Счастье_же_вот_оно• 31 марта 2024
Прошу не засуджувати, будь ласка….
Всім привіт. Я тут новенька. Зареєструвалась, бо потребую поради і думки з боку. Заплуталася, втомилася… Почну спочатку…Мені 28 років, заміжня, маю доньку (2,4 р). Все свідоме життя я розуміла, що дуже хочу родину, хочу закохатися раз і на все життя, стати мамою і жити спокійно в любові і повазі. Завжди розуміла, що пріоритетом в житті для мене буде родина, не бізнес, чи гроші. Проте, я не з лінивих, не з тих жінок, які прагнуть сісти чоловікові на шию і все життя не працювати, а сидіти вдома і деградувати. Я мала мрію з юності - займатися волоссям. Ця мрія еволюціонувала від перукаря і до майстра по нарощуванню. Але до цього я прийшла лише в 27 років. В юності, як це частіше за все бувало у дітей мого покоління, батьки запихнули мене в універ на ін яз, бо я маю розум до мов. Мене дійсно по сей день захоплюють іноземні мови, я володію 5тьма, але повʼязувати це з роботою не хочу - це просто не моє (мала досвід). Так я закінчила 4 курси бюджету(для батьків) і, коли не попала на 5й, з радістю кинула це діло і пішла в самостійне доросле життя в неповних 20 років. Але волоссям зайнятись не вийшло, бо мусила заробляти і якось жити. Словом, ніхто зі мною не панькався, я розумна, працьовита і багато від життя не просила. І от в 23 роки зустрічаю я свого майбутнього чоловіка. Скажу одразу, я приваблива (була), уваги чоловіків в мене було завжди багато і я ніколи не почувала себе самотньою, проте на той момент життя, була зайнята виключно роботою і цілеспрямовано чоловіка не шукала. Я займалася спортом, мала струнку привабливу фігуру, заробляла і, відповідно, мала гроші щоб доглядати за собою - словом, виглядала на всі 100. Такою мене і зустрів мій чоловік. Ми більше року просто спілкувалися, іноді зустрічалися, романтичних стосунків не було - я була зайнята роботою, він теж, та і він увагою дівчат обділений не був, за ним завжди бігало дуже багато дівчат. До того ж він був професійним спортсменом і мав специфічну роботу, через яку постійно біля нього крутилося купа жінок - він був начальником охорони в елітному нічному клубі Харкова, а паралельно працював у тодішнього мера Генадія Адольфовича. І от у 20му році ми починаємо близько спілкуватися і в якийсь момент у мене спалахнула закоханість. Неймовірна, яскрава, шалена. Проте все ще, ні сексу ні офіціних стосунків в нас не було, просто в якийсь момент щось клацнуло в серці і я відчула - це моя доля. Пам’ятаю навіть, як сказала тоді подружці: «Побачиш, Сашка, я за нього вийду заміж, я відчуваю». Він на той момент поїхав на пів року в Англію на контракт по спорту і ми почали розвивати наше спілкування на відстані. Ми постійно жартували - я йому «Збирай гроші на весільну сукню», а він мені «От побачиш, приїду і одружусь». Майже так і сталося. Він приїхав в Україну в лютому 20го року і вже в новорічну ніч зробив мені пропозицію. Усі два місяці до нового року ми були нерозлучні. Я мліла від почуттів, а він впевнено переконував мене, що попереду нас чекає родина. І от в січні я йду в відпустку і ми на 2 тижні їдемо в інше місце і не вилазимо з ліжка. Бажання мати ВЖЕ дитну було обговорене, так це дуже швидко, так досить інфантильно, але що він, що я досить впевнено стояли на ногах і вирішили, що ми кохаємо один одного, а значить впораємося. В мене з дитинства були проблеми з циклом. Місячні не почалися самостійно, мені іх стимулювали у 16 років і з того дня по сьогодні я ніколи не знаю, коли вони мають початися 😅 так і жила. Паралельно, окрім нерегулярного циклу, мала полікістоз і ще кілька супутніх порушень, про які я знала, а також знала, що самостійно завагітніти скоріше за все не вийде, треба буде готуватися і стимулювати вагітність гормонально. Проте диво, звісно, сталося і завагітніла я з першого циклу вже в кінці січня 21го