Я таке знаю• 31 марта 2024

Діти і м´ясо

Здається, що навкруги почастішали випадки, коли діти не їдять м´ясо або мають суттєву перебірливіть в їжі (меню з трьох страв тощо).
Як ви вважаєте, що може бути причиною?
Результат:
вже голосів: 73
21 (28.77%) Так було завжди
19 (26.03%) Психічні нюанси
19 (26.03%) Ваш варіант в коменти
5 (6.85%) Низька харчова культура сім´ї
5 (6.85%) Соціальні зміни (нуклеарність)
4 (5.48%) Варіант для конспірологів
П´яна вишня• 31 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви краще себе спитайте нащо ви свідомо поширюєте неправдиву інформацію щодо дитячого здоров´я вінтернеті. Мене консультувати не треба
Я вас і не збираюся консультувати
А всі причини які я перелічила є дійсними причинами відмови від м´яса як би цього комусь не хотілося
Я лікар
Не писала цього бо задовбали б питаннями ні про що ще
tarveldy• 31 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Я не знаю, що таке сенсорна алалія(
Зараз почитаю
Як ви добилися розширення харчування? Мій крупи, овочі не їсть зовсім. Відбивна, риба деяка смажена, суп з фрикадельками, банани, яблука і все(
У вашого шикарне меню, я про таке і не мріяла,
Ніяк не можли во боротися, здавали аналізи час від часу щоб заспокоїтись
завжди пропонували щось пробувати
Непонятно• 31 марта 2024
Ответ дляtarveldy
завжди пропонували щось пробувати
Дивлячись на старшу доньку та інших дітей, в яких значно кращий апетит, мене постійно мучить те, що син недоотримує корисних речовин(
AnnaOst• 31 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
Я вас і не збираюся консультувати
Я лікар
Ага ага
П´яна вишня• 31 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Ага ага
Та я вже побачила вище що у вас дитина не їсть м´ясо та рибу
От ви себе і будете далі запевнювати що все супер, це просто такі вподобання, а я коли бачу аналізи там жесть. Так що удачі, тут нічого не доведеш
AnnaOst• 31 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
Блін, скільки тут психічно нездорових людей пасеться
Все до блиску• 31 марта 2024
Багато дітей чогось не їдять, бо вони собі просто так придумали і їм подобається, що всі з ними носяться. В мене племінниця їла нормально помідори, все ок, тут одного дня говорить, що вона вже їх не їсть, от просто за день, вчора їла, а сьогодні вже ні. І мама її на те почала зі всього виймати ті помідори одразу, бо дитина ж їх не їсть, все серйозно. Всім родичам розказала, яка ситуація, дитина помідори не їсть, щоб хоч в гостях хтось в салат не поклав і т.д. Пройшов час, їй набридло і вона знов почала їх їсти, як нічого не було.
tarveldy• 31 марта 2024
Ответ дляНепонятно
От тому час від часу здавали аналізи
Може ще третю?• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
В Украине у 50% семей на еду уходит больше всего денег ежемесячно))
И именно эти семьи проповедуют отказ от мяса?
Сколько мяса потребляет ребенок в возрасте пищевого однообразия? Мало.
Семья скорее купит мяса только ребёнку.