Масяня Я• 22 марта 2024
Харків. Блекаут.
Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Ну я так не вважаю, зачепити можна як завгодно, але обсирати та коверкати мову країни в якій живеш, мову опонента - це таки зневага до мови.
именно так. эти люди заражены вот этим имперским отношением к Украине и нашему языку. я хочу чтобы в новой Украине таких не было
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
нет, не ждете Украину?
а что тогда любительница параши делает на этом форуме?
Удалено администрацией...
Karamelka-Ольга• 22 марта 2024
Ответ дляДаксо
Я как жительница донбасса большую часть жизни (родилась в Луганской области) скажу что бамбасс нужно бомбить как и белгород. Чтобы поубивать как можно больше предателей Украины.
Вы в своём уме такое писать? Ракеты не разбираются, где предатель, а где нет.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
Удалено администрацией...
то есть вам нравится жить в росии. Паспорт уже с курицей получили?
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляKaramelka-Ольга
так и есть, русские ракеты убивают всех подряд. с чего нам разбираться в сортах говна? все кто наши уже выехали
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
идите лучше поддержите мовный срач. Там раздолье для особей с уровнем вашего интеллекта.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляkot_begemot_kot
то есть прямого ответа не будет, вы также и про Украину уклончиво ответили.
Админы, что на этом форуме забыла росиянка за деньги которой к нам сегодня прилетела ракета и из-за которой ежедневно гибнут люди?
сепаратизм - угловно наказуем. если вы выживете, то будете сидеть в тюрьме
AnyaSkazka• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Ви знаєте, мій чоловік-по народженню росіянин. Він в Україну потрапив вже підлітком. Все життя-какая разніца. Ну і я разом з ним, якщо чесно. Зараз розмовляє українською краще мене, лише пише з помилками. Я не хочу, щоб Харків і Кам´янське пережили те, що пережили ми, щоб до нас дійшло, що мова важлива. Тому пишу тут, не зважаючи на те відро гівна, що на мене вилили деякі.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляAnyaSkazka
конечно! я вас абсолютно поддерживаю.
Karamelka-Ольга• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Вам - это кому? Русским ракетам? Вы от имени русских ракет вещаете?
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляKaramelka-Ольга
нам - это украинцам.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
я не пойму, почему эти донбасята сюда лезут постоянно? сидите на своих помойках.ру
нет блин. оно лезет на украинский форум
Ответ дляKittu2008
В 2005 году на украинском девочка разговаривала ) может давно и не было
Але ж кілька поколінь зросійщених куди ділися?
І так, визнаю, що це не легко ось так одразу перейти на українську. І не заперечую існування людей, яким це легко дається. Мені, нажаль, не легко. Але мені мови всі складно даються.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Люсильда.ua• 22 марта 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ужас, сколько сегодня эти твари запустили ракет? Наверное не меньше 50-ти.
За ніч та під ранок усього було випущено 151 одиницю різної зброї.
🔱ПС ЗСУ:
У ніч на 22 березня 2024 року противник завдав комбінованого ракетного-авіаційного удару по об’єктах критичної інфраструктури України.
Усього ворог застосував 151 засіб повітряного нападу.
Знищено/запущено:
- 55/63 ударні БпЛА типу «Shahed-136/131» (район пусків Приморсько-Ахтарськ – рф.);
- 0/12 балістичних ракет «Іскандер-М» (Белгородська область - рф., ТОТ Крим);
- 35/40 крилатих ракет Х-101/Х-555 (із тринадцяти стратегічних бомбардувальників Ту-95МС – акваторія Каспійського моря);
- 0/5 крилатих ракет Х-22 (із п’яти бомбардувальників Ту-22М3 – Ростовська обл. -рф.);
- 0/7 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал» (із десяти МіГ-31К– Тамбовська область -рф.);
- 2/2 керовані авіаційні ракети Х-59 (із двох Су-30 (Су-34) – ТОТ Запорізької області);
- 0/22 зенітні керовані ракети С-300/С-400 (Белгородська, Курська обл. - рф.).
🔱ПС ЗСУ:
Знищено/запущено:
kot_begemot_kot• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Мне с вилочкой нравится))
_Annyshka____• 22 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Виявляється, в багатьох російськомовних на цьому форумі синдром Маши Єфросиніної.
Коли пишеш без звинувачень, що до війни українську мову притісняли, особливо в часи Януковича, тебе тролем обзивають, замість того щоб визнати, що реально таке було.
Ответ дляЕленка14
Так дівчинка краще українською , нІж російською розмовляла
_Annyshka____• 22 марта 2024
А адміни замість того щоб видаляти повідомлення засланих козачків, видаляють проукраїнські коментарі.
Ответ для_Annyshka____
Очень удивлена, потому что в моем вузе русскоязычные и украиноязычные мирно уживались- каждый говорил на своём языке и все понимали друг друга. На почве языка конфликтов не было.
Ответ дляAnyaSkazka
Объясните, почему язык важен.