Верочка 100%• 29 марта 2024

Стосунки з чоловіком який дуже себе любить. Який він буде у сімейному житті?

Гарно виглядає, гарна фіз форма, завжди крута стрижка і борода. Але стосунки з ним - це щось. Так, він залицяється, і турбується по - своєму, але якщо, наприклад, у нього буде 100 грн і вибір кому поїсти - самому чи віддати вам - він вибере себе.
Ніколи не допоможе по хазяйству - ледь вмовила розетку починити. ‚Допомагав‘ робити ремонт моїм батькам - два стільця переніс і пішов, себе коханого берегти.
Він у себе на першому місці, і якщо в парку до вас причепиться два гопники - будьте впевнені, шо він втече , бо така квіточка одна))
Я не знаю, як з такою людиною будувати сім‘ю. Він явно себе берегтиме, а я все тягнутиму як ломова коняка
Може він зміниться?
НаливайКа• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Він добре заробляє
Але я кажу саме про побутові справи
ну й що вам з тих грошей перепадає?

автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляФайно Замало
Автор, ну от я така, як ваш бойфренд. Чоловік живе зі мною щасливо понад 20 років. Ви або сприймаєте людину такою, якою вона є, або ні
Так ви ЖІНКА
Дай подивлюся• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Він добре заробляє
Але я кажу саме про побутові справи
у меня муж перфекционист..но его слова ’:
любовь не управляет
с ним непросто, но вязи помощницу по хозяйству-фсе
бережет все свое-я его свое.
6 лет -норм
благодаря его любви и финансам -квиточки три в семье
Дай подивлюся• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так
Але не прямо шикарні
Якщо букет, то не троянди. Якщо кафе, то недороге.
Собі купує все найкраще і найдорожче
он скупой просто что строить
НаливайКа• 29 марта 2024
Ответ дляФайно Замало
чому ви так вважаєте що він щасливий?!
Брюнетка в Мармеладе• 29 марта 2024
автор, а он вам типа замуж предлагал?) вам не кажется, что в принципе, он на вас плевать хотел..а вы уже фату примеряете))) вы еще за ним будете бегать как собачонка
Мания-Величия• 29 марта 2024
Он вас не просто так выбрал, такие мужчины выбирают закомплексованных скромных женщин, подумайте об этом
Из Виа-гры• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так
Але не прямо шикарні
Собі купує все найкраще і найдорожче
він вас не кохає
Файно Замало• 29 марта 2024
Ответ дляНаливайКа
чому ви так вважаєте що він щасливий?!
Бо він так каже й поводить себе так, ніби щасливий.

автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так, зробив пропозицію.
Купив дешевеньку каблучку, собі шикарну обручку з діамантом 🤷🏻‍♀️
Файно Замало• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так ви ЖІНКА
Й що? Ви вважаєте, що жінці можна бути егоїсткою, а чоловіку - ні? Чому?
Из Виа-гры• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так, зробив пропозицію.
ви зараз серьезно?
Червона калина• 29 марта 2024
А Ви впевнені, що він сам теж збирається цю сім´ю будувати? Щось не схоже.
Дай подивлюся• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так, зробив пропозицію.
лучшее.. если выбираются кроссовки -то всей семье лучшие
Брюнетка в Мармеладе• 29 марта 2024
ой, что-то вы троллите)
какое кольцо мужчине, если он делает предложение женщине))
это уже на саму церемонии свадьбы
Обнимашкина• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так, зробив пропозицію.
мне бы это было как оскорбление,я бы ему в лицо это кольцо бросила,и весь дешман который он покупает
Ms. Iphone• 29 марта 2024
Ответ дляДай подивлюся
любовь не управляет
бережет все свое-я его свое.
6 лет -норм
Тоже знаю такую семью, муж даже маникюр с педикюром себе в салоне регулярно делает. У него должно быть все самое лучшее, плюс жена супер красавица. Все нормально, она в его орбите комфорта.
автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
ой, что-то вы троллите)
это уже на саму церемонии свадьбы
Ну так він і купив 🤷🏻‍♀️
В чому проблема?
Дівчина Бобула• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ну так він і купив 🤷🏻‍♀️
В чому проблема?
покажите

автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
покажите
Та що зліва - мені
Та що справа - собі
интайм_не_предлагать• 29 марта 2024
Такі квіточки не змінюються
Творческий типаж• 29 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
шоппинг?себе loro piana,вам- zara?
Я таких и некрасивых знаю.
Знакомый при мне покупал комплектующие, заодно себе заказал лодку, автобокс, новый ноут, генератор в село родителям, и шарил по розетке, что бы еще прикупить.
Тут жинка пришла, ноет сапоги развалились. Дал ей с барского плеча 1000 грн, съезди на дарынок.
Брюнетка в Мармеладе• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ну так він і купив 🤷🏻‍♀️
В чому проблема?
купил себе, чтобы вы ему предложение сделали? не пойму
помолвочное кольцо дарит только мужчина
женщина ничего не дарит, она согласашется (или нет ) выйти замуж
а уже кольца на церемонию бракосочетвания другие

какое помолвочное кольцо для мужика?)))
Дівчина Бобула• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Та що зліва - мені
Та що справа - собі
вживую свое на пальце покажите
автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
вживую свое на пальце покажите
А ще що?
Дівчина Бобула• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
А ще що?
это фото с интернета
Мания-Величия• 29 марта 2024
Ответ дляЧервона калина
Почему?
Я знаю такую пару. Мужчина там - очень эффектный, харизматичный. Жена у него на 10 лет старше, повненька звичайна жіночка, правда еще и хорошо обеспеченная.
Они вместе уже лет 15.
С ним постоянно кто-то заигрывал и думал «такой мужчина нужен и мне»😄 А он влюблен в себя, он позволял всем за собой ухаживать и восхищаться, но при этом никогда даже не шевелил пальцем в сторону какой-либо дамы.
Мне кажется его вообще никто никогда не интересовал и не интересует кроме его тела, внешности, комфорта
НаливайКа• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Та що зліва - мені
Та що справа - собі
ну автор, у меня для вас хорошая новость, если купил себе за 46000-планирует долго не снимать
автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
помолвочное кольцо дарит только мужчина

какое помолвочное кольцо для мужика?)))
Та Господи
Купив мені обручку, а собі купив вже прямо на весілля
автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
это фото с интернета
Ну та ясно шо))