Будут ли в странах,например Польша или Литва закрывать границы для мужчин?У них будет как у нас?
lekon-lekon• 27 марта 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Прочитала у одного блогера,что поляки массово скупают недвигу в Испании,боятся войны.
Думають, що до Іспанії видохнуться?
lekon-lekon• 27 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Бояться ескалації. Ну і справді летіло не на Польщу. Нахіба їм вписуватись.
На території Польщі летіли не на Польщу. Десь тут є нелогічна теза
Ответ дляКокоСина
І що? Почитайте скільки днів має НАТО щоб прийняти рішення про відповідь на порушення кордонів? За тих два місяці що НАТО буде занепокоєно думати Польща зникне
Как Польша исчезнет, если они 1 село месяцами берут???? Пропаганда на наших людей тоже действует.
Ответ дляVlada-Maria
Я допомагала знайомим з купівлею нерухомості в Польщі і куди не ткнись - всюди в девелоперів польських все більш-менш пристойне розкуплене ще на етапі будівництва. А то, виявляється, все через те, що поляки ’массово скупают недвигу в Испании’
Вы правы. Так и есть/ было в Польше. Это из - за программы льготного кредитования. Пока кризиса в продаже квартир нет.