Helgahelga• 19 марта 2024

Шахраї. Чи варто пробувати боротися?

Дівчата, така справа: у місцевій групі фб виявили шахрайський допис(збирають ніби то на лікування). Адмін групи покриває дописувача, або навіть той дописувач і є адмін групи(Видаляє усі коменти, які вказують на шахрайство.Вчора заблокував одну жінку, яка казала, що то допис шахрайський, потім видалився з тієї групи і допис видалив, а сьогодні він знову в групі, тільки дописа нема) У дописі номер карти, деякі імена/прізвища. Чи варто щось робити? І з чого почати, якщо це взагалі щось дасть
П.С.сповіщення з кідстафа не приходять, тому вибачте, якщо не відповідатиму швидко
Результат:
вже голосів: 15
12 (80%) Варто боротися
2 (13.33%) Послухаю
1 (6.67%) Не варто і починати
Графиня Шезвездицкая• 19 марта 2024
Подалуйтесь на страницу

автор Helgahelga • 19 марта 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Подалуйтесь на страницу
А толку. Створять нову 🤷‍♀️ і продовжать
Графиня Шезвездицкая• 19 марта 2024
Ответ дляHelgahelga
Тогда уже в кибер полицию писать
Tori1602• 19 марта 2024
Пишіть у кібер поліцію. Можу дати поштову скриньку їх.
автор Helgahelga • 19 марта 2024
Ответ дляTori1602
Давайте
Tori1602• 19 марта 2024
Ответ дляHelgahelga
Давайте