року. Я була щаслива як ніколи в житті. Чоловік відреагував впевнено: «В нас все буде чудово, кохана». Здавалося, ось воно життя, про яке я мріяла з дитинства…. Але я помилялася. Розпис був запланований на червень. В лютому чоловік знову їде закордон. Взагалі план був виїхати разом до Англії, але все пішло не так, як планувалося. Через 3 місяці чоловік раптово повернувся. Він став різко дуже дивно себе поводити. І тут я дізнаюсь, що в він попав в серйозні проблеми повʼязані з грошима. Пояснювати детально не буду, але скажу так, його підставили на роботі в клубі і ситуація повернулася таким чином, що в один день зникли всі, кого раніше він вважав друзями і щоб вилізти з усього, що сталося, прийшлося віддати усі заощадження що були відкладені. А, ще трошки раніше почалися проблеми, які були повʼязані з роботою у Кернеса, який напередодні (у грудні 20го) помер. Чоловік став дратівливим, постійно зникав аргументуючи це всіма цими проблемами. Я підтримувала його і терпляче чекала коли це все закінчиться. Періодично мене відвідували думки, що може якісь з цих ночей, коли він зникав, він був з жінками… але я від себе ці думки відганяла - приводу сумніватись він мені не давав, а починати сімейне життя з недовіри, перевірок і слідкування я не хотіла.
Матраскин Брат• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
На жаль, з літа не можна. З вересня. Чекаю в черзі.
тоді спробуйте урізманітнити час з дитиною. Йдете на дит.майданчик, взяли собі каву, дочка якщо спить в візочку на прогулянці, спокійно прогуляйтеся, якось так. Влаштуйте з нею пікнік якийсь. Займайтеся спортом з донькою. Я бачу такі варіанти.
Вона нервова, бо зчитує, що мама нервова. Я не психолог, порадити що тут робити не можу, як вам заспокоїтися, якщо ви сама не можете це зробити. Може дійсно є безкоштовна допомога у Франківську.
Вам треба відновити ресурс та якось переглянути відношення до чоловіка. Добре, що ви в більш-менш спокійному місці. Хоч з цим вже легше.
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Я не хочу займатися мовами в житті. Я про це говорила декілька разів.
Офигеть)))) вы вся такая логичная - не хочу заниматься языками, поэтому выучила 5 языков, 2 из них на курсах )
Не хочу жить с мужем - изменником, поэтому поехала за ним в съёмную общагу от родителей.
Ответ дляСанька-4b93
Так, на каком этапе вашей жизни работа с волосами присутствовала, можете объяснить? И зачем вы языков кучу выучили, если в жизни ими не пользуетесь и не зарабатываете?
Я написала. Я вчила їх для себе. Мені це подобається. От люди співають для себе, танцюють, хрестиком вишивають. А я вчила мови. Все. Ніякого глибокого сенсу.
Хвігура мічти• 31 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
О, тут есть девушки из последней темы Тани про бедность? Помните, как где-то на 60 странице в тему резко ворвалась женщина с леденящей душу историей своей жизни, которая потом еще полтора десятка страниц требовала к себе внимания, возмущалась местным цинизмом и недоверием и всем писала, какие они твари циничные и какой ужас тут все друг другу пишут. Такая, странноватая. Помните? Вот, мне кажется, что эта тема - это сиквел
Нит.
Но схожесть с Таниными опусами определенно есть. Автор так же лихо отфулиболивает все неудобные комменты
ГендиреХтор• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Це передбачувано, бо ви нічого не хочете і відкидаєте усі поради, які вам дали, щодо того, як вийти з інфантильної позиції.
Белая и пушистая• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Автор, так сім´я і дитина - це ще й обов´язки є, не тільки забаганки. А якщо в анамнезі проблеми із грошима, дитиною, чоловіком, відсутність власного житла...
А якщо ви завтра підете на курси витинанок, що далі?
Наша взяла• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
Да, за охранника из клуба.
