іронічна антитеза• 20 марта 2024

Как же неприятен культ самолюбования, превосходства…

Когда горделивость и себялюбие во всех щелях.

Для меня это неприятно и чаще свидетельствует об обратном, когда человек пытается всем рассказать и доказать, вот Я, классный, красивый и самый лучший - говорит о низкой самоценности и самооценке.

Удивлена, что у таких «див» так много почитателей и поклонников.

А как вам такие тренды?
Результат:
вже голосів: 60
36 (60%) Отталкивает
21 (35%) Ничего плохого, это нормально
3 (5%) Нравится
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ длятогдалия
Удачной жизни с сарказмом?
Удачной жизни с мусором в голове

Вы что то сегодня не соображаете совсем
Та прям багіня• 20 марта 2024
Кожна людина повинна любити себе, а потім вже інших. Якщо дівчина себе любить, пишається собою - що в цьому поганого?
Моє покоління (70-80 р.н) завжди вчили - будь, як усі; не висовуйся; головне не перемога, а участь; скромність прикрашає; головна прикраса - молодість і лице без макіяжу і пр...
Що в цьому хорошого? Ціле закомплексоване покоління, що не любить себе, не поважає себе, не ставить себе і свої бажання в пріоритет.
Правильно робить молодь, що цінує і любить себе.
мадамГрицацуева• 20 марта 2024
Мені однаково, я цим не цікавлюся і не маю інсти. Але, якщо це існує, то значить, когось цікавить, неясно, чому Ви дратуєтеся.
автор іронічна антитеза • 20 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Так а любов до себе тільки так повинна проявлятися?
Самолюбованням?

Впевненість, щирість, цікава особистість, професіоналізм - це нічого спільного з постійними фотосесіями, вихвалянням себе і зверхнім поглядом
Полуничка• 20 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Не від покоління залежить, а від того що в голові. Я з 70х, люблю себе і поважаю. Егоїстка в нормальній стадії, я у себе на першому місці. Можу з легкістю вийти на люди без макіяжу, бо я гарна, впевнена в собі, жінка. А в свої 16 років мала бойовий розкрас. І моє оточення всі такі ж. Про яку не любов до себе нашого покоління Ви пишите мені не зрозуміло.
Та прям багіня• 20 марта 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Самолюбованням?

Любов до себе може проявлятись по різному. Якщо хтось любить своє зображення на фото, то в чому проблема, і як це зачіпає особисто вас?
Та прям багіня• 20 марта 2024
Ответ дляПолуничка
Прекрасно, що ви любите себе.
Я теж люблю себе, але це вартувало мені деяких зусиль і деяких втрачених можливостей.
Полуничка• 20 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Прекрасно, що ви любите себе.
Це нормально, це розвиток. Я колись теж жахалася ходити в магазин і щось купувати. Ну це років в 10-12. Переросла свою сором´язливість, тепер не зупинешь). Всі проходять через певні етапи становлення особистості.
Кавуся• 20 марта 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Самолюбованням?

Кожен любить себе, як вміє
ніколи такого не було• 20 марта 2024
Меня больше раздражает нынешняя мода на кентавров. Отклячивание .опы, лосины спортивные даже выдумали создающие эффект огромного зада. Лучше б книжки читали