СережкинаЯ• Изменено 29 марта 2024

Як вирішити складну ситуацію зі зрадою чоловіка

Мені 45, чоловіку 47, коханці 49 років. Півроку тому я дізналась про зраду, чоловік йти з сім´ї не схотів, сказав, що кохає тільки мене, я незважаючи на біль і гнів, вирішила простити і жити далі. В нас є син. Я дізналась все, що тільки можна було про коханку. Вона розведена, іі покинув чоловік з дітьми та пішов жити до коханки. Вона це сприйняла дуже болісно і досі переймається щасливим життям свого колишнього. Але постійно у пошуку особистого щастя. На сьогоднішній день я інтуїтивно відчуваю, що стосунки в мого чоловіка з цією дамою продовжуються. Намагалась декілька разів поговорити з ним про це, але він навіть не хоче цю тему підіймати, я пропонувала розійтися, навіть чути про це не хоче. Я його кохаю, але моі сумніви щодо його подальшої зради не дають мені спокійно жити. Все думаю, можливо треба зустрітися з коханкою та вияснити, що між ними відбувається? Але навіть не знаю, що я ій скажу. Це приниження, але крім такого варіанту, інших доказів зради знайти не можу. Що б Ви запитали у коханки в моєму випадку?
Пишу_граммотно!• 29 марта 2024
А що це змінить?
Ви ж всеодно з ним

Кукарикуууууу• 29 марта 2024
Ну от для чого вам з нею бачитися? Що б ЩО? Забийте на неі, як би боляче не було, вам треба жити далі, поважаючи, в першу чергу, себе.
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А що це змінить?
Ви ж всеодно з ним
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Мне без сахара• 29 марта 2024
Автор, вони точно продовжують зустрічатися. З якого б дива перестали, якщо ви терпіла, вибачте, але іншого слова не знайшла
Україна наше все• 29 марта 2024
Якщо ви себе не поважаєте, то живіть далі з чоловіком.
Якщо вам здається, що у них продовжуються відносини, то вам не здається.
Бажаю сил і витримки для прийняття правильного рішення
Пишу_граммотно!• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
То всі питання до чоловіка, хоча він вже вас зрадив. Вам мало?
Love_Love_Love_• 29 марта 2024
Ні, ні в якому разі я б не питала і вам не раджу, забудьте про цей варіантнавіть думати, не прокручуйте його, шукайте інше рішення, направте думки туди
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
То розходьтеся, він вам зрадив, й зрадить ще, бо з вами так можна
Одна_на_всей_планете• 29 марта 2024
Вам некомфортно з цією людиною у шлюбі, ви їй не довіряєте. Чоловіку вашому з вами комфортно. Питання: якщо ви щустрінетеся з коханкою чи навіть якщо між ними більше нічого нема, що це змінить?

Одна_на_всей_планете• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
А якщо не зраджує?
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яке рішення, коли ти кожної хвилини думаєш, як знайти докази, але ж і розійтися без доказів у такий важкий час в країні - це не мудро
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А якщо не зраджує?
Ось і хочу в цьому переконатися, але ж як?
Вся в кредитах• 29 марта 2024
Не унижайтесь...
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Если бы решились, давно бы развелись. И это, серьёзно, Вы собираетесь говорить с любовницей? Не с мужем расставить точки над ’i’, а женщиной, не связанной обязательствами с Вами?
Мне без сахара• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
То він же вам сказав, що зраджував. Які ще вам докази потрібні
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Він не йде на контакт щодо цього питання
Свідок Перемоги• 29 марта 2024
Якщо не можете простити, якщо відчуваєте, що щось не те - це як по шматочку відрубати собі хвіст, постійний біль. Треба прийняти рішення. Живемо далі і Ви про це не думаєте чи краще розійтись і рубанути ’хвіст’ один раз а не ’вмирати’ потрошку щодня.
Одна_на_всей_планете• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ну тоді описуйте ситуацію більш повно: мені невигідно розлучитися в фін.плані.
Ок, він платить - ви мовчите, побут, мабуть, тримаєте. Тоді ставтеся до цього як до ділової угоди.
Добродійка• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Она вам правду не скажет, это очень глупо общаться с любовницей и что то там выяснять. У вас два варианта: жить с мужем как партнеры и друзья, смириться, кого он там ахает, не иметь с ним сексуальной связи, возможно позволить и себе завести любовника или разводиться и понимать, что он женится в ближайшие полгода, на этой или другой, если финансово обеспеченный, подберут, а вы, 90% шансов останетесь одна, чего хотите?

Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Так вы и так знаете что дальше изменяет.
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Тогда не выеживайтесь и называйте вещи своими именами: без мужика рядом страшно, сама финансово не потяну. А то любофф
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляМне без сахара
Вы не читали тему? Сказав, що це помилка
Одна_на_всей_планете• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ви не відповіли, що буде, якщо не зраджує.
ФруктЕщеТот• 29 марта 2024
А при чому тут її вік?
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляМне без сахара
Автор хочет увидеть своими глазами факт прелюбодеяния
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Будемо жити далі разом
Вилами по воде• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Так и она Вас может нах послать.
Захекалася читать• 29 марта 2024
Зачем вам это нужно , вы только себе хуже делаете . Вы ж понимаете , что это дно , так зачем со всякими дворнягами общаться.
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Так проверьте телефон, проследите.
И он вам уже изменил и сам это признал.
Зачем вам ещё и с той говорить?
автор СережкинаЯ • 29 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Недоречно глузувати