СМСница• 27 марта 2024

Як схуднути? Нічого не діє

Я вже більше тижня ходжу мінімум 10 тис кроків. Через день фітнес. Солодке і мучне прибрала. Води пью достатньо. 1 день в тиждень голодування.
Вага на місці((
Що я роблю не так?
Вік 39, зріст 167, вага 63.
В мене вже руки опускаються(
П.с. ваги перевіряла
Мексиканочка• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Голодувати погано.організм має стрес і все запасає. І заробиш гастрит.виразку. і лишні кг
Фігня. Я не їм по понеділкам три роки

Алесс• 27 марта 2024
Кил 20 хочете скинуть?
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
А я схудла вже на 4 кг легко і просто. Їм одне варене м´ясо -курка.індичка.яловичина.скільки захочу. Увечері кефір +висівки
Була 80 кг..вже 76. Пройшов всього тиждень. Не голодна.вага тане на очах.сидітиму до 10 днів.потім в раціон додам рибу -2 дні і на 13 день почну їсти салати.головне поменше вуглеводів і не їсти їх разом з білками. Я скинула 4 кг.при тому увесь день сидяча робота. Як є 5 тис кроків то добре. Я вже колись сиділа на ній.після вагітності .то дуже добре схудла...за місяць пішло 11 кг. Вуглеводи забрала усі.лишила після 10 дня лиш білки і овочі. Супер.черед місяць мене ніхто не впізнав. Вага трималася 7 років.вуглеводи їла але дуже мало. Під час війни роз´їлася. Мені 40
Боже! Який жах🤯 це таке дилетантство (((
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Каждый день интервальное кардио, не просто печально ходить
3 раза в неделю силовые с тренером, они разгоняют обмен веществ, к утру может и 1 кг отвесить
питание помимо очевидного, такого как хлеб и сахар (фрукты, мед, сухофрукты) еще и без картошки, глютена, пасленовых, молочки
Ем картошку тушенную с сердечками или курицей/говядиной без масла и худею
Сладкий лимончик• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
З чим їсте м’ясо?
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Фігня. Я не їм по понеділкам три роки
Я вас вітаю. То треба мати здоровий шлунок. Я посиділа на інтервпльному. Гастрит заробила і лікувала його 4 міс. От вам і голодування.
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Напевно добре мʼязи почали нарощувати. Є жінки, які за місяць на мінімальних навантаженнях стрімко нарощують мʼязи.
Немає такого. Не видумуйте

Сладкий лимончик• 27 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
Що саме?
Фрикаделька• 27 марта 2024
Пляшка пива і день з лопатою на городі, без їжі. Легкий сніданок бутерами, або омлетом. Вечеря зі свіжих овочів. Три дні -5кг)))
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Грустный рацион, потом срыв и все по новой.
Мексиканочка• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Мені навпаки стало краще з шкт, як я почала себе обмежувати раз на тиждень
Чарівна патика• 27 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ні, ви помиляєтесь. З водою та організмом людини це не працює. Вибачте, але ми не верблюди
Пусть будет так, не пытаюсь кого-то убедить. Люди удивляются, почему голодая они набирают вес, а уменьшая количество жидкости - отекают. Но они ж не верблюды, сами разберутся)
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
З чим їсте м’ясо?
Ні з чим. Одне варене м´ясо
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ні з чим. Одне варене м´ясо
А почему не добавить салат? Оно ж как резина, вы через две три недели сорветесь
автор СМСница • 27 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Ви за тиждень хочете результат?))
Майже 2 тижні
Ну хоч якийсь!
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Що саме?
Абсолютно все те, що ви пишете. Може, ви і худнете. Але це дууууже терміново. І закінчиться дуже скоро. Не можна надурити організм.
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
Жалійте себе. Я у понеділок здавала аналізи..усі..сімейна дала в Сінево безкоштовгі направлення- мочевина.біохімія крові.цукор.гормони..в мене ідеальні аналвзи.хоч у космос))) так що себе пожалійте. Хто хоче скинути швидко а не місяцями це працює 100%. І головне організм не голодний.про їжу не думаєш.
автор СМСница • 27 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Ви і так худа
Ага)
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляСМСница
Майже 2 тижні
Ну хоч якийсь!
Значить ви робите щось не так. Напишіть меню за 3 дні і активність. Я скажу, що не так.

Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Если добавить салат или менять мясо на рыбу, точно так же будет уходить вес.
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
То у вас скінчиться))) а у мене ні.бо за 10 днів нічого не буде. То біда як люди голодні сидять і не знають що з´їсти
Розбещена цяточка• 27 марта 2024
Калории считать нужно, кроме сладкого и мучного есть ещё много калорийных продуктов, растительное масло например очень калорийное, чипсы, орехи и т.д. Пачка орешков может составлять суточную дозу калорий, а сколько вы ещё кроме этого едите. Порции насколько большие, на ночь тоже лучше не есть, за 4 часа до сна
автор СМСница • 27 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Я думала, що силові не вагу на діють, тільки м´язи качають
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Бо це прискорена дієта Дюкана. З салатом вага йде не так. Перевіряла. На одному м´ясі дуже швидко .
автор СМСница • 27 марта 2024
Ответ дляФрикаделька
З якою швидкістю ви ходите? Наскільки вижимаєте себе на фітнесі? Якщо ви їсте багато калорійної їжі, то відсутність мучного і солодкого до лампочки. Вживаєте білкові коктейлі перед тренуванням?
Ні
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
И сколько дней вы едите одно мясо?
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Що ви там собі придумали?))) Я важу 53кг в 40років))) можу вам лекції годинами розказувати про харчування))) і про те, що я 6 років БЕЗ перерви займаюся в залі. Навіть на відпочинку завжди готелі шукаю, щоб зал був) то не фантазуйте будь ласка)))
автор СМСница • 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я не їм м´ясо взагалі. І молочка мінімально.
Рибу так
автор СМСница • 27 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Фігня. Я не їм по понеділкам три роки
І я не їм вже 3 роки по понеділкам)
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляСМСница
Щоб у вас взагалі почали з´´являтися м´язи, треба кілька місяців. А не тиждень.