булоТАЙминуло• 31 марта 2024

На роботі спостерігаю огидну ситуацію. Не можу абстрагуватися.

Парубок 40 років, одружений, має доньку 13 років. З початку повномаштабного вторгнення намагається уникнути мобілізації.
З осені розказує колективу (більше 150 чоловік), що розлучається з дружиною. З його слів, дружина невідомо де знаходиться, тобто покинула його. Донька начебто залишилася з ним.

Вигадав, що у доньки психіатричний діагноз (дуже поганий діагноз).

За півроку "герой" мав "відносини" з двома колегами, показуючи тим самим, що він вже майже розлучений одинак.

Насправді з дружиною у нього все добре. Щодня її відвозить на роботу. Дитина здорова, вчиться у школі.

Якось огидно стало. Моє відношення до нього, як до людини, змінилося.
До речі він єврей. Вважає,що війна його не стосується.
Тішуся неперетішуся• 31 марта 2024
Удалено администрацией...

волосатое стекло• 31 марта 2024
Вам яке діло?
автор булоТАЙминуло • 31 марта 2024
Ответ дляволосатое стекло
Вам яке діло?
Наче ніякого... але я не можу довіряти людині з такими моральними якостями.
Шеллар• 31 марта 2024
У мене питання, чому жінки такі дурні? Навіщо вашим колегам одинокий чоловік, який виховує дитину з психологічними вадами. Після таких його розповідей про себе, вони мали від нього біти чим подалі.
Тут надолго• 31 марта 2024
Як тонко ви тролите. І єврей, і ухилянт. Но циган було б гостріше
Продаю витрішки• 31 марта 2024
За уточнение, что он - еврей, вас бы в цивилизованной стране засудили бы, невзирая на аноним.
Тут надолго• 31 марта 2024
Я за попкорном
мегамоСГ• 31 марта 2024
Как-то у вас все смешалось и мобилизация и свободный мустанг.. Что именно вас беспокоит и как это влияет на вашу работу?
автор булоТАЙминуло • 31 марта 2024
Ответ дляТут надолго
Не тролю. Історія не вигадана.

Бойцовская• 31 марта 2024
И еврей, и ухылянт, и жене изменяет... пора писать на него в СБУ, конечно. Таким не место в нашей демократичній соціальній вільній країні вільних людей. Сначала пусть его в окопы пошлют, а будет визжать и сопротивляться - в концлагерь с конфискацией имущества.
Тут надолго• 31 марта 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Не тролю. Історія не вигадана.
І я вам вірю
Неваляшкина• 31 марта 2024
Следите за собой.
Блин, думала только у нас в трусы ко всем лезут. Сейчас в другой стране, коллеги от зависти исходят, бегают к начальству на разборки, посему мне одно, мне другое, им ничего. Начальство игнорировало, повысило мне зарплату. Теперь переключились на мою внешность - ты сильно худая, мужчина не захочет тебя трогать такую, почему ты не красишься, мы все красимся 🙈🙈
Кто-то рассказал бы мне - не поверила что такое бывает 😂
автор булоТАЙминуло • 31 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Громадянин України 100%
Коник-стрибунець• 31 марта 2024
Прям всё вместе.. И жене изменяет, и ухилянт, и евреев зачем-то вспомнили.. Не смогли определиться на какую тему потроллить?
Місячне Сяйво• 31 марта 2024
а мені від вас огидно
автор булоТАЙминуло • 31 марта 2024
Ответ дляНеваляшкина
Следите за собой.
Ну вам ’в другой стране’ видніше що у нас тут в Україні.
Неваляшкина• 31 марта 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Какая вы видно даже с космоса 😂😂
Трусы коллеги проверили уже, чистые? Или меняет раз в три дня?
Джем Шакіри• 31 марта 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
в смысле - не можу доверять? зачем вы, вообще, доверяете чужим людям?
Allein74999• 31 марта 2024
Как случилось так, что только вы вкурсе, что у него все ок в семье?) у других нет глаз-ушей или вы следили?

Да Щас же• 31 марта 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ваши моральные ценности ниже уровня плинтуса. И это не мешает вам обсуждать чужого мужика.
ЗавЛабСнаб• 31 марта 2024
Единственный парубок 40ка, которого я могу судить - мой муж. На остальных мне начхать.
Сердючка• 31 марта 2024
В печь ухилянта-изменщика!
Бойцовская• 31 марта 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Агов, Ви ж сучасна людина і засуджуєте людожерський сталінський або гітлерівський режим ) а самі куди скотились?
Джем Шакіри• 31 марта 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Громадянин України 100%
вы ему в трусы залезли? или откуда знаете, что он еврей?
Да Щас же• 31 марта 2024
Ответ дляAllein74999
Просто у автора скучная своя постельная жизнь. Хочет быть активным участником в чужих жизнях
Тут надолго• 31 марта 2024
Ответ дляСердючка
В печь ухилянта-изменщика!
Кстати, расстрельные тройки скоро появятся - никто не слышал ?
автор булоТАЙминуло • 31 марта 2024
Ответ длямегамоСГ
Впливає так, що я не можу довіряти людині, яка бреше у описаних мною речах.
То він буде брехати мені у робочих питаннях теж.
ЗавЛабСнаб• 31 марта 2024
Ответ дляТут надолго
Зачем? Бабы и так разорвут
Сердючка• 31 марта 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Зачем? Бабы и так разорвут
Нифига! По статистике 2 замутили с ухилянтом и только 1 одна настроена враждебно, 33 процента против получается
автор булоТАЙминуло • 31 марта 2024
Ответ дляAllein74999
Я сусідка його батьків.