Я таке знаю• 31 марта 2024
Діти і м´ясо
Здається, що навкруги почастішали випадки, коли діти не їдять м´ясо або мають суттєву перебірливіть в їжі (меню з трьох страв тощо).
Як ви вважаєте, що може бути причиною?
Результат:
вже голосів:
21 (28.77%)
Так було завжди
19 (26.03%)
Психічні нюанси
19 (26.03%)
Ваш варіант в коменти
5 (6.85%)
Низька харчова культура сім´ї
5 (6.85%)
Соціальні зміни (нуклеарність)
4 (5.48%)
Варіант для конспірологів
МатьЧасть• 31 марта 2024
Мій їсть все, особливо м´ясо) а я їла дуже мало, для мами моєї, то була велика проблема.
Я такая наивная• 31 марта 2024
Ответ дляМиловидна леді
Курятина і свинина дешево. Але ’вредне очень ’
Качественное мясо, то что действительно мясо, дорого для большинства(
Кредитная• 31 марта 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Может во времена Вашего детства, но сейчас все по-другому. Или Вы намекаете, что родились веганом или как их там. Я не верю в такое. Это все абсолютно набытая и вредная «философия»
Ну как по-другому? Я чувствовала этот запах везде. Вареники типа с картошкой- а там мясо подмешали. Блинчики - в тесто добавили и жарили. Типа суп-пюре овощной. Тоже вкус чувствуется.
Сейчас ем мясо, но немного. Примерно лет с 12 стала есть шашлык, потом индюка.
Кредитная• 31 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
Откуда вы знаете какие у неё есть дефициты что так уверенно говорите?
Есть такая штука - анализ крови называется
Миловидна леді• 31 марта 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Я знаю, купую таке. Але попит є
Я инженер, меряю от 1• 31 марта 2024
Ответ дляКредитная
Сейчас есть намного больший выбор мяса. Есть мясо с запахом, есть без. Например, некоторую свинину я тоже не могу есть из-за запаха характерного, а вот у телятины нет никакого запаха. Так же и с курятиной
П´яна вишня• 31 марта 2024
Ответ дляКредитная
По любому вы сдали все все витамины и минералы, глотали зонд, сделали УЗИ брюшной полости, проверили не только гемоглобин, но и ферритин, трансферрин, сывороточное железо и ОЖСС, а анализы вам интерпретировал грамотный врач, а не участковый педиатр, и конечно во время беременности вы были здоровы 100 из 100. Сейчас не бывает таких здоровых мам, чтобы рожать супер здоровых детей.
Булькаю• 31 марта 2024
Я в дитинстві не любила перші страви, печінку, рибу. Мене звісно ніхто не питав, і я мала їсти те, що дають. Іноді, виливала в унітаз, коли ніхто не бачив. До перебірливості своєї дитини ставлюся з розумінням.
Зараз діти стали більш перебірливі в їжі, це факт. Бо доступна більша різноманітність їжі, тепер їжа це не про аби не померти з голоду. З приводу м´яса, то я думаю це питання особистих вподобань дитини. Моя погано їсть м´ясо і рибу, знаю дітей які їдять добре.
Ну і є медична причина відмови від м´яса - анемія у дітей
Цікавий писочок• 31 марта 2024
Мой сын в 7 начал есть отбивные из курицы, вот сейчас в 9 начинает есть мясо в других видах
Ответ дляП´яна вишня
В основном дети не едят мясо, когда у них анемия, низкий белок, пониженная кислотность, организм просто не в состоянии переварить мясо - ребенок пробует и отказывается и не ест больше. Ещё дети многие не любят волокна мяса жевать, многим подходят только определенные блюда с мясом переработанным уже. Но основная причина - различные дефициты. Рожают дефицитные мамы
Я б не сказала що в основному. Це одна з можливих причин. Але там діти не їдять те м´ясо взагалі, воно їм смердить як я розумію. У мене їсть, наприклад, але мало. Фрукти і овочі їсть всі і багато. У подруги дитина їсть в основновному білкову їжу, погано їсть фрукти, а овочі не їсть взагалі. У всіх все добре по аналізам
Ответ дляП´яна вишня
Це схоже на якусь фобію у вас)
Горня капучіно• 31 марта 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ваше дело верить или нет, но это остается фактом. И это не ’философия’
П´яна вишня• 31 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Це схоже на якусь фобію у вас)
У мене ніяких фобій якраз нема, а от ті хто тут пише що немає ніяких проблем явно недооцінюють ситуацію
Ответ дляП´яна вишня
Вас зараз якась тривожна мама почитає і побіжить мучити здорову дитину, яка просто не любить м´ясо, різними дослідженнями. Нафіга таке писати? Анемія, як і інші проблеми з обміном речовин, має симптоми. Просто ’не любить м´ясо’ не є симптомом якого дефіциту чи розладу. А ви або сама з фобіями щодо здоров´я або подобається тут інших лякати)
П´яна вишня• 31 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
На рівному місці не береться ’не любить м´ясо’
Я таке знаю
• 31 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
О щодо перетравлювання - справді цікава версія.
