СережкинаЯ• Изменено 29 марта 2024

Як вирішити складну ситуацію зі зрадою чоловіка

Мені 45, чоловіку 47, коханці 49 років. Півроку тому я дізналась про зраду, чоловік йти з сім´ї не схотів, сказав, що кохає тільки мене, я незважаючи на біль і гнів, вирішила простити і жити далі. В нас є син. Я дізналась все, що тільки можна було про коханку. Вона розведена, іі покинув чоловік з дітьми та пішов жити до коханки. Вона це сприйняла дуже болісно і досі переймається щасливим життям свого колишнього. Але постійно у пошуку особистого щастя. На сьогоднішній день я інтуїтивно відчуваю, що стосунки в мого чоловіка з цією дамою продовжуються. Намагалась декілька разів поговорити з ним про це, але він навіть не хоче цю тему підіймати, я пропонувала розійтися, навіть чути про це не хоче. Я його кохаю, але моі сумніви щодо його подальшої зради не дають мені спокійно жити. Все думаю, можливо треба зустрітися з коханкою та вияснити, що між ними відбувається? Але навіть не знаю, що я ій скажу. Це приниження, але крім такого варіанту, інших доказів зради знайти не можу. Що б Ви запитали у коханки в моєму випадку?
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Вы не читали тему? Сказав, що це помилка
А что он ещё мог сказать?
Мой сказал’это не то что ты думаешь ’....
А что?

Наездница• 29 марта 2024
Ви плануєте повірити на слово якійсь кошолці? При тому чоловіку не вірите, але й не виганяєте його. Дивина...
Одна_на_всей_планете• 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Автор хочет увидеть своими глазами факт прелюбодеяния
Але навіть після цього чоловіку буде достатньо сказати, що то була помилка.
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Й що? Зрада перестала бути зрадою? Авторе, навіть те, що ви взагалі дізналися про зраду, говорить про те, що він вас не поважає й розуміє, що ви все проковтнете, бо інакше б краще шифрувався
Мозговая пилочка• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
У них усіх помилка, тобі здалося і його бідосю згвалтували.
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Будемо жити далі разом
Вы итак живёте вместе даже после его измен и он же не один раз вам изменил и понял что ’ошибся’, а много раз.
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Тут такое дело, Вам, с Вашей жизненной позицией и финансовой зависимостью и в Вашем возрасте, лучше сидеть на попе ровно и не устраивать из себя мстительницу.
Первоклашка Я• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Будемо жити далі разом
До наступної коханки ?
Одна_на_всей_планете• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Будемо жити далі разом
І почнете довіряти і перестанете думати про зраду?

Love_Love_Love_• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Яке рішення, коли ти кожної хвилини думаєш, як знайти докази, але ж і розійтися без доказів у такий важкий час в країні - це не мудро
Я не розумію нашо вам докази, але знайти їх дуже просто
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Я вообще не вижу смысла в разводе в таком возрасте
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Будемо жити далі разом
А если изменяет, то готовы остаться без мужика и финансовой поддержки в это трудное время?)
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Недоречно глузувати
Почему?
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляПервоклашка Я
До наступної коханки ?
Но, но, я Вас попрошу... До следующей ошибки
Наездница• 29 марта 2024
Ответ дляХристя в тiстi
В якому такому? Діти якраз виросли, бери та насолоджуйся життям. Чи вже на кладовище тихенько повзти?
Сосиска_Втесте• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
результат один.
Карамбулкул• 29 марта 2024
В вашому випадку я б послала їх обох на@уй
Первоклашка Я• 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Бриджит_Фрикандо• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Я не представляю, как можно не понимать и не чувствовать, не замечать изменяют вам или нет.

Свідок Перемоги• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Він Вам ще скаже, що ахав її, а думав про Вас. Автор, ну камон. Тут важливіше, що думаєте Ви. Систематична зрада - це помилка чи вибір?
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляНаездница
Так кто мешает Автору уйти? Даже в это трудное время суды работают, люди разводятся. Но есть нюанс: Автор финансово не потянет вот это ’наслаждение жизнью’, поэтому и боится спрыгнуть с шеи мужа. Но и в гордость хочется поиграть.
Ля-ля-ля• 29 марта 2024
Як же можна так себе не любити, щоб думати йти зʼясовувати щось з якоюсь тіткою?.. ((
Леопардові панчохи• 29 марта 2024
Все просто. Если вы не можете с этим смириться-разводитесь.
Если можете-живите дальше.
Встречаться с ней не надо, не унижайте себя.
Муж мудак и сыкло.
Міні-бікіні• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
жизнь- не черновик. начисто не перепишешь.
Леопардові панчохи• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Он продолжает изменять. Не сомневайтесь.
Не будь КакСвета• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Тут колись порадили Інну Бєлову в Інстаграмі – психолог по зрадах. Подивіться її відео про паузу.
Леопардові панчохи• 29 марта 2024
Ответ дляХристя в тiстi
А что он ещё мог сказать?
А что?
Мой сказал- я даже не кончил, это не считается изменой!
Они все трусливые уроды.
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляНаездница
Как раз в таком. Можно спокойно жить и наслаждаться жизнью и без развода.
Какой в нем смысл?
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так и можно. Я минимум 8 мес ни о чем даже не подозревала. И даже представить не могла такого. И и дальше б скорее всего не знала если б той не надоело ждать и она сама не дала о себе знать
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Если можете-живите дальше.
Муж мудак и сыкло.