24 марта в 17:20

Як зберегти фізичну активність, працюючи вдома?

Як ви вирішили?
Престидижитатор 24 марта в 17:21
Купила беговую дорожку, хожу по ней под наклоном утром и вечером по полчаса.
ДинамоКит 24 марта в 17:22
Купила орби трек
Раз в час 5 минут и за 8 часов это незаметно уже 40 минут набегает и утром до работы перед душем 30 минут
Marmu 24 марта в 17:25
так навпаки ходіть в спортзал-басейн абощо, і привід вийти з дому буде
Фима Собак 24 марта в 17:27
Купила собаку. 30 хв зранку і по можливості 1,5 год вдень і ввечері фізичної активності.