СМСница• 27 марта 2024
Як схуднути? Нічого не діє
Я вже більше тижня ходжу мінімум 10 тис кроків. Через день фітнес. Солодке і мучне прибрала. Води пью достатньо. 1 день в тиждень голодування.
Вага на місці((
Що я роблю не так?
Вік 39, зріст 167, вага 63.
В мене вже руки опускаються(
П.с. ваги перевіряла
Вага на місці((
Що я роблю не так?
Вік 39, зріст 167, вага 63.
В мене вже руки опускаються(
П.с. ваги перевіряла
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Грустный рацион, потом срыв и все по новой.
У вас? У меня нет срыва)))) предыдущий вес держался 7 лет. Просто язнаю.что сейчас похудею и это надолго.на очень долго.а все жти изыски до задницы..девочки ежегодно по весне пишут-как похудеть?и снова по кругу. А у меня все ок.я жсидела после родов на ней. Отлично. Сколько лет прошло..7 !
ніколи такого не було• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Жалійте себе. Я у понеділок здавала аналізи..усі..сімейна дала в Сінево безкоштовгі направлення- мочевина.біохімія крові.цукор.гормони..в мене ідеальні аналвзи.хоч у космос))) так що себе пожалійте. Хто хоче скинути швидко а не місяцями це працює 100%. І головне організм не голодний.про їжу не думаєш.
Покажите кефир с висівками
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляСМСница
І я не їм вже 3 роки по понеділкам)
І як це вам длпомогло))??? На наступний день ви наїдаєте більше , ніж пішло в понеділок)
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Тоесть вы после этой диеты потом едите, в принципе, что хотите и вес не растет много лет?
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
Що ви там собі придумали?))) Я важу 53кг в 40років))) можу вам лекції годинами розказувати про харчування))) і про те, що я 6 років БЕЗ перерви займаюся в залі. Навіть на відпочинку завжди готелі шукаю, щоб зал був) то не фантазуйте будь ласка)))
То займайтеся...))) хто вам заважає)))? 53 кг.вибачте..але це гостогриз а не жінка. Скелет, обтягнутий шкірою.геть писати нічого не буду.
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Смотря какой рост и телосложение.
Вот Она Я• 27 марта 2024
Я от Нового года полгода отхожу, а вы за неделю хотите сбросить все годами наеденное. Не теряйте темп и вдохновение! Пусть все получится!
ніколи такого не було• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
У меня 52. Хочу сбросить эти два клятых кг)) но у меня рост невысокий. 49 кг мне идеально.
Мясо едите с утра и до вечера, а потом кефир ? Яйцами чередовать нельзя ?
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Да. В этом и фишка.а еще после 10 дней..клгда вы начинаете есть всего понемногу но не сочетать углеводы с мясом,то вес еще падает по инерции в течении 2 недель.вот почему 10 дней сидения на мясе(даже 7 дней) хватает с головой. Сейчас я сбросила 4 кг.за 3 дня может уйти еще 2. И за последующие 2 недели уходит еще от 4 до 6 кг.яне знаю как это работает. За месяц после родов и кормления ушло 11 кг.легко свободно
Женщинас• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
😁😁😁 при зрості 157см))) ага фотку кісток моїх можу кинути😆
Бабулька• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
А я схудла вже на 4 кг легко і просто. Їм одне варене м´ясо -курка.індичка.яловичина.скільки захочу. Увечері кефір +висівки
Була 80 кг..вже 76. Пройшов всього тиждень. Не голодна.вага тане на очах.сидітиму до 10 днів.потім в раціон додам рибу -2 дні і на 13 день почну їсти салати.головне поменше вуглеводів і не їсти їх разом з білками. Я скинула 4 кг.при тому увесь день сидяча робота. Як є 5 тис кроків то добре. Я вже колись сиділа на ній.після вагітності .то дуже добре схудла...за місяць пішло 11 кг. Вуглеводи забрала усі.лишила після 10 дня лиш білки і овочі. Супер.черед місяць мене ніхто не впізнав. Вага трималася 7 років.вуглеводи їла але дуже мало. Під час війни роз´їлася. Мені 40
У вас вага велика, таку простіше скидувати.
