
Ответ дляВ танке
Удалено администрацией...
А в Африке дети голодают,А в Японии подростки жизнь самоубийством заканчиватют....А некоторые в Украине уже и не увидят своих отцов никогда,а другие многих родных....каким боком это к автору????или просто желчь глаза застилает?

Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Перші півроку наче дозволяється у них.
Впервые слышу.
PANTERA_KET• 19 марта 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Так захист до 25 року.
А далі : Ласкаво просимо в Україну.
Или субсидиарная зашита или офиц контракт и на свои хлеба
Треба підробіток• 19 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Чёт мне уже жалко немцев становится.
А чет кацапов вам случайно не жалко?
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Мадам, это не мне банкет, а тем нищебродам, кто сидит на шее у страны.
А как раз эти банкеты и оплачиваю, работая в Германии. И также как и все немцы не понимаю, если есть деньги на отпуск, какого х..ра сидеть на шее у страны.
Работать иди!
Чтобы функционировать даже на самой простой работе нужен дойч. Как бы мне не хотелось, раньше чем через два года более менее заговорить не получалось. Я не про darf ich mal durch/mit Karte bitte, а про базовые грамматические конструкции и вокабуляр. Вы через какое время сдали б2? Беруф или альгемайн?
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Работать иди!
А кем вы работаете, кормилица?
ИМХОля• 19 марта 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А чего вы отпрашивались у ДЦ если уже работали? Мы уже год с ДЦ вообще не общаемся. Или доплаты еще были?
Так, ще деякий час платили за квартиру
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну вони ж повинні воювати за автора і її дітей, так? Поки вони пуза на морях гріти будуть і на соціалі сидіти?
Когда там у нас следующий пикет под верховной радой? За народные деньги пуза по морям греют...
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Удалено администрацией...
Жду вас после анонимного бана.

Аноним НаВсеГда• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Впервые слышу.
Вітаю вас.
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляничевока
не можна ’слетать к морю’ на соціальних виплатах. Можна поїхати наземним транспортом.
Да ладно. Из моего окружения в Турцию две семьи самолётами летали.
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вітаю вас.
Это ваши фантазии.
Аноним НаВсеГда• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Это ваши фантазии.
Це мій досвід.
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Це мій досвід.
Земля?
Все питаю зарання• 19 марта 2024
Ответ дляУсміхайлик
Подождите , если есть на морюшко, то какого …. Вы собираетесь сесть на шею немцам ?
Я вообще поражаюсь их терпению
Автору просто еще не сообщили про турбоджоб, она почему-то решила, что они будут сидеть на пособии.
Аноним НаВсеГда• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Земля?
Я не на допиті. Навчіться цивілізовано спілкуватися.
Сплюшка• 19 марта 2024
Ответ дляДайте подуться
Одне питання. Що порушує автор? Взагалі, є якась емпатія до людей? Тільки приїхала 3 місяця тому, з дітьми, чому людина не може, не повинна поїхати на відпочинок?? Можливо, вона взагалі ніколи не повернеться в Україну, і починає будувати всіх шлях так, як вввжає за потрібне.
Ну так если не за счет денег налогоплательщиков, а за свои, так пусть и стоит что хочет. Но она же на социал оформляется. Ведь он для беженцев предназначен, а не тех кто в состоянии по морям разъезжать, верно?
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
У миллионов украинцев опыт противоположный. Просветите всех, в какой земле полгода можно не ходить в школу?
Все питаю зарання• 19 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Мабуть тому, що без знання мови немає можливості знайти роботу, яка покривала б оренду, продукти та інші витрати? Німці дають допомогу, допоки українець вивчиться та буде в подальшому працювати на їх державу.
А в Україні війна.
Ми знаходимось під тимчасовим захистом.
Дуже дивно, що є такі, котрі цього не розуміють
Автор, у вас старые данные, немцы требуют, чтобы все работали хотя бы на частичной занятости, язык вы можете учить в свободное время.

