Краля-Галя• Изменено 27 марта 2024
Порадьте підлітку літні кросівки, щоб не потіли ноги
На які моделі звернути увагу? Минулого літа були new balance 530, наче легенькі, з сіточкою, а нога потіла. Читала тут хтось хвалив Адідас сітку, але не розумію які саме, всі що бачу - зажаркі.
Покажіть, що ви чи ваші підлітки носите влітку.
Краля-Галя
• 27 марта 2024
Ответ дляМне без сахара
А с этим спреем ноги мокрые? Или он чтоб не воняли?
У меня начали потеть после 2 родов. Во всех кроссовках потеют.
Ще не пробували. Це щоб не потіли ноги. А коли сухі, то і запаху не має бути.
Цветочница• 27 марта 2024
Такой обуви не бывает. Ополаскивайте ему ноги крепким солевым раствором. Будет легче.
Пупуговка• 28 марта 2024
Ответ дляНенька наша
Наверняка может. В кроссовках, которые моя дочка носила весной и осенью прошлого года, обычная текстильная подкладка
Я писала о спортивных кроссовках
В них не бывает атласной подкладки
КонФФетОшка• 28 марта 2024
Виниловая пластинка• 27 апреля 2024
Мені колись сподобався ефект від вологопоглинаючих/антибактеріальних устілок (пінка чорного кольору) . А зараз ще й якісь ’літні’ з´явилися на ринку, в дірочку.
Блакитне небо• 02 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
А ви носили їх? На вигляд жаркі. В мене колись були шкіряні на літо, але там була атласна підкладка.
Спробую в магазині вживу знайти їх. Дякую
Парять вони
У сина такі