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Без обид, у Вас просто вес 80 кг, этого много. Когда надо скинуть 3-5 кг, они так тяжко даются.....
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляніколи такого не було
Яйцами чередую))можно..или мясо с яйцами. Но это не очень правильно. )для 2 кг вам дрстаточно до 4 дней. Насвечер кефир и отруби нордик. Чашка кефира +3 ст.л отрубей.размешивпете.30 мин и у вас кашка.отлично заменяет ужин. Я 300 мл съем и не голодная.
ніколи такого не було• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Спасибо ) попробую плюс массаж подключаю
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляніколи такого не було
Покажите кефир с висівками
Кефір з´їдений. Висівки на чашку 2-3 ст.л. розмішали.30 хв чи 1 год постояло. Стала кашка. Наїлися і все.в мене велика чашка 300мл
В гости звали?• 27 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
А якже теорія про те, що вода перша уходить?
Это не теория это так и есть но бывают причины когда и вода стоит . Надо время
Водійка хімарса• 27 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Каждый день интервальное кардио, не просто печально ходить
3 раза в неделю силовые с тренером, они разгоняют обмен веществ, к утру может и 1 кг отвесить
питание помимо очевидного, такого как хлеб и сахар (фрукты, мед, сухофрукты) еще и без картошки, глютена, пасленовых, молочки
А помидоры и болгарский перец почему нельзя?
все по ГОСТу!• 27 марта 2024
Ответ дляСМСница
Я думала, що силові не вагу на діють, тільки м´язи качають
то м’язи важчі за жир
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Так можно до пенсии сидеть и худеть. Весна! Платья надо одевать.а не худеть годами.
В гости звали?• 27 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ну як це не голодувати? А як же схуднути, а дефіцит калорій??
За счет нагрузки дефицит
Миссис Буркул• 27 марта 2024
Ответ дляСМСница
Майже 2 тижні
Ну хоч якийсь!
Організм на стресі.заміри зробіть. З харчуванням що?
Водійка хімарса• 27 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
Пити треба за потреби, приблизно 30 мл на 1 кг ідеальної, а не фактичної ваги. І це з урахування кави, чаю, супів тощо. І з поправкою на пору року, фізичну активність.
Очень мало же
Разве не 40мл на текущий вес?
Замечаю что если пью мало, то начинаю отекать, а если регулярно выпиваю норму то не отекаю ни от соленого ни от алкоголя
Разве не 40мл на текущий вес?
З бісиками• 27 марта 2024
В гости звали?• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
За почки не боитесь?
Миссис Буркул• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ви вб´єте свої нирки і зруйнуєте гормональну симтему
В гости звали?• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я вас вітаю. То треба мати здоровий шлунок. Я посиділа на інтервпльному. Гастрит заробила і лікувала його 4 міс. От вам і голодування.
За счет чего гастрит?
все по ГОСТу!• 27 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
а до чого ваші тренування до харчування і схуднення? мені 55 років і в залі я займаюсь 24 роки без перерви. І їм, що хочу, але в міру. важу 58кг при зрості 168. Давайте візьмемо з полички по пиріжку!
Але це не як не вплине на швидке схуднення.
Такій термін в спортзалі - це вже спосіб життя
З бісиками• 27 марта 2024
Ответ дляПрилипало
И сколько дней вы едите одно мясо?
До 10 максимум. Дивлячись скільки треба скинути.як 5 кг. То достатньо 7 днів. Після відміни організм ще 2 тижні втрачає кг по інерції
Водійка хімарса• 27 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Даже овощи(капусту, морковку) нельзя? Не будет проблем от такого рациона?
Прилипало• 27 марта 2024
Ответ дляВодійка хімарса
За 10 дней не будет