Усміхайлик• 19 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Давно пора всем турбо арбайтен. Паломничество в ту Германию устроили за бабками . Из моего окружения кто уехал в другие страны - все работают и только в германиях сидят и ждут «отпуска». Почитали б немцы таких
Блакитна устриця• 19 марта 2024
Ми двічі їздили а круїзи. Джобцентр не повідомляли. Відпочили гарно.
І вам гарного відпочинку.
АнтиТроль• 19 марта 2024
По перше: Ви ж зараз перебуваєте в Німеччині з тимчасовим документом Фікціонбешайдігунг.
В умовах цього документу чітко прописано: не можна покидати територію Німеччини (до отримання ВНЖ). Якщо у вас є ще дні безвізу - ви можете ризикнути та ніде не світити свій Фікціонбешайдігунг. Але це завжди може відкритися і у ваше оформлення анулюють.

По друге: оформлюючись в Джобцентрі ви вказували суму грошей, з якою ви прибули до Німеччини? Якщо ні - як ви покажете Джобцентру те, що у вас є гроші на поїздку на відпочинок?
Можно, звичайно, ризикнути і не сповіщати ДЦ..... Але, ви ж розумієте, що якщо це відкриється, то вам нарахують штрафи і ви повернете все те, що ви вже отримали.

Німці дуже не люблять коли їх обманюють.
Скляна миша• 19 марта 2024
Так вы беженцы или туристы? И с какого вы города вы конечно не напишите...
Все питаю зарання• 19 марта 2024
Ответ дляУсміхайлик
Так сейчас отправят, курсы неэффективны, уже давно вышло постановление, чтоб все шли на работу. Кому нужен язык - учите параллельно, кто не может - могут просто работать. Как вариант, можно учиться на профессию и получать стипендию, если автор поступит, конечно.
Все питаю зарання• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Да ладно, половина бабушек по приезду устроились на уборки, прекрасно работали без дойча. И те, кому нужны были деньги в сады поустраивались, 2 человека в семье работают - получается сумма больше пособия. Никто не будет ждать 10 лет, пока вы самообразовываться будете.
Усміхайлик• 19 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Щас беженки за социалом напишут что им все люто завидуют .
Любви вам!• 19 марта 2024
Якщо ви не на виплатах і не в соц житлі то можете їхати, ніхто нічого не скаже. Як ні, будете мати багато проблем. Не скажете, вилізе через рік - будете мати ще більше. На час вашого виїзду ви повинні повідомляти, за цей час з вас знімають виплати, це якщо ви не в соц житлі. Соц житло покидати не можна. В тиху поїхать не вийде. Дізнаються, банк, реестрація по місцю проживання, якщо пересікаєте кордон або літак, ви зразу в базі. Знайома машиною своєю їздила у Францію до моря, засвітилась з штрафом, не знала що за якийсь автобан платить треба. З неї вимагають повернути кошти за весь час перебування, звинувачують в соціальних махінаціях, бо вияснили що їздила не раз в різні країни. Вам треба те море? В Німеччині повно гарних місць де можна провести час і не мати проблем.
Блакитна устриця• 19 марта 2024
Ответ дляДоставучая
Немцы имеют право потребовать возврат помощи в течении 10 лет, это прописано кстати в законе. за это время с их педантичностью она запросят все данные о доходах социальщиков на период получения пособия, не волнуйтесь, уже знаю реальные примеры возврата помощи и суммы немалые
Не пишіть бєлібєрду
Блакитна устриця• 19 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
З наших знайомих один тільки пішов працювати, всі інші вчаться.
Я на С1 нещодавно пішла вчитися, ніхто роботу навіть не пропонував.
Все питаю зарання• 19 марта 2024
Ответ дляУсміхайлик
Беженок на социале скоро вызовут в джоб и спросят где они работают и на какие собеседования ходили, если ничего не нашли, отправят на те работы, которые есть у джоба. Очень странно, что люди 2 года сидят не работая, и надеялись так и дальше сидеть и за счет граждан страны, которая помогла, по морям разъезжать.