В тг пишут она сказала, накопили Цирконы для Киева. Это ж пздц.
Чашечка кофе• 27 марта 2024
Ответ дляmymoly
росія накопичила в Криму ракети Циркон і готується до ударів по Києву, — Гуменюк
Нова тактика рф: точковий терор, а столиця — головна ціль.
От навіщо таке казати? А накопичила це скільки 100 або 5?
Війна взагалі іде чи ранімі бубоньки про це не в курсі?
Ответ дляЧашечка кофе
Я дуже реанім бубонька. Я знаю шо прилітає 24/7 і може прилітати без тривоги. Але її коментарі мені не подобаються. Вона перед цим казала що їм’ ці ракети нікуди подіти і тому будуть стріляти’. Ну ок чекаємо
Mashulenka• 27 марта 2024
Ответ дляLv1107
Попереджають, щоб не ігнорували тривоги. Але з цирконами все не так, вони летять швидше ніж спрацьовує тривога, і часу не лишається ховатися.
Ничего подобного
Ваня написал, ракета на Николаев
потом ПС написали ракета на Киев
Потом дали тревогу, а только потом когда я уже обувалась я услышала взрывы
Да, все это меньше чем за пять минут, но не ДО тревоги
Ваня написал, ракета на Николаев
потом ПС написали ракета на Киев
Numerologist• 27 марта 2024
Ответ длячир
За что? Гуменюк сказала что 2+2 будет 4. Мне кажется это всем и без Гуменюк понятно.
Так вот именно, всем все понятно. Зачем панику сеять?? Кому станет легче от этого высера, что поменяется? Ничего. Задолбали нагнетать
Ответ дляMashulenka
Ничего подобного
Ваня написал, ракета на Николаев
потом ПС написали ракета на Киев
Ваня написал, ракета на Николаев
потом ПС написали ракета на Киев
Тривога спрацьовує в різних районах по різному теж. І в телефоні іноді невчасно спрацьовує. У нас спочатку гул був ракети над головою (можливо і наша ПВО), а тільки потім тривога. Навіть якщо це майже одночасно, куди ви встигнете вдягнутися? І хіба ви весь час читаєте що Ваня написав? Неможливо весь час сидіти в телефоні. Люди працюють.
Графиня Шезвездицкая• 27 марта 2024
Она написала, что НАКОПИЛИ.
Где написано для Киева?
У Одессы шансов 0
Позавчера 4 прилетело..
Мы даже мявкнуть не успели
Где написано для Киева?
У Одессы шансов 0
Позавчера 4 прилетело..
Мы даже мявкнуть не успели