Будут ли в странах,например Польша или Литва закрывать границы для мужчин?У них будет как у нас?
СвітланкаОК• 26 марта 2024
Ответ дляYuljwa
С того, что никакие войска никто на помощь странам Балтии или Польше не пошлет.
Германии - возможно, там много денег и это крупный донор.
Звідки таке твердження? Ваші особисті фантазії?
Olga Zelenyak• 26 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Автор, ви вже розібралися з випічкою на маргарині? Лягайте спатки, воно вам треба, та політика. Подивилась блогерів і баінькі.
Як спать лягати, коли Європа в небезпеці?)
Ответ дляZelenkа
Киця, лягай спати, нашо воно ото тобі.
Вам заважає моя тема?
po_li_na-49a8• 27 марта 2024
Ответ дляКокоСина
І що? Почитайте скільки днів має НАТО щоб прийняти рішення про відповідь на порушення кордонів? За тих два місяці що НАТО буде занепокоєно думати Польща зникне
2 недели
Ответ дляZelenkа
Політика - прям ваше, так цікаво!
Тут більше питання психологіі та прав людини .Чи зможуть у Евросоюзі обмежити виїзд чоловікам?Чи це тільки у нас всіх на фронт?
Ответ дляРуда Сова
Это как? Тогда нас уже не останется
Через білорусь зайдуть.
PANTERA_KET• 27 марта 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Латвия сдастся сразу
Клементина• 27 марта 2024
Фиг знает, что будет дальше.
Недавно писали, что по данным немецких спецслужб:
’ нельзя исключать, что с 2026 года Россия попытается напасть на часть территории НАТО, среди которых страны Балтии или Финляндия’
Ну, а печальная лошадь тут же заявила:
’Заявления Запада о том, что страны Балтии, а также Швеция и Финляндия могут стать «следующими» после завершения российской специальной военной операции на Украине (СВО), являются абсурдными. Об этом заявил министр иностранных дел РФ Сергей Лавров во вторник, 30 января’
Перед нападением на Украину, лошадь тоже самое говорил
Ну, а печальная лошадь тут же заявила:
Ответ дляYuljwa
В Польше уже есть постоянный гарнизон армии США. Год назад их уже было более 10 тыс человек
Гарнизон США разместился в западном городе Познань.
Соединенные Штаты во вторник открыли свою первую постоянную военную базу в Польше, что, по словам посла в Варшаве, стало признаком единства НАТО перед лицом российской агрессии.
Более 10 000 солдат США в настоящее время размещены в Польше
Карамелінка• 27 марта 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Ну ,вся може і не треба.Може в них плани тільки на Балтіку.
Не зря недалеко от Литвы бульбаши а-ля учения развернули. пуйло ждет, когда Трамп победит, чтоб начать. Потом ультиматум какой-то выдвинет, например, уйду с Прибалтики в обмен на Украину.
СвітланкаОК• 27 марта 2024
Ответ дляTaFo
и шо? уже три прилета на их территорию, а нато озабочено
Це не є нападом саме на Польщу.
Карамелінка• 27 марта 2024
Ответ дляНаивка
Поляки скуповують квартири в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни, — Wyborcza.pl
Видання пише, що кількість поляків, які планують придбати житло в Іспанії втричі вища порівняно з 2023 роком.
«Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов’язано з новинами з України. Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди тікати в разі війни», — зазначив представник варшавської агенції нерухомості Себастьян Павлак.
Україна Online | Підписатись
Так вже скуповують чи тільки планують?
СвітланкаОК• 27 марта 2024
Ответ дляYuljwa
А у вас что? Непреложная истина?
Тема гипотетическая и все делятся мнениями.
Для меня это очевидно, исходя из современной архитектуры мирового порядка.
Так, істина. Польща в НАТО.
Істина — у Польщі зброя та армія по стандартам НАТО.
Істина: кількість війська вони збільшили.
Який сенс обмінюватися фантазіями — ну не знаю навіть. Так і до рептилоїдів з Марсу можна дофантазувати.
СвітланкаОК• 27 марта 2024
Ответ дляPinkyPink
Це ті самі поляки, які ракету на своїй території не збили, бо «знали, що вона повернеться в Україну», чи якісь інші?
Бояться ескалації. Ну і справді летіло не на Польщу. Нахіба їм вписуватись.
Ответ дляСвітланкаОК
Так, істина. Польща в НАТО.
Істина - самі поляки в 2022 зізналися, що за їх військовими планами, до Вісли вони оборонятися не планували у випадку нападу рашки, план був - відступити по берегу Вісли і скликати консультації НАТО
СвітланкаОК• 27 марта 2024
Ответ длясоняшка
что за блогер? начанейтся на Ш, заканчивается на - арий?
То іспанець )))