Проня_Прокоповна• 24 марта 2024

Какой нишевый парфюм вы бы купили на весну/ лето?

До 300 евро
Парова машина• 24 марта 2024
Ответ дляГигиенишвили
Мені ладаном церковним ’підтягує’, швидко приївся.
Дякую за відгук
aljonyshka• 25 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
О, а я навпаки білоквіткові люблю, тільки з натуральним звучанням. Розкажіть, Вас від яких найбільше нудить, може я собі нового улюбленця знайду 😂
Попробуйте Ле Лабо) очень натурально звучит)нероли, тубероза, жасмин, иланг)
aljonyshka• 25 марта 2024
Я себе хочу Profumum Roma Aqua di sale , Aqua Viva)
АнтиТроль• 25 марта 2024
Ответ дляПапина дочка
Шанель в нишевые не входит ?
Это люкс.
irin-chic• 26 марта 2024
Ответ дляФантазерша
Кто-то может есть из Днепра ? Подскажите где можно протестить нишевую парфюмерию.
На Миронова, красный кирпичный дом, Elle.dp.ua, я там на распив беру