22 марта в 09:24

Поради на В2 Beruf Prüfung

Дівчата, хто вже склав цей іспит (незалежно від результату), хотілося б почути ваші поради.
Зокрема, цікавить таке - наша викладач сказала, що, якщо ти не використовуєш Redemittel або якщо мало використовуєш, то це не В2. Як було вас? Що б ви змінили або на що звернули особливу увагу, якби вам прийшлося складати цей іспит знову?
Вероятненько 22 марта в 09:27
Скажіть, будь-ласка, ви вільно спілкуєтесь з рівнем В2?
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:29
Ответ дляВероятненько
Скажіть, будь-ласка, ви вільно спілкуєтесь з рівнем В2?
Не можу так сказати. Я можу з´ясувати практично всі необхідні питання, але сказати, що в мене вільна німецька - ні. Я зараз більше розумію, ніж можу сказати.
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:31
І, крім того, у мене ж був професійний, а не загальнолюдський курс, так би мовити))) Тому і лексика вивчалася спеціальна, професійна.
Вероятненько 22 марта в 09:31
Ответ дляПуГоФФка
Не можу так сказати. Я можу з´ясувати практично всі необхідні питання, але сказати, що в мене вільна німецька - ні. Я зараз більше розумію, ніж можу сказати.
Співбесіду на роботу зможете пройти, як думаєте? Я не про вашу професійну пригодність, а саме порозумітися з роботодавцем?
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:34
Ответ дляВероятненько
Співбесіду на роботу зможете пройти, як думаєте? Я не про вашу професійну пригодність, а саме порозумітися з роботодавцем?
Думаю, що так.
Була недавно в Джоб центрі, вони мені запропонували вакансію - Викладач німецької на інтеграційних курсах. Я кажу - мені це рано, в мене не той рівень мови, щоб викладати її на курсах дорослим. А мені кажуть - ви розмовляєте і розумієте, цього досить.
8 1
Вероятненько 22 марта в 09:35
Ответ дляПуГоФФка
Думаю, що так.
Була недавно в Джоб центрі, вони мені запропонували вакансію - Викладач німецької на інтеграційних курсах. Я кажу - мені це рано, в мене не той рівень мови, щоб викладати її на курсах дорослим. А мені кажуть - ви розмовляєте і розумієте, цього досить.
Wieso glauben Sie der beste Kandidat für diese Stelle zu sein?
Майор Медуза 22 марта в 09:37
Ответ дляВероятненько
Співбесіду на роботу зможете пройти, як думаєте? Я не про вашу професійну пригодність, а саме порозумітися з роботодавцем?
Смотря что за работа - продавец или научный сотрудник.
Я сдавала экзамен 16 марта, не уверена, что сдала.
Экзамен не сильно сложный, если хоть немного готовиться.
Я не готовилась, 5 месяцев просто время убивала, даже 8 тем не заучивала, импровизировала.
Но с бератером я свободно общаюсь, потому собеседование на не сильно взыскательную работу, конечно, пройду.
КоКоКоКоКоКо... 22 марта в 09:38
Ответ дляПуГоФФка
Думаю, що так.
Була недавно в Джоб центрі, вони мені запропонували вакансію - Викладач німецької на інтеграційних курсах. Я кажу - мені це рано, в мене не той рівень мови, щоб викладати її на курсах дорослим. А мені кажуть - ви розмовляєте і розумієте, цього досить.
Без б2?
Може ви їх неправильно зрозуміли?
Королева спама 22 марта в 09:38
Ответ дляПуГоФФка
Думаю, що так.
Була недавно в Джоб центрі, вони мені запропонували вакансію - Викладач німецької на інтеграційних курсах. Я кажу - мені це рано, в мене не той рівень мови, щоб викладати її на курсах дорослим. А мені кажуть - ви розмовляєте і розумієте, цього досить.
Яка освіта у Вас? Перший раз таке чую, викладати беруть, якщо є диплом німецького університету
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:38
Дівчата, можна мені отримати відповіді на мої запитання?
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:40
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Без б2?
Може ви їх неправильно зрозуміли?
Ні, все я так зрозуміла, вони ж мені дали роздруківку цієї вакансії і скинули її в особистий кабінет в електронному вигляді.
Вероятненько 22 марта в 09:41
Ответ дляПуГоФФка
Дівчата, можна мені отримати відповіді на мої запитання?
Та насправді нікого не цікавить тий ваш папірець про складання рівня мови. Ви або розмовляєте і відповідаєте на питання роботодавця і отримуєте роботу, або ні.
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:41
Ответ дляКоролева спама
Яка освіта у Вас? Перший раз таке чую, викладати беруть, якщо є диплом німецького університету
Я вчитель за освітою - англійська+російська + літератури.
Королева спама 22 марта в 09:41
Ответ дляПуГоФФка
Ні, все я так зрозуміла, вони ж мені дали роздруківку цієї вакансії і скинули її в особистий кабінет в електронному вигляді.
