Пффф 100%• 31 марта 2024

Хто має йти на примирення першим невістка чи свекруха?

Син каже, що нам потрібно сісти з невісткою та все вияснити. Не за спиною, як я це робила, а в очі все сказати невісткі. Що я маю робити перший шаг до неї. Але я сама по собі горда і не звикла до такого. Хто має першим піти на примирення?
ЦібаФу• 31 марта 2024
Той, кому потрібніше.

парИла я парИла• 31 марта 2024
Винний вибачиться,ну або геть не спілкуватися.
Я не чарівниця вам• 31 марта 2024
Обязанностей по за кону нет. Хотите - садитесь, не хотите - живите как хотите.
Вилами по воде• 31 марта 2024
Удалено администрацией...
Шаманю второпях• 31 марта 2024
вы конечно... вы же все это заварили
ЖаннаНеАгузарова• 31 марта 2024
Вы же за спиной невестку обсуждали,а не она вас
Слобожаночка• 31 марта 2024
Юмать, опять
Квітка папороті• 31 марта 2024
Я свекруха, вже як 15 років. І звичайно, були непорозуміння з невісткою. Але я завжди робила перший крок на примирення до неї, навіть якщо вона була не права. Але я ніколи не говорила їй, що десь вона не права. Я завжди розуміла, що вона молода і розуміє це по-іншому, ніж я. А я розумію це по-своєму. Але, щоб мати гарні стосунки з онуками, потрібно мати і гарні відносини з їх мамою. Тому що діти, відчувають і бачать, коли до їх матері погано відносяться і це факт. І вони відвертаються. Якщо б нормально відносились до невістки, то і онука б постійно бачили.
А гордість ваша, кому вона потрібна ? Що ви хочете довести комусь? Що ви королева? А невістка гівно? Та будьте вдячні хоча б за те, що вона обрала вашого сина і народила вам онука. І чомусь, я думаю, що ваш син та ще «цукерочка.» Як і ви.
Нічого вдягти• 31 марта 2024
У вашому випадку - ви

Я не чарівниця вам• 31 марта 2024
Это 10001 тема с обсуждением невестки, которая внука не дает?
Уходя дверю не хлопать• 31 марта 2024
какая вы страшная женщина
Лівий Локіть• 31 марта 2024
Тот, кто умнее.
Уходя дверю не хлопать• 31 марта 2024
я б с вами не налаживала отношений, не имеет смысла
AmazingLady• 31 марта 2024
Вы достали целый сайт мамо
Типа вы взрослее то да вы должны
Летала_НаМетле• 31 марта 2024
Ответ дляКвітка папороті
Чому ви вважаєте, що син цукерочка? Як мінімум, він на стороні дружини
Невидимка Майя• 31 марта 2024
Автор, не йдіть на примирення. Ви зробите велику послугу невістці і сину, вони будуть спокійно жити.
парИла я парИла• 31 марта 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Як немає змісту,то отакі качелі нікому не потрібні в житті.Краще не налагоджувати і кожен живе своїм життям.
Смайликівна• 31 марта 2024
Це вічне питання....
AmazingLady• 31 марта 2024
Кому интересно до чого ви звикли
Тіко вам

Бабо-лебідка• 31 марта 2024
Ви можете взяти паузу? Просто дати трохи пилом припасти вашим бенефісам?
Відкушу все що стирчить• 31 марта 2024
Вам треба, ви і миріться
И_В_офигительных_штанах• 31 марта 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
какая вы страшная женщина
Да глупая просто, тупо глупая.
Летала_НаМетле• 31 марта 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Навіщо? Можна ж просто її не читати. Тим більше зовсім не цікаво пише.
Сладко-соленая• 31 марта 2024
Дайте мне номер телефона вашего сына. Я посоветую ему ни в коем случае не идти с женой на такой глупый шаг, а тикать за полярный круг от вас.
Бабо-лебідка• 31 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я маю на увазі сина та невістку.
Уходя дверю не хлопать• 31 марта 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Да глупая просто, тупо глупая.
надеюсь это троль свекруха, хотя в жизни и не такое бывает
Смайликівна• 31 марта 2024
Ответ дляКвітка папороті
О , даааа моя свекровь меня упрекала тем что я гордая ... Не знаю ... На тот момент я была скромной девочкой из приличной семьи , лишнего слова не скажу. Это сейчас я ого-го)) Шо имеем в итоге ? - мы с ней не контачим ,трое внуков выросли без нее ( живёт в 15 мин от нас ) , я в любой момент могу бабушкой уже стать ...
Квітка папороті• 31 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Це зараз він на стороні дружини, а завтра буде на стороні МАМИ. Все залежить від мами, що вона йому там завтра наспіває. Завтра надавить на жалість і син бігом стане на сторону мами. Знаю, я таких матусь-маніпуляторів.
автор Пффф 100% • 31 марта 2024
Ответ дляКвітка папороті
А як ви робили перший крок до невістки?
АяВсёЗнаю• 31 марта 2024
Господи,я вас впізнаю по темах.Нафіга,вам воно потрібно?Всеодно посваритесь скоро.