31 марта в 05:53

Невролог Солонович Сергій Іванович. Допоміг комусь?

Порадьте дуже хорошого невролога. Запалення трійничного нерву, рецедив. Усі схеми знаю, але після видалення жовчного не можна це приймати. Колись радили лікаря Солонович? Допоміг комусь. Вчора була в одного - 900 грн просто викинула, сказав колоти ботокс або аркоксія, яку боюсь приймати.
СамавиховуюКота 31 марта в 09:06
Мені допоміг і також моїм знайомим. Проходила у нього два курса іглотерапії.
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 09:13
Ответ дляСамавиховуюКота
Мені допоміг і також моїм знайомим. Проходила у нього два курса іглотерапії.
Дякую, що написали. А може підказати, ви іглотерапію робили щодня? І яка ціна приблизно була? Незнаю як до нього попасти. Запису через хелсі немає, тел не можу знайти, завтра в реєстратура може дозвонюсь
Вилами по Воде 31 марта в 10:44
Не знаю як за цього лікаря. Я другий раз у Павук Наталії лікую. Також на одну гроші викинула зря(
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 10:45
Ответ дляВилами по Воде
Не знаю як за цього лікаря. Я другий раз у Павук Наталії лікую. Також на одну гроші викинула зря(
А що вона вам призначила?
Вилами по Воде 31 марта в 10:50
Ответ дляХропочка з гривкою
А що вона вам призначила?
В мене після імплантації. Поки що карбамазепін,вітаміни (кормлю нерв)Після 5 піду знов до неї. Буде коректувати лікування. Я запустила на жаль. Але жінка толкова. Мені сподобалось,що підбирає лікування,питає за алергії на ліки ,така жінка шарить.
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 10:55
Ответ дляВилами по Воде
В мене після імплантації. Поки що карбамазепін,вітаміни (кормлю нерв)Після 5 піду знов до неї. Буде коректувати лікування. Я запустила на жаль. Але жінка толкова. Мені сподобалось,що підбирає лікування,питає за алергії на ліки ,така жінка шарить.
Кармазепін як швидко болі притупив?
Вилами по Воде 31 марта в 10:59
Ответ дляХропочка з гривкою
Кармазепін як швидко болі притупив?
У меня хронический неврит.
Она мне выписала месяц пить карбамазепин. Где то за пол месяца боли прошли. Но ещё надо корректировать, может что то по легче выпишет уже. Но тьфу тьфу помог. Если бы не запустила,то легче было бы лечить
СамавиховуюКота 31 марта в 11:54
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую, що написали. А може підказати, ви іглотерапію робили щодня? І яка ціна приблизно була? Незнаю як до нього попасти. Запису через хелсі немає, тел не можу знайти, завтра в реєстратура може дозвонюсь
Щодня, 10 днів, 400 грн прийом+я купувала ліки, які він призначив і теж колов в лице, шию, в голову, паралельно з голками.
Я спілкуюсь з ним напряму, без реєстратури.
+380 (97) 484 98 12.
Такі ціни були до війни у 2021-2022, зараз не знаю.
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 12:18
Ответ дляСамавиховуюКота
Щодня, 10 днів, 400 грн прийом+я купувала ліки, які він призначив і теж колов в лице, шию, в голову, паралельно з голками.
Я спілкуюсь з ним напряму, без реєстратури.
+380 (97) 484 98 12.
Такі ціни були до війни у 2021-2022, зараз не знаю.
Дякую дуже! А один сеанс теж 400 грн? Тобто за все було 4400+ ліки?
СамавиховуюКота 31 марта в 12:21
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую дуже! А один сеанс теж 400 грн? Тобто за все було 4400+ ліки?
Так, його послуги з голками 4000 за 10 днів +ліки, але вони були теж недешеві. Загалом вийшло десь 10000+-
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 12:25
Ответ дляСамавиховуюКота
Так, його послуги з голками 4000 за 10 днів +ліки, але вони були теж недешеві. Загалом вийшло десь 10000+-
Дякую!
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 12:33
Ответ дляСамавиховуюКота
Так, його послуги з голками 4000 за 10 днів +ліки, але вони були теж недешеві. Загалом вийшло десь 10000+-
А з того часу нерв турбував вас чи зовсім болі зникли?
СамавиховуюКота 31 марта в 12:45
Ответ дляХропочка з гривкою
А з того часу нерв турбував вас чи зовсім болі зникли?
У мене були не больові симптоми а я дуже сильно відчувала холод и тепло (відчуття було подібне до того, коли щось заходить в зуб) тобто я не могла переносити вітер та пряме перебування на сонці +загальний стан наче температура 37.2
Зараз проблема зникла на 99%
Але я працювала також з психосоматикою + постійні фізичні навантаження для кровообігу, бо просто таблетки і уколи можуть не допомогти, але це все індивідуально.
Тут потрібен комплексний підхід. Роки 3 я на це витратила. Але я так розумію, що це на все життя, потрібно берегтися. Але всеодно хоча б повернулась до нормального життя, чому дуже рада.
І це єдиний лікар, який мені підійшов
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 13:42
Ответ дляСамавиховуюКота
У мене були не больові симптоми а я дуже сильно відчувала холод и тепло (відчуття було подібне до того, коли щось заходить в зуб) тобто я не могла переносити вітер та пряме перебування на сонці +загальний стан наче температура 37.2
Зараз проблема зникла на 99%
Але я працювала також з психосоматикою + постійні фізичні навантаження для кровообігу, бо просто таблетки і уколи можуть не допомогти, але це все індивідуально.
Тут потрібен комплексний підхід. Роки 3 я на це витратила. Але я так розумію, що це на все життя, потрібно берегтися. Але всеодно хоча б повернулась до нормального життя, чому дуже рада.
І це єдиний лікар, який мені підійшов
Дякую. У мене просто зараз не аж можливості їздити на процедури, через 2 місяця лише зможу. А так просто він лікування не призначить? Немає сенсу йти? Відразу скаже робити голки?
СамавиховуюКота 31 марта в 13:50
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую. У мене просто зараз не аж можливості їздити на процедури, через 2 місяця лише зможу. А так просто він лікування не призначить? Немає сенсу йти? Відразу скаже робити голки?
Все індивідуально. Я думаю, він підбере лікування під Ваш запит. Бо я сама хотіла іглотерапію. Дзвоніть йому і запитуйте)
автор Хропочка з гривкою 31 марта в 13:51
Ответ дляСамавиховуюКота
Все індивідуально. Я думаю, він підбере лікування під Ваш запит. Бо я сама хотіла іглотерапію. Дзвоніть йому і запитуйте)
Дуже дякую вам!
СамавиховуюКота 31 марта в 14:01
Ответ дляХропочка з гривкою
Дуже дякую вам!
Будь ласка)
Одужуйте 🤗