Будут ли в странах,например Польша или Литва закрывать границы для мужчин?У них будет как у нас?
СвітланкаОК• 27 марта 2024
Ответ дляPinkyPink
Істина - самі поляки в 2022 зізналися, що за їх військовими планами, до Вісли вони оборонятися не планували у випадку нападу рашки, план був - відступити по берегу Вісли і скликати консультації НАТО
Сьогодні 2024 рік. Нагадаю )))
Ответ длясоняшка
что за блогер? начанейтся на Ш, заканчивается на - арий?
Та ця новина вже у всіх пабліках в телеграм є.Вище дівчата кидали ссылку на польське видання теж.
А вы всё предателей ищете?
СвітланкаОК• 27 марта 2024
Ответ дляPinkyPink
Насправді коли ракета перетнула кордон, вони ніяк не могли знати, що вона розвернеться. В той момент воно летіло як раз на Польщу
Ці випадки з ракетами ніяк не доводять, що Польща не здатна якийсь час себе обороняти.
Ответ дляmurmurik
Как оно отражается на ситуации в Украине.
Вам правда больше не о чем думать?
Конечно не о чем.Я хочу чтобы у нас открыли границы для мужчин.
Ответ дляpo_li_na-49a8
пойдет
Если пойдет, то от нас останутся рожки да ножки. Подход на Европу не просто так намечается, а с целью дестабилизации военной помощи нам, после чего более легкий захват Украины. Европа точнее НАТО без Америки и Турции, которые воевать не будут, мало что из себя представляет. Поэтому я бы на месте доброжелателей не сильно радовалась походу на Европу
Vlada-Maria• 27 марта 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Прочитала у одного блогера,что поляки массово скупают недвигу в Испании,боятся войны.
Я допомагала знайомим з купівлею нерухомості в Польщі і куди не ткнись - всюди в девелоперів польських все більш-менш пристойне розкуплене ще на етапі будівництва. А то, виявляється, все через те, що поляки ’массово скупают недвигу в Испании’
Ответ дляНаивка
Поляки скуповують квартири в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни, — Wyborcza.pl
Видання пише, що кількість поляків, які планують придбати житло в Іспанії втричі вища порівняно з 2023 роком.
«Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов’язано з новинами з України. Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди тікати в разі війни», — зазначив представник варшавської агенції нерухомості Себастьян Павлак.
Україна Online | Підписатись
Тобто в 2023 році четверо купили, а в цьому році дванадцятеро?))))
Ответ дляКарамелінка
Не зря недалеко от Литвы бульбаши а-ля учения развернули. пуйло ждет, когда Трамп победит, чтоб начать. Потом ультиматум какой-то выдвинет, например, уйду с Прибалтики в обмен на Украину.
Та счас
Если будет захваченно
То ультиматум будет закрыли все рот, а то яо
И они скорее всего закроют
Если будет захваченно
И они скорее всего закроют
Vlada-Maria• 27 марта 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Як спать лягати, коли Європа в небезпеці?)
а поляки напали на Іспанію))))
Ответ дляКокоСина
Ну так поляки не знали і знати не могли що ракета розвернеться назад в Україну..То чому ж не збивали ?
Мы этого не знаем, что они знали или не знали, как это отслеживается, после какого времени и дистанции сбивается. Мы с вами не сидим за пво. Поэтому это все бессмысленные догадки.
Ответ дляЧомучка
І для цього цікавитеся чи закриють їх в Європі?
А шо там якісь інші правила,закони?Якщо в них не будуть обмежувати,то може те що в нас відбувається є порушенням прав людини.Чому наші люди сприймають обмеження волі як належне?
Ответ дляWomAnn
Ну звісно. Ракета долітає з Криму до Києва за 5 хв. От порахуйте скільки км вона пройшла по Польщі за тих 40 секунд. Скільки міст і сіл вона минула поки розвернулась
Ответ дляКарамелінка
Я думаю все будет хуже. Остановлюсь в обмен на Прибалтику и Украину, пуйло не потерпит так близко НАТО у своих границ. Поэтому Прибалтику если пойдет то врядли отдаст
Ответ дляWomAnn
Ну ее мужа не пускают, то и всю Европу должны запереть, чтоб не так обидно было, а заодно и выехавших. Ну цирк
А вашого випустили,чи гроші заплатили і вивезли?
Карамелінка• 27 марта 2024
Ответ дляLife-game
Та счас
Если будет захваченно
И они скорее всего закроют
Если будет захваченно
И они скорее всего закроют
Ну так а рот закрыли на что? Цель ультиматума? Прибалтика по факту пуйлу нах не нужна, только выход в море.
Вот яо точно не будет. Если б хотел или мог, то давно б уже применил.