Вообще не факт• 21 марта 2024

Який кайф від троллінгу?

Звернула увагу, що сидять тут типу "троллі" і домахують людей, які дійсно хотять поради чи допомоги.
А який в цьому кайф? Це такий спосіб самоствердитися, бо в реалі ніхто? Чи можливість виплеснути негатив? Чи кукуха їде по тихому?
Можна ваші особисті думки на цю тему?
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Это одна из моих тем вот и троллинг и обесценивание, далеко ходить не надо
Вас реально это так обижает, что храните скрины??????
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Какой вопрос — такой ответ
Адекватный человек не будет спрашивать на форуме о таких вещах
А адресует вопрос своему врачу

Ответила не туда
Сорри сорри
Так в форумі можуть бути лікарі. Чому ні?
Лівий Локіть• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Я сделала скрин специально для ответа, но не храню не преувеличивайте
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Так може для когось тема трусів - архіважлива))
Може. Тому я йду далі. Бо не знаю, чи стьоб чи серйозно
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Фуххх
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Не поняла. Это тема - страдание о поломанных коржах что ли?
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
І що сталося з людиною, який таке написали? Схудла, вмерла, що?) Які проблеми? Прочитала - і пішла далі.
А якщо справді випила те проносне?
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А якщо справді випила те проносне?
А, ну якщо людина настільки дебіл, щоб вірити всьому, що тобі напишуть в інтернеті, то тут вже нічим не зарадиш. Проносне - то не найгірше.
куркулиха• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Форум непрофильный
И как рандомный врач сможет помочь?
Вопросы своего здоровья доверять анониму из интернета?
Лівий Локіть• 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Смотрите глубже на ответы комментаторов. Как дамочка пытается задеть только для того чтобы злость согнать на меня свою и сама же призналась что она тут кобра
ЗдесяЯ• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ви вважаєте, що тема про біль у шлунку не серйозна? Людина її створила щоб чисто поржать?
Я вважаю, що не дуже доречно питати медичних порад на непрофільному анонімному форумі. Може, хтось реально проносним біль у шлунку лікує)
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну так. Але ж можна так не жартувати? Навіщо? Я просто цього не розумію Що підштовхує людину на такий жарт?
ЗдесяЯ• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Нащо на подібні коменти дивитися глибше?) Там немає глибше, людина ляпнула і пішла далі)
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Не дуже. Але коли біль сильний і немає нікого поруч, то вже хватаєшся за будь-яку можливість
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А чого б людині не пожартувати? Вона у когось повинна просити дозволу?! Та годі))
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну а мотив який?
ЗдесяЯ• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Гугл. Усе є в гуглі, серйозно. З картинками і відосами. Коли людина пише на форум - це більше про потриндіти, ніж про якусь ургентну допомогу у критичній ситуації
Лівий Локіть• 21 марта 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Она то ляпнула, а кого то могла задеть этим своим ляпом
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну ось ще приклад. Я не знаю назви ліків для шлунку. Людина мені порадила назву ліків, я погуглила інструкцію.
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Все дівчата! Ви позбавили мене цноти!🤣 Мій світ більше не буде, як раніше. Тепер на якихось темах, які мені здаються неадекватними, так і хочеться якусь дурість ляпнути
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Не сдерживайтесь)
автор Вообще не факт • 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Не сдерживайтесь)
Попробую) Благодарю за полезную и интересную дискуссию🍰☀️♥️
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Взаимно) всегда приятно поговорить с умным человеком)
Кондуктор автобуса• 21 марта 2024
т ак
Дракон2000• 21 марта 2024
канеш, кайф! Прокачать ораторские навыки, да и прекрасная социальная игра! Можно же не только толсто троллить, оскорблять и обижать, но и тонко подсмеиваться! Троллинг может быть разный, и тролли -- тоже! Многие тонкие, остроумные тролли -- это интересно и приятно их читать! Другое дело -- толстые и скучные, которые только и могут, что открыто оскорблять, это фу!
Люблю ВалЄру• 21 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Підтримую вас, одна питала як можна за 2 тижні скинути 10 кг, всі давали поради.
І я не втрималась і написала: відрізати ногу
Іона чомусь образилась
От вас особенно смешно читать. Я ещё помню как в своей теме не знали разницы между овсянкой и овсяными отрубями Тоже худеющая, эксперт по ПП)))
Люблю ВалЄру• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
над дурами грех не поглумиться)
Поэтому я в каждой теме буду глумиться над вами)
Люблю ВалЄру• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
ну а к чему всякую чушь, из гугла постить? вы что думаете, я за 50 лет не разобралась в себе, что к чему и о чем? я научилась жить в мире с собой. И очень благодушно отношусь к людям, в основном.
Так вам 50. Ясно, понятно
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
глупость всегда самоуверенна
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так вам 50. Ясно, понятно
ваши чувства плюс интуиция, с успехом заменяют вам информацию) С чем и поздравляю