А я нівроку• 28 марта 2024

Судинр трісли на щоці під оком від удару

В сина 10р. Вони самі зійдуть?
размахер• 28 марта 2024
У сина один в один. Не проходило. Це телеангіоектазія. Прибрали лазером 2 дні тому
автор А я нівроку • 28 марта 2024
Ответ дляразмахер
Телеангіоктазія то як ’зірочка’ судинна? В мене з´явилась колись, також видаляла. Але в сина саме на місці
удару вчорашнього
размахер• 28 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
удару вчорашнього
Ось таке в мого 2 місяці вже було. Може, у вас просто як синець і зійде ще. На фото не дуже чітко - так, як зірочка судинна стало (
Усміхайлик• 28 марта 2024
Жуть, как вы друг друга поняли? Тексты один другого запутанее
Inno4ka-ya• 28 марта 2024
Ответ дляразмахер
Гарні очі
Та_все_ок_будет• 28 марта 2024
Пока не сошло идите в полицию, если знаете кто виноват - это спускать так не нужно
Inno4ka-ya• 28 марта 2024
Ответ дляУсміхайлик
Напомнили
Ноунэйм• 28 марта 2024
Ответ дляразмахер
А можете показати результат до і після?
У мене розацеа, хочу повидаляти судини на обличчі
размахер• 28 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
А можете показати результат до і після?
Вище фото до. Після ще не результативне - є почервоніння. Ми у вівторок видаляли
Ноунэйм• 28 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
удару вчорашнього
Так почекайте, так швидко не зрозуміло, чи вони залишаться чи ні, дайте хоча б місяць-два
Ноунэйм• 28 марта 2024
Ответ дляразмахер
А де і яким лазером?
размахер• 28 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
Та звісно. Так і написала, що ще зійде, може, в автора. Я вже потім прочитала, що вчора вдарили. У мого сина не проходило
автор А я нівроку • 28 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
Сподіваюсь, що зійдуть. Може якась мазь є для того?
Ноунэйм• 28 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Я лише траумель мазь знаю, але хтозна чи вона допоможе, можете спробувати
размахер• 28 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
А де і яким лазером?
IPL-терапія, якщо точніше. У Світлани Дячук
Язикувата Хвеська• 28 марта 2024
Ответ дляразмахер
які очі гарні..., завжди думала, нащо бог даєхлопцм такі вії....бідні двчата..
размахер• 28 марта 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ой, так )) Тут ще погано видно) В доньки нема таких 😂
Язикувата Хвеська• 28 марта 2024
Ответ дляразмахер
в нас також...
Несемо світло разом• 28 марта 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ой не кажіть. Вибачте що не по темі, але теж не розумію чому природа так шуткує. В мого чоловіка чорні густі довгі вії які не вигоряють на сонці, пʼяточки як новонародженої дитини, жодного натоптишу, і це просто так без напрягів. А я все життя із цими пʼятами борюся, зволожую їх, вії теж або фарбую, або тушью, бо вигоряють
Ноунэйм• 28 марта 2024
Ответ дляНесемо світло разом
А ви проведіть паралелі із тваринним світом - там теж самець завжди має привабливіший вигляд, лев із гривою, півень з гребінцем і т.д. Це щоб привабити самицю для продовження роду😂 вибачте, що написала таке в дитячій, по суті, темі)
Язикувата Хвеська• 29 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
та нічого, певно, то ж дітки не читають..