Слоник-тоник• 30 марта 2024
Чому всі так фанатіють та рвуться в Київ?
І саме головне, винаймають житло або поряд з центром або в самому центрі. Що це за нова мода пішла?)
Мааарковная• 30 марта 2024
ну якщо є кошти знімати житло в центрі, то чому б не рватись?)
мені ж треба комусь ту квартуру здавати))
Вообще не факт• 30 марта 2024
Ніколи не рвалась, бо тут народилась. Але завжди хотіла переїхати в нормальну країну. Переїхала.
Вообще не факт• 30 марта 2024
Ответ дляМааарковная
А мої батьки бабусину на Л.Українки продали.... ((((
Слоник-тоник
• 30 марта 2024
Ответ дляМааарковная
Зазвичай, у таких людей немає коштів. «Не быть, а казаться.» В мене такі знайомі. По винаймали в центрі житло на останні кошти і зводять кінці з кінцями.
Гигиенишвили• 30 марта 2024
Город с тяжёлой энергетикой, мне здесь некомфортно. Приезжаю к детям, потом спешу назад в Одессу.
Мааарковная• 30 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
та ми самі купили, інвестували в новобудову.
Дрібка щастя• 30 марта 2024
Ми 5 років тому переїхали, бо чоловіка запросили на роботу. В центрі живемо, бо поруч робота і малий в школу ходить... якось так.
Милота• 30 марта 2024
прожила в Києві 2 роки і повернулась додому, в Ха.
для життя Київ не сподобався
Мааарковная• 30 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
ми здавали квартиру за 500 долл, навряд чи таку знімають за останні гроші.
Миллениалка• 30 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А яка країна у Вас нормальна?
Бриджит_Фрикандо• 30 марта 2024
Не рвалась, в 14 пришлось уехать из Донецка. Сначала не нравилось, а теперь своя квартира, куча планов, любимый город, тут реально очень комфортно для жизни!
Обожаю Киев, гидропарк, Х парк, днепр)))
Просериарила молодость• 30 марта 2024
Ответ дляГигиенишвили
Такие же ощущения. Не рвусь в столицу, мне дома хорошо.
Мааарковная• 30 марта 2024
Ответ дляГигиенишвили
может просто вы ее не тянете? Мне в Киеве всегда было отлично, но я люблю большие города и высокий ритм.
Носки на подтяжках• 30 марта 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ви просто звикли жити в Одесі.
Я зараз живу в маленьку місті але в Києві виростають крила. То моє місто. І жити там можна по різному
Мушля з Криму• 30 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
За Донецком не скучаете? Успели продать там квартиру?
Бриджит_Фрикандо• 30 марта 2024
Ответ дляМиллениалка
А яка країна у Вас нормальна?
Наверно Польша)))
Носки на подтяжках• 30 марта 2024
Ответ дляМааарковная
Ну, Одеса теж не дешева
Дрібка щастя• 30 марта 2024
Ответ дляГигиенишвили
Мені навпаки, прекрасна енергетика, обожнюю Київ, він чарівний. Одеса теж перлина України вона прекрасна, але Київ - то любов.