Если Украина не сможет быстро решить проблему мобилизации, существенно возрастет риск прорыва России во второй половине 2024 года. Об этом в интервью Forbes Ukraine сказал Майкл Кофман, старший научный сотрудник Программы России и Евразии Фонда Карнеги, ведущий научный сотрудник Центра военно-морского анализа США и Центра новой американской безопасности.
В Міноборони пояснили, що передбачає законопроєкт № 10449 про мобілізацію та військову підготовку
🟣 Мобілізація пропонується від 25 до 60 років.
🟣 З 2025 року у вищих навчальних закладах запроваджується базова військова підготовка.
🟣 Від проходження базової військової підготовки в університетах звільняються деякі категорії громадян.
🟣 Замість строкової запроваджується базова військова служба на термін 5 місяців у мирний час і 3 місяці у воєнний.
🟣 Громадяни з 18 років можуть обрати час проходження базової військової служби.
🟣 Громадяни з 18 років, незалежно від проходження базової військової підготовки чи служби, отримають відстрочку до досягнення мобілізаційного віку.
💬’Сьогодні Комітет з питань безпеки дійшов по законопроєкту про мобілізацію до 3518 правки. Відповідно закон готовий на 82%
📑Завтра планують розглянути все що залишилось. Тобто завтра Комітет завершить розгляд всіх правок до закону ’ - нардеп Железняк
Color never seen before• 27 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
А в общак можно писать оскарбления и маты в адрес пользователя?
Думаю що не можна. Але на форумі є автоматичне видалення повідомлень що набрали велику кількість скарг. Вас це не виправдовує
Не совсем понятно после базовой подготовки 3 мес юноша 18 лет становится военнообязанным или нет?
Громадяни з 18 років, незалежно від проходження базової військової підготовки чи служби, отримають відстрочку до досягнення мобілізаційного віку.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
США денег не даст пока не будут приняты поправки по мобилизации не не будет набрано хотя бы 300 тыс человек. Тоже касается и авиации.
Це яку авіацію? Ту на яку півтора року вчаться хлопці і ніяк закінчити не можуть? Куди ж ще набирати?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Самолеты будут к месту и времени, просто еще рано для них.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Ще мало хлопців і мирних кабами поклали?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вопрос не мне
Ответ дляPole
Респект за те, що ви це написали.
К сожалению ничего не прекратится еще долго...
Ответ дляМурка в бурке
А что не ясно что в США выборы и Украина им сейчас совсем не интересна. Кто сядет к кресло после выборов тот и будет решать давать или не давать. Если бы было ясно, то помощь поступала бы давно и в полном объеме.
Як же не вистачає Ісідди з її оптимістичними передбаченнями ’до виборів в США нам все-все дадуть, всю-всю зброю, їм потрібна наша перемога’)))
Ответ дляPole
Я реалистка. Раз кабы пошли на Харьков значит начинается эскалация, только это не значит еще конец света. И потяжелее ситуации в 22 переживали...
МАМА НИКИТКИ-2• 27 марта 2024
Ответ дляPole
Я думаю дадуть. В світлі останніх подій в штатах- явно є домовленість між трампом і байденом. Да і Джонсон розп’ятий. Є петиція про зняття з посади. Не буде поставлено на голосування- будуть демократи голосувати за. А так, йому пообіцяли імунітет.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
хотелось бы
Ответ дляДаксо
Все буде добре). Не бути оптимістом не бачу сенсу, нікому від того, що я буду нити знайомим чи на форумі краще не стане. Та і русня менше обстрілювати не буде, їх навпаки горе українців тільки роззадорює.
Я не вижу у харьковчан уныния или страха. Все ночью спят в постелях иногда конечно когда дроны гоняют или ракеты летят выходят в коридоры. А так жизнь идет и никто не жалуется!
Байрактарочка• 27 марта 2024
Ответ дляНина____
А мой похожий скрин от этой милашки сегодня утром удалили, странно. Даже не знаю, почему)) Завидую Вам!!
в неї якийсь фєтіш на кур? 🥴
Соната любви• 27 марта 2024
Ответ длячаревна
Здесь многие думают, что они там железные. И чей то Ванька дома нужнее
с таким успехом могут и женщины воевать.
поэтому, пора бы создать военный учет женщин, которые за продолжение войны.
и отправить их на фронт.
Ответ дляСоната любви
и отправить их на фронт.
Могут и будут воевать скорее всего.
RaminaSonne• 27 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Получається путін знав що нас кинуть з допомогою і зброєю від початку. Інакше б давно звернув своє СВО....
А як це можна було не знати? Це ж історія. США так з усіма країнами діє, куди пхає свого носа, обіцяючи гарантії і допомогу. Спочатку гарантії, а потім, коли вже все роздрочене до краю, просто звалює.