vihola• 31 марта 2024

На якій підставі на парашці арештували і катували таджиків?

Один з них помер від тортур.
В них є якісь докази, що це терористи?
Фото, відео, що саме вони розстрілювали, чи ходили зі зброєю в крокусі, показали?
Like-995b• 31 марта 2024
Когда это там нужны были доказательства?)
-АННУШКА-• 31 марта 2024
А нас официально обвинили Дол...бы вообще.
ebbi• 31 марта 2024
А кацапні колись потрібні були якісь докази?ІДІЛ вже хіба що не ридає,доводячі ,що то вони влаштували теракт.А кацапні пофігу,у них свої ’докази’
автор vihola • 31 марта 2024
І керівництво Таджикистану мовчить.
Вони одні з небагатьох хто відвідують завжди паради хуйла, навіть коли весь світ відвернуся.
-АННУШКА-• 31 марта 2024
Идил аж обиделся
ти зробив внесок ЗСУ• 31 марта 2024
це ж на парашці. коли це їм потрібні були докази? коли це там саджали винних?
lana_banana04• 31 марта 2024
Ответ для-АННУШКА-
Удивительно, что они вообще таджиков приплели, а не свалили все на нас
Abrado• 31 марта 2024
На підставі того, що вони кончені...🤷‍♀️
Поліцейська держава, тоталітарізм
автор vihola • 31 марта 2024
Ответ дляebbi
Теоретично якісь таджики могли б бути членами іділ. Але чому саме ці, нема жодних доказів?
uma• 31 марта 2024
Даже с видео преступления со всеми доказательствами ни до суда, ни после никто не имеет права избивать даже самого кровожадного преступника.
Но когда во главе страны маньяк, а народ этому рад, то делать можно все, что нравится маньяку.
Увы, таджики просто подставные лица. Умерло уже двое. Умереть должны все, чтоб замолчали и не могли даже попытаться опровергнуть обвинения.
Milanaher• 31 марта 2024
Ответ для-АННУШКА-
Идил аж обиделся
Может обидятся, и еще раз решат повторить. Что б не вешали на таджиков их подвиги .
ebbi• 31 марта 2024
Ответ дляlana_banana04
Хто вам сказав,що не звалили на нас?Як раз на нас.Що ми найняли терористів і вони до нас по гроші їхали
-АННУШКА-• 31 марта 2024
Ответ дляlana_banana04
Та да.
Abrado• 31 марта 2024
ІДІЛ в шоці, ще ніколи їх так не ігнорували
lana_banana04• 31 марта 2024
Ответ дляebbi
Ну не сказали же, что это граждане Украины или этнические украинцы. Я этого ожидала.
Love_Love_Love_• 31 марта 2024
А на якій підставі вони на нас напали - кончєні.
Ясне діло що ті таджики не при ділах. Почалась нова заворушка, з парашки їх массово виганяють, мова йде про те що громадянства будуть позбавляти парашкіного в кого воно є.
ebbi• 31 марта 2024
Ответ для vihola
Там взаалі якось все мутно.Наче ІДІЛ,а ті чоловіки в синіх светрах хто?Ні на арабів,ні на таджиків якось не тягнуть
автор vihola • 31 марта 2024
Ответ дляuma
Це зрозуміло, що права не мали їх катувати навіть якби була вина доведена. А тим більше до суду.
Але це в нормальних країнах так, а не в кончених.
Falcon82• 31 марта 2024
Ответ дляlana_banana04
Як це не на нас? На нас. Малюка сказали видать їм
uma• 31 марта 2024
Ответ дляlana_banana04
Мне, кстати, тоже странно. Неужели трудно было найти днр-лнр-цев для чистоты украинского следа.. Но думаю задумка в том, что таджики и им, и нам на одно лицо (пусть простят меня таджики и другие азиаты), значительно проще на размытых видео рассказывать что это они. Я даже этих четверых не отличаю по отдельности, только когда фото рядком.
Nota-bene• 31 марта 2024
Ви й досі нічого не зрозуміли? Їм не потрібні підстави. Вони так захотіли і все. А приниження, катування, гвалтування, зневага це в них в крові. Вони цим живуть, хизуються і підтртмують. Згадайте нашу Бучу
автор vihola • 31 марта 2024
Ответ дляebbi
До того ж є відео, як ці в синіх джемперах кричать «закройтє двєрь!», щоб натовп не міг вийти з залу, а парашенці і то схвали.
ebbi• 31 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Ага.Шукали візитку Яроша,а знайшли якісь шкарпетки-принюхалися,а то Буданова.І плювок Малюка поряд на асфальті.
Falcon82• 31 марта 2024
Министерство иностранных дел россии заявило, что «следы всех преступлений ведут в Украину» в контексте «расследования» стрельбы в подмосковном музыкальном центре «Крокус Сити Холл», и требует «выдать всех причастных». Среди требований — арест главы Службы безопасности Украины Василия Малюка, которого россияне обвиняют в подрыве Крымского моста.
автор vihola • 31 марта 2024
Ответ дляNota-bene
Чому це я не зрозуміла)
Просто цікаво, тут багато на парашенських каналах «правду» шукають, може їм там показали хоч якісь докази.
Карина250• 31 марта 2024
ИГИЛу не поверили,что это они сделали .думаю им надо повторить для убедительности!

(Прости, Господи)
Falcon82• 31 марта 2024
Ответ для vihola
Чому це я не зрозуміла)
Удалено администрацией...
автор vihola • 31 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Таджиків будуть позбавляти громадянства?
От хто справжні нацисти.
kuskus• 31 марта 2024
Вони обісралися на весь світ зі своїми доказами нашої причетності до цього теракту, тому таджики мають померти усі. І після цього явного безпрєдєла ждуніхи розказують, що нічого страшного в окупації нема.
Svs19• 31 марта 2024
Ответ для vihola
І керівництво Таджикистану мовчить.
Разберитесь со своим. Таджики сами разберутся.