Чому його хочуть зняти? Це був один з методів убезпечення від мобілізації?
Ответ дляLyudaT
Але ж тут більшість вважає, що обмежено придатний, то непридатний і його зовсім не можна призивати. Ось тому, думаю, і прибирають це формулювання. Бо люди не розуміють, що обмежено придатних можна мобілізовувати.
А типу коли вони зрозуміють, то побіжать в тцк проситься на війну?))