Вообще не факт• 21 марта 2024
Який кайф від троллінгу?
Звернула увагу, що сидять тут типу "троллі" і домахують людей, які дійсно хотять поради чи допомоги.
А який в цьому кайф? Це такий спосіб самоствердитися, бо в реалі ніхто? Чи можливість виплеснути негатив? Чи кукуха їде по тихому?
Можна ваші особисті думки на цю тему?
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Вы оскорбили мои чувства
Тем, что усомнились в масштабах моей фантазии
А вы мои! За то, что повесили на меня ярлык)))
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Звісно. Тільки запитайте у людей, чи потрібен ваш сарказм, який ви вважаєте крутим. Може хтось його вважає не дуже дотепним?
Так може у когось взагалі немає почуття гумору, то що, решті форумчанок не шуткувати, бо можуть неправильно зрозуміти? Ну таке...
Якщо хтось такий тонкошкірий, то мабуть не варто взагалі сидіти на інтернет-форумах.
куркулиха• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Какие мы токсичные
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну вы же не сумочкой задеваете, а умышленно стебете и унижаете. Вы это сами сказали. А это совсем разные вещи.
Ну и к слову, я нигде не приводила примеры ’унижения’, что бы можно было осуждать его степень, и травмотичность для неокрепших личностей на советчице. Вдруг я нежно и любя?
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Шуткувати по доброму - це одне. А спеціально ходити і глумитись над людьми - це зовсім інше
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Какие мы токсичные
Я такого не казала))) То ви токсичні?
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну не преувеличивайте...глумиться. За прямые оскорбления тут бан сразу. А потролить слегка....
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы как воспринимаете троллинг в свою сторону?
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А чому не можна глумитися з людей, які, наприклад, 2 тижні не можуть собі вибрати труси, або питають, з яких підручних засобів зробити анальну пробку, або щодня виставляють фото з питанням ’як вам ця дєвушка?’?
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Я же писала, абсолютно спокойно, найдете за что , трольте, Только что б я понимала)))) а то оказывается меня тут тролили в этой теме и унижали. а я то и не поняла. Чересчур тонкий и нежный троль ’Левый локоть’
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну тут зрозуміло, що тема не серйозна. Я йду в таких випадках далі. Бачила такі теми, не бачила сенсу їх коментувати
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Так человек, которого вы троллите, тоже не всегда понимает, что это стёб. Вы же не предупреждаете, что пошутили
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну вот откуда вы знаете, как я шучу? Я всегда ставлю скобочки ) что бы было понятно)))). Понятно?))))
ЗдесяЯ• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
А она какое имеет право это делать? И кто ей позволял? Унижать других как ее унизили не нравиться ей.
Так а ви яке?) Таке ж, як вона) І на відміну від зграї у білих пальтах, вона принаймні в цій темі нікого не принижувала)
Лівий Локіть• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
У меня нету таких навыков как у вас жестких
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну теперь понятно. Но раньше то я этого не знала)))
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
опыт не пропьёшь) помнят руки то...помнят
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
В яких темах тоді Ви побачили недоречний тролінг, гумор, сарказм і т.п.? Наведіть приклади.
Лівий Локіть• 21 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Только тут гордиться нечем к сожалению вам.
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Прямолинейность - это не столько черта характера, сколько состояние мозговых извилин. (цитата)
куркулиха• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Я такого не казала))) То ви токсичні?
Я сказала
Я считаю Вас токсичной
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну, наприклад, людина питає, що випити від болю у шлунку. А їй - слабітєльноє, чтоб хорошо просраться! Пісєц, смішно! Шутка-мінутка, блін!
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Я сказала
Я считаю Вас токсичной
Це взаємно🤣
ЗдесяЯ• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Опа. А як зрозуміло, що та тема серйозна, а ота - не дуже?) Тобто, ви теж якось розділяєте теми, авторів і т.д., питання лише у тому, що у вас критерії інші?)
куркулиха• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Какой вопрос — такой ответ
Адекватный человек не будет спрашивать на форуме о таких вещах
А адресует вопрос своему врачу
Ответила не туда
Сорри сорри
А адресует вопрос своему врачу
Ответила не туда
Сорри сорри
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ви вважаєте, що тема про біль у шлунку не серйозна? Людина її створила щоб чисто поржать?
Лівий Локіть• 21 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Это одна из моих тем вот и троллинг и обесценивание, далеко ходить не надо
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
І що сталося з людиною, який таке написали? Схудла, вмерла, що?) Які проблеми? Прочитала - і пішла далі.
Помилуйте мадам• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Вот грубо, это было когда мне , рыдающей, ветеринар ответил, что не даст таблетку от боли моей собаке. потому что от таблетки она может сдохнуть у него на столе, а ему это не нужно. Это грубо, но правда, Собаке нужно было другое лечение, не в его компетенции.
Цибулька зла• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Так може для когось тема трусів - архіважлива))