kanareyka_tweety• Изменено 29 марта 2024
Як думаєте, наша влада була готова до весняних обстрілів енергетики?
Мені чомусь здається, що ні. Зараз спостерігається розгубленість, як у жовтні 2022. І знов нема ППО.
Ответ дляZimbabve
Частково. 100%-ний захист неможливий
І чи були ми готові, що битимуть по генерації, а не розподіленню?
Fragile_rose_24• 29 марта 2024
Вони готові тільки красти. Ті самі ГЕС і ТЕС ніколи не захистять. Іді**и
Мені взагалі здається, що багато чого робиться на «якось воно буде» або «пронесе-не пронесе»
Наприклвл, спостерігаю, як недалеко від мене побудували нове «бомбосховище» . Воно нагадує швидше сховище для картоплі .
Бо екскаватор рив глибину не більше 70 см
Ну і зверху намостили бетонні плити.
Вентиляційні труби - окремий вид крінжу.
І це д робилося на 2 році війни, має багато що враховуватися
Ну і зверху намостили бетонні плити.
Mystery -ing• 29 марта 2024
Готовыми быть к защите на 100% энергетических объектов - нереально. Это нужно каждый объект закрывать современным ПВО.
А таки да, кое какая защита (от осколков)- сделана.
Ответ дляPeres Lal
Скорее всего, нет. Но тут дело в недостатке средст ПВО, возле каждой ТЭС, ГЭС или распределительной подстанции Пэтриот не поставишь. Мопеды еще как-то отбиваем, крылатые ракеты как получится, а вот с баллистикой тяжело.
Читаю зараз лаптєй, то там дуже сильне воодушевлєніє. Особливо в Подоляки
Байрактарочка• 29 марта 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Наша влада ніколи ні до чого не готова.
Вибачте.
ну як це ні до чого. а до шашликів?
Евгения911• 29 марта 2024
Боже, невже ця війна ніколи не скінчиться? Ми проти них безсилі. І ніхто нічого зробити не може. Сьогодні дізналася, що брат пропав безвісти. Це наче сон. Страшний сон і я ніяк не можу прокинутись... Я не вірю, що це можливо у 21 столітті...
катерина12009• 29 марта 2024
Ответ дляiryna _b
Наша влада фаталісти та фантасти. ні до чого не готуються, чекають манну небесну мабуть.
’І прийдуть воїни світла у сяючему обладунку і закипить земля’ - ну якось так, чекають мабуть на НАТО 😁
Байрактарочка• 29 марта 2024
Ответ дляPlayland
Та скільки можна ті шашлики тулити?
безкінечно
як і чонгар, відвід військ з київської області перед самим вторгненням. шо там ще було?
Ответ дляPlayland
Ну і зверху намостили бетонні плити.
Зато мостик на остров на Облони фигачат
что рашке даст, если какой-то украинский город будет сидеть день-два без электрики? мы перестанем обороняться, захотим стать гражданами пидорашии? или натовские наёмники, которые, как в рашке думают, у нас по всей стране сидят в детских садах и школах, не смогут зарядить телефоны? смысл какой?
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Ответ дляАnnеt
Зламати настрої серед населення
Он цензор нет теж працює на рашистські наративи - вийшла стаття, що лише 1 з 10 європейців вірять в перемогу України.
Ответ дляЕвгения911
Мы не бессильны,но нас меньше в 6 раз и вся помощь осела на счетах в офшорах.Когда он открывает рот,слушать это невозможн.о,колумбийский друг сделал своё дело.
Евгения911• 29 марта 2024
Ответ дляVictory23
Нам кінець. Він нам не дасть жити і не відступить