СережкинаЯ• Изменено 29 марта 2024
Як вирішити складну ситуацію зі зрадою чоловіка
Мені 45, чоловіку 47, коханці 49 років. Півроку тому я дізналась про зраду, чоловік йти з сім´ї не схотів, сказав, що кохає тільки мене, я незважаючи на біль і гнів, вирішила простити і жити далі. В нас є син. Я дізналась все, що тільки можна було про коханку. Вона розведена, іі покинув чоловік з дітьми та пішов жити до коханки. Вона це сприйняла дуже болісно і досі переймається щасливим життям свого колишнього. Але постійно у пошуку особистого щастя. На сьогоднішній день я інтуїтивно відчуваю, що стосунки в мого чоловіка з цією дамою продовжуються. Намагалась декілька разів поговорити з ним про це, але він навіть не хоче цю тему підіймати, я пропонувала розійтися, навіть чути про це не хоче. Я його кохаю, але моі сумніви щодо його подальшої зради не дають мені спокійно жити. Все думаю, можливо треба зустрітися з коханкою та вияснити, що між ними відбувається? Але навіть не знаю, що я ій скажу. Це приниження, але крім такого варіанту, інших доказів зради знайти не можу. Що б Ви запитали у коханки в моєму випадку?
Этожзвяздаяегообожаю• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Він Вам вже зрадив і Ви пробачили. Ще й про коханку усе вивідали.... Ви з ним не розлучитеся
Спіймати на гарячому!!!! Сама чи детектив .З доказами. (Фото) Але довіряти не будете вже ніколи. Це зіпсоване здоровья. Розмови з коханкою нічого не змінять тільки стане гірше морально. Тут тільки 2 варіанти 1) забити і жити далі 2) розводитись. Здоровья не повернеш. Мудрості і любові до себе. Ні одні штани не вартують вашого здоровья, Сил. І удачі!
Метелик• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
а окрім ’я так відчуваю’ є інші докази зради?
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ну от для чого вам з нею бачитися? Що б ЩО? Забийте на неі, як би боляче не було, вам треба жити далі, поважаючи, в першу чергу, себе.
Я бы пошла с ней не кофе и кипятка на неё плеснула. Если знаете кто она и где -идите к ней на работу, угрожайте её детям. Бабке закажите ей бешенство матки
автор вариантов полно. Муж за неё не заступится, потому как отношений у них нет
а ее за косы можно потягать
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляМой_ужин
а ее за косы можно потягать
Те не на мужа кипятка за то что он изменял, а чужой бабе, которая вас знать не знает и никаких обещаний вам не давала? За что?
Міні-бікіні• 29 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я не представляю, как можно не понимать и не чувствовать, не замечать изменяют вам или нет.
когда утром, перед работой, отличный секс, много поцелуев и ,, любимая, я сам себе завидую и благодарю бога за тебя,, а вечером в телефоне смс от другой- родной, спасибо тебе за все. некоторые кобели умеют шифроваться.
ДлинноНожка• 29 марта 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А що це змінить?
Ви ж всеодно з ним
Только он не с ней
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляМой_ужин
а ее за косы можно потягать
А кто ’бабке ’ мужу ’заказал ’ бешенство члена? Или все таки он сам принял решение изменять жене?
Нічний дожор• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Яке рішення, коли ти кожної хвилини думаєш, як знайти докази, але ж і розійтися без доказів у такий важкий час в країні - це не мудро
А ви мудра😀
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Мне как раз такое тупое поведение было бы подозрительно. ’благодарю бога за тебя’ - это вообще
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляХристя в тiстi
К моему цеплялась одна, лечит теперь рак. Нефиг лезть на женатых мужиков
Этожзвяздаяегообожаю• 29 марта 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Бо чоловіка рухати ніззя, штани гроші носять, а злість десь діти треба))) головне, щоб коханка не виявилась спритнішою))
СережкинаЯ
• 29 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не розумію нашо вам докази, але знайти їх дуже просто
Як, підкажіть?
Міні-бікіні• 29 марта 2024
Ответ дляМне без сахара
если такое поведение с первого дня и по последний, то ничего не насторожит.
Love_Love_Love_• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Як, підкажіть?
Наймаєте людину яка вам їх принесе
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Як, підкажіть?
Авторе, якщо ви не перебуваєте з ним 24/7, то він точно продовжує зраджувати. Ну з чого б він припинив??
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мужчины наказываются деньгами, а бабы - их камнями закидывать надо. Потаскухи ставят рука-лицо
СережкинаЯ
• 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
А если изменяет, то готовы остаться без мужика и финансовой поддержки в это трудное время?)
Я фінансово незалежна. Тяжкі часи для мене - це обстріли, при яких чоловік зможе потурбуватися про нас
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Но как тогда за такого придурка можно замуж выйти??
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Як саме?
Самая СоветЧиваЯ• 29 марта 2024
Как можно копать предателя .
Вам не противно ,как он делает ей куни ,потом домой приходит как так и надо ?! Это не про кохання ,это страх .
СережкинаЯ
• 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Так кто мешает Автору уйти? Даже в это трудное время суды работают, люди разводятся. Но есть нюанс: Автор финансово не потянет вот это ’наслаждение жизнью’, поэтому и боится спрыгнуть с шеи мужа. Но и в гордость хочется поиграть.
Я заробляю і три рази більше чоловіка, не в цьому річ. Страх залишитися однією у такому віці
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Он Вас телом своим накрывает или Вы не в состоянии дорогу до укрытия найти?
Гомосноб• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ну то признайтесь собі, що ви не можете розійтися через важкий час і фінпроблеми, а не через відсутність доказів. Які ще докази коли він вже признався, що зрадив вас? Йому зручно, що одна жінка йому пере, готує, інща дає і морально розраджує. Ясен пень, що він не хоче розлучатися і піднімати цю тему. А ви ковтайте і терпіть і заспокоюйте себе.
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Не верю вам, вы врёте. Единственное, что может это компенсировать - деньги. Мужчину найдете и моложе себя, если хорошо зарабатываете, но скорее всего вы ничего не добились
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Тогда держитесь за мужика. Ещё раз: хотели бы, развелись. Всё остальное отговорки.
Залізний занавіс• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ви вже одна. Прожити ще добру частку життя отак ви хочете? Чи в вас тих життів ще багато?
ДлинноНожка• 29 марта 2024
А где те мудрые советчицы, которые вчера восхищались жёнами, которые и любовниц на аборт таскали. И на работе за волосы...
Поддержите автора
Запароленое одеяло• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
автор ., я бы подумала о жизни после развода
и с заинтересованной стороной глупо
или хотите в нее курицей
и с заинтересованной стороной глупо
или хотите в нее курицей