Аноним_• 25 марта 2024
Що гарне купували в Німеччині і що вигідніше по ціні ніж у нас і кращої якості?
Поділіться, хто був в Німеччині що привезли і реально оцінили тут. Думаю, дитячий одяг там певно можна купити собі і дітям. Взуття. Розкажіть на що можна там витратитись-що купити? Їду на тиждень - хочу трошки розслабитись, погуляти і пошопитись