Завжди з рушником• Изменено 29 марта 2024

Как понять что человек не культурное быдло?

Как по вашему мнению с первого раза можно понять , то что человек некультурный и не умеет себя вести как подобает нормальному человеку. Назовите несколько признаков которые выдают таких людей.
автор Завжди з рушником • 29 марта 2024
Ответ дляРедисочка
А вас це чіпає, так?))

Що недавно читали/дивилися?.
Що для себе винесли?
Читати я в основному люблю детективи , найбільше сподобалися з тих ,що я прочитала останнім часом це : Себастіан Фітцек ’Пасажир # 23’ це книга психологічний детектив, також люблю романи дуже сподобалися книги : Джоді Піколт ’ Ангел для Сестри ’ та Гелен Філдінг ’ Щоденник Бріджит Джонс , з українських авторів сподобався Василь Шкляр ’Характерник’ .
Дивлюся я в основному розважальний контент , або інтерв´ю з різними медійними особами.
А ви , що читали останнім часом і ,що дивилися ?

Просериарила молодость• 29 марта 2024
Ответ дляосень харашо
Для меня 1-й признак быдлоты - это, когда человек после туалета :по большому’, не повернул назад голову и не увидел ’автографы’ дерьмом после себя на стенках унитаза. Так бы и треснула ершиком по морде
Це ви про когось конкретного?))