21 марта в 21:27

Поморіє (Болгарія) як заміна Куяльнику. Чи варто?

Хочу підлікувати суглоби. Куяльник на даний час відпадає. Чи може підійти , як альтернатива, Поморійське озеро? Можливо хтось зі свого досвіду підкаже. Або підкажіть в Україні якісь місця для суглобів.
Крижана бурулька 21 марта в 21:36
Були колись там на морі
В тому озері нас вразила кількість змій
Поряд санаторії - то там мабуть все ок :) ніж в природніх умовах
жижифреймут 21 марта в 21:37
Франтишковы Лазни в Чехии.
Сколько_мне_лет? 21 марта в 21:53
там є санаторій за вашим напрямом
погугліть
Бритоножка 26 марта в 17:08
Хмільник спеціалізується на суглобах. Якщо пролікувати, а не просто закордон