Цікаво які там вимоги? Який рівень знання мови і т.д.?
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:42
Ответ дляКоролева спама
Яка освіта у Вас? Перший раз таке чую, викладати беруть, якщо є диплом німецького університету
Мене ще нікуди не беруть. Запропонували вакансію, я маю відіслати туди свої документи і отримати від роботодавця відповідь. І все.
А я з косою 22 марта в 09:42
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Без б2?
Може ви їх неправильно зрозуміли?
В Німеччині немає кому працювати викладачем, ніхто не хоче. Вже дири затикають як можуть мабудь. Не уявляю як це працювати, якщо наприклад араби, які не розмовляють англійською і не знають латинського алфавіту.
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:43
Ответ дляКоролева спама
Цікаво які там вимоги? Який рівень знання мови і т.д.?
Не знаю. Не можу вам сказати. Але у них зараз просто шалений брак учителів і викладачів
Курочка-чубаточка 22 марта в 09:44
Ответ дляПуГоФФка
Думаю, що так.
Була недавно в Джоб центрі, вони мені запропонували вакансію - Викладач німецької на інтеграційних курсах. Я кажу - мені це рано, в мене не той рівень мови, щоб викладати її на курсах дорослим. А мені кажуть - ви розмовляєте і розумієте, цього досить.
Ерунда какая-то. Вы их неправильно поняли
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:45
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ерунда какая-то. Вы их неправильно поняли
Ну да. І саме тому я мушу їм на наступний термін принести відповідь роботодавця.
Лупаю цю скелю 22 марта в 09:46
Ответ дляПуГоФФка
Дівчата, можна мені отримати відповіді на мої запитання?
Да,эти фразы знать обязательно
Я сдала
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:46
Ответ дляКоролева спама
Цікаво які там вимоги? Який рівень знання мови і т.д.?
Раніше для курсів був потрібний підтверджений С1.
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:47
Ответ дляЛупаю цю скелю
Да,эти фразы знать обязательно
Я сдала
Можете написати декілька? Хочу зрозуміти це ті, що нам давали, чи інші.
Курочка-чубаточка 22 марта в 09:48
Ответ дляПуГоФФка
Ні, все я так зрозуміла, вони ж мені дали роздруківку цієї вакансії і скинули її в особистий кабінет в електронному вигляді.
Ахах, ясно)))
Они периодически такииие ваканси скидывают, что возникает вопрос - они просто так шутят или все же издеваются, или дают понять: смотри реально на вещи. Моей подруге с В1 скинули недавно две вакансии: первая - работа на складе, вторая - помощник руководителя финансового отдела,в обязанности которого входило также проведение деловых встреч.
Курочка-чубаточка 22 марта в 09:50
Ответ дляПуГоФФка
Ну да. І саме тому я мушу їм на наступний термін принести відповідь роботодавця.
Ну и нам заодно ответ работодателя отпишите))
Курочка-чубаточка 22 марта в 09:50
Ответ дляПуГоФФка
Можете написати декілька? Хочу зрозуміти це ті, що нам давали, чи інші.
)) вы же без пяти минут преподаватель немецкого
Вероятненько 22 марта в 09:52
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну и нам заодно ответ работодателя отпишите))
Удалено администрацией...
Лупаю цю скелю 22 марта в 09:54
Ответ дляВероятненько
Удалено администрацией...
Так соискателю это выгодно,самому нельзя отказаться,а работодатель ок,можно
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:54
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ахах, ясно)))
Они периодически такииие ваканси скидывают, что возникает вопрос - они просто так шутят или все же издеваются, или дают понять: смотри реально на вещи. Моей подруге с В1 скинули недавно две вакансии: первая - работа на складе, вторая - помощник руководителя финансового отдела,в обязанности которого входило также проведение деловых встреч.
У мене таке враження, що іноді вони взагалі не думають. Наприклад, поговорили ми з бераторкою, що ось зараз у мене курс, 28го іспит. Все добре, всім все зрозуміло. Я вже збираюся йти, а вона мені - а давайте на 28-ме ми вам термін призначимо? Без слів.
автор ПуГоФФка 22 марта в 09:55
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну и нам заодно ответ работодателя отпишите))
А вам навіщо?
Вероятненько 22 марта в 09:58
Ответ дляПуГоФФка
У мене таке враження, що іноді вони взагалі не думають. Наприклад, поговорили ми з бераторкою, що ось зараз у мене курс, 28го іспит. Все добре, всім все зрозуміло. Я вже збираюся йти, а вона мені - а давайте на 28-ме ми вам термін призначимо? Без слів.
Вам ще гріх жалітися. Вам хоч джоб центр щось пропонує і терміни призначає. Я в Швейцарії роботу зараз шукаю. Роздрукувала резюме - і вперед по людям сама ніжками резюме розносити і розказувати як я замотивована в них працювати