Вип охранник)
Только как его спортивного не призвали,а сантехников и менеджеров аж бегом
КартаБезКомиссий• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Представляете, заработала. И без 5 языков)
Молодец. Купи себе флажок
Ответ дляСанька-4b93
Тобто, якщо людина ходить на танці, наприклад, або на малювання, вона забовʼязана повʼязати це з заробітком, вірно?
Зубачистка• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Володію 5 мовами
Автор, можете подтвердить сертификатами, какие языки знаете, кроме украинского и русского? )
Ахаха
Тролляка с 1 слов детектед 😏
Именно 5 языков, ага
Ну и таких тупых ванильных дур сейчас надо очень хорошо поискать
Да и текст сам понятно - клише на клише
Хотя конечно бывает всякое в жизни типичных неустроенных декретчиц
Но именно 5 мов... Это вынос и главный указатель 😁
Тролляка с 1 слов детектед 😏
Именно 5 языков, ага
Да и текст сам понятно - клише на клише
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляХвігура мічти
Нит.
100 % какая то Танина родственница. Что имею -не хочу. Чего хочу -не знаю.
Наша взяла• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Да,в случае форс-мажора может превратить хобби в деньги с удовольствием
Анонім-ка• 31 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Как и волосы)
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Я вчилася в університеті. Я про це написала.
Dear, а у вас факультет так и назывался «немецкий, английский»? А параллельный назывался «испанский, итальянский»?
Матраскин Брат• 31 марта 2024
Ответ дляНаша взяла
Вип охранник)
то може в нього бронь..
Ответ дляБелая и пушистая
Яке це має відношення до дитини і обов’язків? Я працювала і забезпечувала себе самосьійно. До чого тут вивчання мови?
Наша взяла• 31 марта 2024
Ответ дляМатраскин Брат
то може в нього бронь..
Автор пишет что просто на учете стоит,брони нет
Ответ дляНаша взяла
Вип охранник)
Ви це питання ставте представникам вповноважених органів.
Наша взяла• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Для вас это актуальная тема,что завтра будете делать,если ему придется уехать
Хвігура мічти• 31 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Или кого )
Они духовно схожи: покажите, докажите, вы не так поняли...
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляХвігура мічти
Нит.
Нет, это не Таня, эта та женщина из Таниной темы!!!! Очень похоже на это!
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
Взрослый человек к 27 годикам, имея в анамнезе высшее образование, 5 (ПЯТЬ) языков!!!, опыт работы в Польше, и родив ребенка, должен иметь и какой то план жизни и ответственности за ребёнка. А тут, полнейший инфантилизм какой то, с претензиями на исключительность, абсолютно безосновательными.
Ответ дляНаша взяла
Можна, звісно. Тільки я не казала, що маю проблеми з забезпеченням дитини. Чоловік працює і заробляє, а я піду працювати, як тільки дитина піде в садок. Тому все ще не бачу зв’язку з вивченням мов.
Матраскин Брат• 31 марта 2024
Ответ дляЗубачистка
Ахаха
Тролляка с 1 слов детектед 😏
Именно 5 языков, ага
Да и текст сам понятно - клише на клише
Тролляка с 1 слов детектед 😏
Именно 5 языков, ага
Да и текст сам понятно - клише на клише
Ой ну слухайте, я теж ’майже 5 знаю’, укр, рос, білор (розумію її), англ. Ну знает- не знает, такое, если не пользуешься, то конечно постепенно навыки теряешь. Может знаешь - это А1 уровень. Думаю, вообще к делу отношения не имеет, факт, что родители заставили учиться я так понимаю автор хотела сказать. И кстати если действительно знает, можна было б попробовать и зарабоать на них, но тут дело уже личное автора.
Хвігура мічти• 31 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Нит же.
И несколько присутствующих советчиц солидарны
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляdear.marii
В чем ваша проблема, если коротко?
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Мне особенно понравился момент про муж приходит после работы и начинает пылесосить, но мне это не надо!!!
Матраскин Брат• 31 марта 2024
Ответ дляНаша взяла
Так на учете все стоят, бронь то другое... ну как-то ж он работает и передвигается. Логично, что у кого есть бронь или списаны, только те так могут.
Ответ дляМатраскин Брат
Дякую за здорове розуміння