Триндю-бриндю• 25 марта 2024

В колеги по роботі неприємності

Сина підозрюють у вбивстві, він у СІЗО. Коллега просить матеріальної допомоги.
Але я не розумію, чи син її винен.
А раптом він винен і я буду спонсором його адвоката.
Ніяково на душі.
Почемучка• 25 марта 2024
Спонсор адвоката, откупить зека - смешно. Вы и близко не понимаете о каких суммах идет речь. Уголовные адвокаты самые дорогие. Ваши 500-1000грн погоду не сделают. Да и ’откупить’ простым смертным невозможно, да и не простым тоже непросто.
Ну и убийства разные бывают. Если на вас напали и вы защащаясь убили, то могут посадить. Пьяный пешеход выбежал на дорогу, водитель ехал со скоростью 60 км, не увидел сбил на смерть - тоже срок.

Мама фіфті цента• 25 марта 2024
Хай беруть державного безкоштовного адвоката і все.
Колдунья-вещунья• 25 марта 2024
Ответ дляЯк ухурделю
У нас в сім´ї є хлопець, який відсидів 6 років за подвійне вбивство.
Заступився за дівчину, до якої чіплялися двоє п´яних виродків.
Оце так ´заступився´ треба було обов´язково їх вбивати? і 6 років - Україна ненька
Мама фіфті цента• 25 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Каждый имеет право на адвоката.Вы ей помощь даете,она распоряжается,как хочет.От тюрьмы и от сумы никто не застрахован
Йому нададуть державного безкоштовного.
Колдунья-вещунья• 25 марта 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Випадковість однакова, мотиви різні
Немає такого мотиву вбити людину - не говоріть чухні- навіть захищаючи навіщо вбивати? Звірство якесь
Колдунья-вещунья• 25 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Як кажуть от суми та від тюрми не зарікаються. Все може бути, адвокат зараз зовсім недешеве задоволення. Родичі можуть відморозитись від них після того як взнають причину. В мене родич в 68 років по необережності потрапив в тюрму, практично всі родичи, яким він допомагав відвернулись від нього. А він в свій час мав гарну посаду. Лише доньки та дружина його підтримують та вірять в нього.
По якій необережності, нетверезий за кермом, чи крав на посаді?
автор Триндю-бриндю • 25 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
В що саме не вірите?
Що немає грошей

Горня капучіно• 25 марта 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не те не інше. Вже був на пенсії, власного авто ніколи не мав. Коли був при посаді мав службове авто із водієм. Так що ото ваше руко-ліцо недоречно. Якщо коротко, то опинився не в тому місці не в той час та відреагував на подію занадто «активно», був тверезий, отримав поранення. А потім закрутили так, що тепер йому світить 15 років
Шпондєр• 26 марта 2024
Все зависит от ситуации. Убийцы как бы разные бывают, хоть некоторые здесь принципиально всех под одну гребёнку гребут.
Вот сегодня в Днепре происшествие. Разве он просил пешехода это делать? Он ездил пьяным? Или превысил скорость?
Человек просто выполнял свою работу и тут ... Жаль его... И ведь реально его могут посадить.
А сколько осуждённых за самооборону. Все тут знают, что о наших законах про самооборону?
Черпак_для_фантазий• 26 марта 2024
Ответ дляДама_с_караваем
І не таке вигадують. У мене колега була, побухівала. По лиці і запаху було видно. Одного разу на тиждень пропали, на телефон не відповідала ( мабуть у запої була). Потім зʼявилась і сказала , що мама померла. Всі повірили, поспівчували, навіть гроші зібрали. А потім раптом мама на роботу подзвонила 🤷 так вона і звільнилась одразу
Жахливо. Люди різні.
ФсеСама• 26 марта 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Так вы не будете спонсором адвокатов убийцы, если дадите матери на хлеб.
Если вам её жалко, и есть желание помочь конкретно ей, тогда как вариант, дайте ей продуктов.
Лучше деньги. Продукты унизительно и с ними можно не угадать