Масяня Я• 22 марта 2024
Харків. Блекаут.
Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляДаксо
Я как жительница донбасса большую часть жизни (родилась в Луганской области) скажу что бамбасс нужно бомбить как и белгород. Чтобы поубивать как можно больше предателей Украины.
А я, как жительница Донбасса, попрошу Бога, чтобы ответка прилетела вам лично.
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Просто вы тролль, странно что не пишите,что вас ещё и побили
Вам видніше, як якісно тролити.
Ответ дляЕленка14
Я теж втручуся. Зневажають. Я теж російськомовна з Харківщини, в моєму місті навіть українських шкіл не було, все-все російською, окрім сільських шкіл.
І ось моє свідоме рішення, я перейшла на українську, розмовляю погано, але на форумі пишу українською. Знали б ви, скільки мені разів опонентки презирливо відповідали, перекручуючи мову. Тобто відповідають російською, з вставлянням українських коверканих слів . Це по-вашому, не зневага? І це не видумане, а реальне ’спілкування’ на українському форумі.
Це не зневага української мови як такової, це привід щоб персонально вас якось зачепити. Мова тут не до чого.
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляcoch100
Мне кажется вы вообще строчите с горящего танка.
Удалено администрацией...
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляhelga2014
🙈женщины, вы серьезно сейчас?
Началась жесть, а вы за мову переживаете?
Зас@али всю тему, блин.
Это еще училки с работой над ошибками не подтянулись
Ответ дляKittu2008
Да ладно? Девочка из Ковшаровки из моей группы на украинском разговаривала )
Да ладно, при сересере не було ні садочка, ні школи українською. Пізніше з´явилися класи.
Це по перше.
І по друге, ви або щось не те зрозуміли, або щось не те говорила дівчина. Вся Ківшарівка розмовляла виключно російською.
Це по перше.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
как жительница Донбасса, вы ждете Украину?
донатите на ЗСУ?
Ответ дляЕленка14
Це по перше.
В 2005 году на украинском девочка разговаривала ) может давно и не было
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
донатите на ЗСУ?
нет и не собиралась. Вы мне предлагаете кинуть денег на ракеты, которые летят в сторону моих родителей?
Ответ дляШвидкоруч
сумчане не стыдно вам такое писать, по Харькову лупят всю войну, потому что за белгородом находится аэродром, на котором стоят установки с-300. вас же не проносило почти все время до марта и теперь у вас хватило ума все сегодняшний обстрел с белгородом?
Не узагальнюйте, будь ласка. Це думки лише цієї особи. Я також сумчанка. Переживаємо та співчуваємо за всю країну
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
М-да.
Устала отвечать здесь троллям. Как и от мовних срачей устала
Удалено администрацией...
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляforumchanka
скорее всего путька белгород просто сливает..прав был пригожин перед смертью-белгороду будет трындец.
только не разочаруйтесь, как с обдристовичем...
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Ви можете називати мене як завгодно, це не змінить правди. Я з Бучі, і на жаль тільки після того, що тут сталося, до мене дійшло що значить мова. І до вас дійде.
Удалено администрацией...
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
нет, не ждете Украину?
а что тогда любительница параши делает на этом форуме?
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
как то мало бабмас донбили, раз дом ваших родителей цел
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
кацапни. такая их работа. Мне очень жаль что вам довелось пережить.
Ответ дляBejza
Nata2907•
33 хвилини тому
Відповідь дляBejza
Щось ви не пошкодували українських дітей, а опу рвете за те лайно. Якщо будемо шкодувати кацапських опаришів то так справимось чи чого вам так болить? Де хоч один ваш пост за українських діток?
при чому тут дітки взагалі?? де я і за що рву???як нічого сказато то краще мовчіть вже, не позорьтесь.
ну або розкажіть, що ми маємо зробити, як ми маємо перемогти і які для цього предпосилки?
А за діток... моя ось 2 роки в школу не ходить. А зараз довелося вивезти, бо ми вирішили погратися з ’бомбілі белгород’. Так що болить мені тільки за свою дітку
У вас провали в пам´яті, чи першу строчку не ви писали? Ото рве сепарш, навіть не пам´ятають, як рвуть ...ко за кацапів
33 хвилини тому
Відповідь дляBejza
йдіть лікуйтесь, ви мені перші за дітей почали писати
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
раньше здесь был смайлик классный с пальцем у виска. Жаль нет уже.