Будут ли в странах,например Польша или Литва закрывать границы для мужчин?У них будет как у нас?
Everything is possible• 27 марта 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Прочитала у одного блогера,что поляки массово скупают недвигу в Испании,боятся войны.
Они ее покупают потому что есть возможность. И они очень любят там отдыхать. А блогеры на то и блогеры.
Everything is possible• 27 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Якщо Україна втримує вже третій рік, то поляки точно втримають пару місяців. Озброєння у них по стандартам НАТО і армію вони збільшили.
И учения они проводят поверьте. И на границе например с белорашей стену построили.
SpiritStar• 27 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Дуже схоже на фігню )))
Клієнтів втричі більше, ніж рік тому. Приходять і питають, чи знайду їм квартиру в Іспанії за 150 тисяч. євро. З таким бюджетом це нелегко, але можливо, каже іспанський агент з нерухомості з Віланова.
*adncvt*_gcl_au*MTc3Mjc4OTExNS4xNzExNTMxMTIy*_ga*Njc5OTQ0NDU5LjE3MTE1MzExMjM.*_ga_6R71ZMJ3KN*MTcxMTUzMTEyMi4xLjEuMTcxMTUzMTIxOC4wLjAuMA..&_ga=2.166347198.1081854301.1711531123-679944459.1711531123
Everything is possible• 27 марта 2024
В Польше сосредоточено очень много производств из Европы потому что там дешёвая рабочая сила. Европе не выгодно чтобы была война в Польше. К тому же близко к Германии. А поляки в основном не собираются идти воевать. Они просто сразу уедут. А Германия и остальные страны не резиновые. И вообще одна моль что о себе возомнила? Что она будет держать в страхе весь мир?
Kolibri_18• 27 марта 2024
Ответ дляSARA Abramovнa
Не полезут,потому что там бизнес,недвига, дети,внуки
але ж не всюди в них недвіга, а в країнах побагатше, і, що парадоксально, подалі від рф: Італія, Австрія.
а от країни Балтії, Польща - там чому б ні. все, що колись належало радянському табору
_Злата Ibra_• 27 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А звідки ви можете знати, що поляки скуповують?))) бо блогер сказав 🤣
Когда уже кто-то нападёт на недоблогеров))
_Злата Ibra_• 27 марта 2024
Ответ дляНаивка
Поляки скуповують квартири в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни, — Wyborcza.pl
Видання пише, що кількість поляків, які планують придбати житло в Іспанії втричі вища порівняно з 2023 роком.
«Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов’язано з новинами з України. Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди тікати в разі війни», — зазначив представник варшавської агенції нерухомості Себастьян Павлак.
Україна Online | Підписатись
А если на Испанию нападут ?
Раша вряд ли пойдет в Европу, активные боевые скоро будут в Раше. В Европе все давно частное, везде камеры наблюдения и современная аппаратура. А у нас инфраструктура выстроена на народные деньги наших бабушек и дедушек. Чтобы сделать цифровой концлагерь, нужно развалить и построить частное.Мне кажется это одна из весомых причин. Могу и ошибаться. Сейчас везде пропихивается глобальное потепление и 15-минутные города. И всем плевать на то, что последние несколько лет летом холодрыга, на речке пару раз бываем.
Ответ дляSoufit
В Європі кордони не закриють, бо чоловіки нікуди не тікатимуть.
Це якщо по вашій темі, яку ви так перекуйовдили
В Европі не закриють(але це не точно) бо це суперечить усім нормам прав і свобод людини.У них працює законодавство і міжнародних суд з прав людини.
Я поважаю людей,які стали на захист нашої країни,але повинен бути вибір,і кожен має право вирішувати сам за себе.
Ответ дляBlinchik-3937
А ще в них виконуються обов´язки громадян, по відношенню до держави. Якщо оголосять готовність до мобілізації, то не побіжать звільнитись з роботи, щоб їх не знайшли а у вказаний термін з´явитися до пункту комплектування військових.
В Європі всі зобов´язані проживати за місцем реєстрації
Ответ дляSoufit
Цікаво,в бусіки їх теж будуть пихать?
Ответ дляSoufit
Передусім у них виконуються обов’язки держави по відношенню до громадян.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 марта 2024
Ответ дляКокоСина
І що? Почитайте скільки днів має НАТО щоб прийняти рішення про відповідь на порушення кордонів? За тих два місяці що НАТО буде занепокоєно думати Польща зникне
Вже суоротили до 5 днів. Прибалти домоглись змін в минулому році
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляРуда Сова
Нет, конечно
Да и не пойдет туда раша
Ага,поляки так не думают:
🔹Поляки почали масово скуповувати житло в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни, - The Warsaw
За даними видання, кількість поляків, які планують придбати житло в Іспанії, збільшилася втричі порівняно з 2023 роком.
’Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов´язано з новинами з України. Дедалі частіше з´являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнаються в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші і куди тікати в разі війни’, - сказав представник варшавського агентства нерухомості Себастьян Павлак.
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Внутри ЕС нет как таковых границ.
Но естественно каждое государство будет предпринимать определенные шаги для мобилизации населения. И если не границами сдерживать, так ответственностью за уклонение от службы.
Вспомните ковидные ограничения. Там все было значительно жестче. Любое государство в обстоятельствах, которые представляют угрозу национальной безопасности, предпринимает определенные меры.
Вот еще новость про поляков,готовяться:
🔹Міноборони Польщі призупинило всі військові навчання на території країни, - заява на сайті відомства
Ймовірно, це рішення було ухвалено після кількох трагічних інцидентів під час навчань. 5 березня двоє військовослужбовців загинули на полігоні навчального центру внаслідок наїзду на них бойової машини піхоти. Потім, 25 березня, двоє саперів загинули внаслідок вибуху тротилу. Сьогодні з´явилася інформація про загибель ще одного спецпризначенця.
У відомстві заявили, що мають намір переглянути заходи безпеки під час тренувань.
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Польща в НАТО.
Они ее быстро исключат из нато,когда рашка нападет.
Вот уже и в Британии говорят:
Британія не могла б воювати з росією більше 2 місяців, оскільки їй би не вистачило боєприпасів і запасів обладнання, — заступник начальника британського штабу оборони генерал-лейтенант Роб Магован
Вот уже и в Британии говорят:
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляКокоСина
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ длячаревна
Зачем им та Европа, там другой уровень. Они не полезут туда.
А нас ненавидят, что не поддаемся и их это злит еще больше
А гейропу любят,да?
Рашасвиньи ненавидят всех,кто не в гамне,как они
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляSARA Abramovнa
В Украине мало бизнеск было у русских? Кого это остановило?
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляJimson
’если раша пойдёт на Европу’
Нет, у них хватит ума не распараллеливать процессы
’У них будет как у нас?’
Так хорошо, как у нас, у них не будет
’У них будет как у нас?’
Так хорошо, как у нас, у них не будет
’ хватит ума’?
L-i-s-a-92af• 27 марта 2024
Ответ дляEverything is possible
У поляков нет столько денег,что б там массово отдыхать.Они больше в Греции и Турции.
В Испании англичане массово отдыхают.