Кидстаффовка• Изменено 25 марта 2024

Дівчата 40+ поділіться, які процедури робите у косметолога?

Дівчата 40+ поділіться будь ласка, які процедури робите у косметолога, які любите найбільше?
Лукава_Кiшка• 25 марта 2024
Пілінг, ботокс в три зони, філер в носогубку, біоревіталізація.
Не гоню• 25 марта 2024
Ответ дляЯниЯ
Одного разу колола Реджуран під очі, бо від стресу там стали чорні кола, як у панди. І ще робила рф ліфтинг. Всіма процедурами була задоволена. Реджуран гарно ущільнив шкіру, вона стала пружніша і посвітлішала. З радістю вколола б знову, але нема коштів. Ефекту вистачило рівно на пів року. Якби ж хоч на рік...
Да, реджуран дорогое удовольствие, но кожа потом персик. Рф лифтинг тоже мое любимое - подтягивает овал хорошо, жалко ненадолго
IQ 80• 25 марта 2024
Ответ дляКлевотница
3д омолодження- люмекка? Як часто робити цю процедуру? Задоволені результатом ?
Роблю раз на місяць, з проміжком у місяць - 3 процедури ( наприклад, жовтень, листопад, грудень). Прибираю пігментацію, яка вилізла за літо і всі судинні зірочки. Так, задоволена.
IQ 80• 25 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Чого проти ботоксу?
Тому що читала багато. Я взагалі читаю інструкції перед вживанням навіть анальгіну :)))) Я не настільки здорова, щоб вводити собі в організм цю речовину. Плюс бачу наслідки введення у подруг.
Але це моє особисте рішення, нікого ні до чого не закликаю!!!
Тракторні війська• 25 марта 2024
Ответ дляЯниЯ
В мене під очима були чорні провалля. Шкіра виточнилась і запала, були глибокі синці. Реджуран ущільнив шкіру, вона стала пружніша, западини зникли, дрібні зморшки теж трохи розгладились.
Я липофилингом решила эту проблему.
ДеньгиНеСдаю• 25 марта 2024
Роблю взимку курсом пілінги, диспорт раз в 6-8 місяців, полінуклеотиди/біоревіталізація курсами 2 рази на рік. Результатом задоволена, мені 43.
А я кумедна• 25 марта 2024
Сделала раз биоревитализацию twac2.0 - мне нравится. Кожа стала такая напитанная, через месяц еще одна процедура.
Так же смотрю на фотоомоложение, люмека или м22. У меня есть купероз немного, пигментация, кто знает, его можно сейчас делать или уже ждать зимы нужно? И какой лучше
Еще хочу пилинг прх
В общем, я этой темой не интересовалась, а стукнуло 40, «пора»
Баба на горошині• 25 марта 2024
Ответ дляIQ 80
цікаво про наслідки ( я колю вже 4 роки) , бо я їх не помічаю
Всех в сад• 25 марта 2024
Ответ дляIQ 80
А які ж наслідки в подруг? Я коли питала, то всі писали тільки про користь
Непогодка• 25 марта 2024
Ответ длягодовасик
Ботокс в межбровку и носогубки филлером заполняю.
Підкажіть, яким препаратом колете у міжбрів´я?
Я лише одного разу вколола наботу - ефекту 0, навіть після корекції (
IQ 80• 25 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Я ще раз наголошую, що прийняла це рішення для себе - ні на кого впливати не хочу!
Якщо ви прочитали, що це за речовина, як вона виводиться з організму, як впливає і т.д. - і вам ок.....
Якщо у вас є знайомі чи публічні особи, які вже років 10 колять ботокс і їх шкіра вам подобається, то звісно це ваше.
Мені особисто все це не підходить.
Непогодка• 25 марта 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ботокс міжбрівя, плазмотерапію курсом кожного року. Три пілінги взимку. Цьогоріч зробила два, не встигла третій, то мені помітно, що можно було б більше вирівняти колір.
Підкажіть, який препарат колете у міжбрів´я?
Мене набота не взяла зовсім. Тепер інший косметолог пропонує рефайнекс, але разом з чолом, типу для кращого ефекту; а мене чоло зовсім не турбує, лише хочу залом між бровами прибрати.
Элька-Карамелька• 25 марта 2024
Ответ дляНепогодка
Я не знаю що за препарат. Але треба все ж спитати, чомусь довіряю своєму косметологу. Я і подруга у іншого колимо не тальки між бровами, косметолог колись ще в точки над бровами,
Просто красавица• 25 марта 2024
Роблю багато і буду робити, поки буде фін можливість
Діспорт фул, колаген,rf, пооімолочна кислота
Філлєри не колю, не хочу виглядати алконавтом
В волосся роблю prp терапію, руки раз на рік омолоджую
Все в міру, довіряю моєму косметологу, не боюся, виглядаю добре, фото не буде,
Але тільки косметолога замало
Ще спорт, до якого душа лежить, БАДи і робота головою, допомагає не наробити дурниць і аналізувати все те, що Вам хочуть впарити
Репетиторша• 25 марта 2024
Ответ дляIQ 80
ботокс найбільш вивчений препарат з того що ви робите. є люди котрі 40 років колють ботокс - немає ніяких негативних наслідків, якщо правильно введений препарат і препарат якісний
А я кумедна• 26 марта 2024
Ответ дляРепетиторша
Я никого не убеждаю, просто делюсь инфой. Моя косметолог очень боится ботокса, это ж яд. И кроме этого, мышцы перестают держать лицо, лоб наколят брови падают со временем