Я так кисле чи гірке не завжди можу/хочу їсти.
Непонятно• 31 марта 2024
Ответ дляtarveldy
Що саме? Сенсорна алалія на все життя, пошкоджені лобні долі, через це світ сприймається трохи інакше, займаємося реабілітацією з його 2,5 років, ж успіхи, більш менш по їжі стало після 6 років, у вісім став їсти котлети , от нещодавно з´їв нагетс і йому сподобалось
З 2-3 років хв лише вівсянку, сир і хліб , з фруктів банані, іноді яблуко, БГБК дієта була пеклом, але став їсти гречку
Зараз їсть всі крупи , всі фрукти
9 років
Зараз їсть всі крупи , всі фрукти
9 років
Я не знаю, що таке сенсорна алалія(
Зараз почитаю
Як ви добилися розширення харчування? Мій крупи, овочі не їсть зовсім. Відбивна, риба деяка смажена, суп з фрикадельками, банани, яблука і все(
Зараз почитаю
Кофр для ноги• 31 марта 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Несомненно, бывают исключения из правил. Но чаще всего люди не едет мясо от того, что не могут себе его позволить.
Не такие воно й дороге. Як дивишься скільки коштують інші продукти
Я таке знаю
• 31 марта 2024
Ответ дляДверной_Проем
Просто в дитини такі смаки. Вони змінюються з часом. Це не проблема глобального масштабу.
А ще вченні довели, що є люди від природи вегетаріанці. Отакими вони вродилися. Психічним розладом це не вважається.
Що значить люди-вегетаріанці? У них інша будова шкт і немає зубів-ікл?
Хомо Сапієнси ж всеїдні...
Йосип_молодий• 31 марта 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ленивые родители просто у Вас были. Бывает что детям не нравится что-то из-за консистенции. Тогда нужно просто придумать, как по-другому это приготовить что бы ребенку понравилось. Например, моя дочка не любит овощи, но супы-пюре или макароны с соусом ест. Я просто эти овощи перемалываю и подаю в виде супа или соуса. Задача родителей следить за сбалансированным питанием ребенка
Фигня. Я своей мясо чуть не в пюре перетирала, пока до меня не дошло, что она его просто не переносит - рвала, при чем не в процессе еды, а через час-два. Пили ферменты, было лучше, немного ела, но очень избирательно, готовила ей только то, что она ела. В 18 отказалась полностью от мяса.
Кофр для ноги• 31 марта 2024
Дітей двоє. Син їсть можна сказати все. Дочка практично нічого. Гастроентеролог по її частині все добре, принаймні немає нічого щоб впливало на відмову від м´яса, білкової їжі. Рекомендації до психіатра. Психіатр на консультації дає натяк на легкий аутичний синдром. Поки в процесі... Лікування у гастроентеролога. Після вже повна діагностика психіатра буде.
Я теж маю вибірковість в їжі х дитинства й досі. Але м´ясо то святе
Я таке знаю
• 31 марта 2024
Ответ дляДверной_Проем
Придумала приклад, деякі азіати не переносять молоко, але ж це сформувалося за тисячеліття.
Я инженер, меряю от 1• 31 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Если не философия, тогда что? Когда человек осознанно себе вредит, недополучает питательные вещества, но зато не ест «трупы животных»
П´яна вишня• 31 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Які симптоми анемії у дітей? Крім відмови (відмови, а не ´не любить) від м´яса?
З якого дива я вас стану консультувати по анемії
Відмова від м´яса це і є симптом, але анемія не основна причина цього, а лише одна з багатьох
Кредитная• 31 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Мне вот интересен этот феномен. Заставить ребенка ездить в автокресле или пить таблетки эти родители не могут. И не заставляют. Ребенок же не хочет. И заниматься спортом тоже: ребенок должен выбрать.
Но заставить есть какие-то котлеты или помидоры, которые не любит - это пожалуйста. Здесь хватает дара убеждения, напора и родительского авторитета
Ответ дляП´яна вишня
Ви краще себе спитайте нащо ви свідомо поширюєте неправдиву інформацію щодо дитячого здоров´я вінтернеті. Мене консультувати не треба
Ответ дляКредитная
Ну це взагалі частина глибшої проблеми харчового насилля