Масяня Я• 22 марта 2024

Харків. Блекаут.

Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
Кузякин• 22 марта 2024
Ответ дляKittu2008
С русскоязычными - т9 исправляет , неудобно с телефона писать , все нормально общались, никто за язык никого не оскорблял
Т9 исправил русскоязычные на украинцы? Шо?

kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляДаксо
Я как жительница донбасса большую часть жизни (родилась в Луганской области) скажу что бамбасс нужно бомбить как и белгород. Чтобы поубивать как можно больше предателей Украины.
А я, как жительница Донбасса, попрошу Бога, чтобы ответка прилетела вам лично.
vihola• 22 марта 2024
Ответ дляKittu2008
В 2005-2010 с нами в Харькове учились украинцы и никто никого не угнетали .

В каком вузе с вами так? Скорее всего с низким рейтингом и непрестижном
Удалено администрацией...
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
Что с украинцами учились вместо украиноязычными
Еленка14• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
Из какого вы города? Где там у вас не было украинских школ?
Куп´янськ, Ківшарівка
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Просто вы тролль, странно что не пишите,что вас ещё и побили
Вам видніше, як якісно тролити.
Кузякин• 22 марта 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Ну т9 исправил украиноязычные на украинцы- бывает
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Куп´янськ, Ківшарівка
Да ладно? Девочка из Ковшаровки из моей группы на украинском разговаривала )

Dоe• 22 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Я теж втручуся. Зневажають. Я теж російськомовна з Харківщини, в моєму місті навіть українських шкіл не було, все-все російською, окрім сільських шкіл.
І ось моє свідоме рішення, я перейшла на українську, розмовляю погано, але на форумі пишу українською. Знали б ви, скільки мені разів опонентки презирливо відповідали, перекручуючи мову. Тобто відповідають російською, з вставлянням українських коверканих слів . Це по-вашому, не зневага? І це не видумане, а реальне ’спілкування’ на українському форумі.
Це не зневага української мови як такової, це привід щоб персонально вас якось зачепити. Мова тут не до чого.
Кузякин• 22 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Куп´янськ, Ківшарівка
М-да.
Устала отвечать здесь троллям. Как и от мовних срачей устала
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляcoch100
Мне кажется вы вообще строчите с горящего танка.
Удалено администрацией...
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляhelga2014
🙈женщины, вы серьезно сейчас?
Началась жесть, а вы за мову переживаете?
Зас@али всю тему, блин.
Это еще училки с работой над ошибками не подтянулись
Кузякин• 22 марта 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
что мешает троллю сидеть в Буче?
_Annyshka____• 22 марта 2024
Ответ дляKittu2008
Неужели юрка?
Так, вона
Еленка14• 22 марта 2024
Ответ дляKittu2008
Да ладно, при сересере не було ні садочка, ні школи українською. Пізніше з´явилися класи.
Це по перше.
І по друге, ви або щось не те зрозуміли, або щось не те говорила дівчина. Вся Ківшарівка розмовляла виключно російською.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
как жительница Донбасса, вы ждете Украину?
донатите на ЗСУ?
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Це по перше.
В 2005 году на украинском девочка разговаривала ) может давно и не было
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ для_Annyshka____
Так, вона
Странно .

kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
донатите на ЗСУ?
нет и не собиралась. Вы мне предлагаете кинуть денег на ракеты, которые летят в сторону моих родителей?
ksuxa27• 22 марта 2024
Ответ дляШвидкоруч
сумчане не стыдно вам такое писать, по Харькову лупят всю войну, потому что за белгородом находится аэродром, на котором стоят установки с-300. вас же не проносило почти все время до марта и теперь у вас хватило ума все сегодняшний обстрел с белгородом?
Не узагальнюйте, будь ласка. Це думки лише цієї особи. Я також сумчанка. Переживаємо та співчуваємо за всю країну
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляКузякин
М-да.
Удалено администрацией...
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляforumchanka
скорее всего путька белгород просто сливает..прав был пригожин перед смертью-белгороду будет трындец.
только не разочаруйтесь, как с обдристовичем...
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Ви можете називати мене як завгодно, це не змінить правди. Я з Бучі, і на жаль тільки після того, що тут сталося, до мене дійшло що значить мова. І до вас дійде.
Удалено администрацией...
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
нет, не ждете Украину?
а что тогда любительница параши делает на этом форуме?
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
как то мало бабмас донбили, раз дом ваших родителей цел
Еленка14• 22 марта 2024
Ответ дляDоe
Ну я так не вважаю, зачепити можна як завгодно, але обсирати та коверкати мову країни в якій живеш, мову опонента - це таки зневага до мови.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
кацапни. такая их работа. Мне очень жаль что вам довелось пережить.
Nata2907• 22 марта 2024
Ответ дляBejza
Nata2907•
33 хвилини тому
Відповідь дляBejza
Щось ви не пошкодували українських дітей, а опу рвете за те лайно. Якщо будемо шкодувати кацапських опаришів то так справимось чи чого вам так болить? Де хоч один ваш пост за українських діток?
при чому тут дітки взагалі?? де я і за що рву???як нічого сказато то краще мовчіть вже, не позорьтесь.
ну або розкажіть, що ми маємо зробити, як ми маємо перемогти і які для цього предпосилки?

А за діток... моя ось 2 роки в школу не ходить. А зараз довелося вивезти, бо ми вирішили погратися з ’бомбілі белгород’. Так що болить мені тільки за свою дітку

У вас провали в пам´яті, чи першу строчку не ви писали? Ото рве сепарш, навіть не пам´ятають, як рвуть ...ко за кацапів
йдіть лікуйтесь, ви мені перші за дітей почали писати
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
раньше здесь был смайлик классный с пальцем у виска. Жаль нет уже.