Вся така шо куди там• 22 марта 2024

Шийний відділ хребта

Привіт усім. Мені 44 роки. Маю проблему з хребтом. Довгий період я мала протрузіі в шийному відділі хребта. Тепер з’явилися запаморочення,головна біль,розмитість зору.зробила МРТ і виявили спондильоз,артроз і незначний стеноз. Лікар сказав, що фізіотерапія потрібна,якщо не допоможе,тоді операція. В мене біль по всьому хребту і терпнуть мізинці,ліва нога і бічні частини стоп . Також є протрузіі в грудному і поясничному відділі.
Ось опис МРТ шийного відділу.

Статика / вирівнювання: показано сагітальну HWK 1-BWK 5 і поперечну HWK 3-BWK 1.
Ненав´язливе вирівнювання заднього краю. Ні листезу, ні сколіозу в положенні лежачи. Деформація розгиначів з редук
Лордоз.
Ненав´язливе вирівнювання фасеточних з´єднань. Відсутність значної артритної реконструкції суглобів.
Краніозенічний з’єднання та CW1/2: непомітне положення. Немає стиснення в хребті
HWK 2/3: непомітний міжхребцевий диск.
HWK 3/4: невеликий вентральний і дорсальний спондильоз, хондроз і широке кісткове випинання. Відсутність сильного звуження спинномозкового каналу або нейрофораміни.
HWK 4/5: непомітний міжхребцевий диск.
HWK 5/6; Невеликий спондильоз підкреслений вентрально і дорсально, неартроз підкреслений справа з широким інтрарамінальним кістковим виступом справа і зліва. Виникає двосторонній кістковий дискогенний нейрофорамінальний стеноз.
Центральний спинномозковий канал незначно стенозований.
HWK 6/7: хондроз і акцентована інтрарамінальна протрузія зліва на широкій основі з легким дискогенним стенозом лівого нейрофорамену.
Від HWK 7 до BWK 5: подальшої значної опуклості диска немає. Відсутність ущільнення хребта або нейрофорамінального каналу.
Myelon/Neurocranium: Myelon у всьому досліджуваному об’ємі має однакову товщину та однорідний
Внутрішній сигнал. Непомітний з розрізом головного мозку в задній черепній ямці.
Інше: Огляд м´яких тканин шиї та кінчиків легенів без особливостей.
Але напруженість лопаток дзвонить для мене делікатним дзвоном
Оцінка:
Кісткові дискогенні стенози нейрофораменів корінців С6 з обох сторін у шийному відділі 5/6, спричинені кістковими прикріпленнями при спондильозі та анартрозі правої сторони, а також широке кісткове покриття зліва та справа, акцентоване випинання фораміналів.
Незначний переважно дискогенний нейрофораменальний стеноз корінця C7 зліва в шийному відділі 6/7 d, лівий форамінальний акцентований
Протрузія.
Відсутність важкого центрального ущільнення хребта, відсутність мієломаляції та запального ураження шийного відділу хребта.

Може хтось в цьому розуміється,чи це дуже страшно і без операції не обійтися? Хто має таке,як лікуєтеся,що допомогло Вам?
Курочка• 22 марта 2024
В мене такі самі симптоми вже більше року: розмитість зору, головокруження, теж мтр робила і купу аналізів. Пройшла всіх можливих лікарів. Поки Висновок - ВСД( невроз)
І теж протрузії, остеохондроз

Сонячний зайчик• 22 марта 2024
А стеноз це щось серйозне? Якщо не лікувати, що буде?
Донька подруги• 22 марта 2024
Так стеноз у вас скільки,що говорить неврлог,сходіть ще до одного,які у вас симпотоми
Донька подруги• 22 марта 2024
До нейрохірурга сходіть нехай подивіться ваші знімки
МеняАЖтрусит• 22 марта 2024
Такая же фигня. Последние время очень ноги болят. 26 марта иду на МРТ,не жизнь,а мучения,а мне только 31