Флюорография гуся• 01 апреля 2024

хто це. продовження.

чи то жінка чи то чоловік на перший погляд не завжди зрозуміло , деякі люди які бачать його (її) вперше можуть подумати що він ( вона) транс або лесбійка , але це не так,
В 2007 році прославив ( ла) Україну.
Подарував (ла) на сцені айфон або просто телефон людині яка зараз є відомим артистом можливо поки що не сильно , але відомим.
Кидстаффовка• 01 апреля 2024
Це ж очевидно. Андрій Данилко.
НеВРотик• 01 апреля 2024
Кондратюк
автор Флюорография гуся • 01 апреля 2024
Ответ дляНеВРотик
Кондратюк
Хіба Кондратюка можна прийняти за транса ?
Кукусики• 01 апреля 2024
О, можна і я схоже загадаю. Вигладає як людина протилежної статі, має світові рекорди, величезне серце, опікується тваринами та ’особливими’ дітьми. Я як почала читати опис автора спочатку подумала про цю людину, потім вже зрозуміла що помилилась.
Царевна в уггах• 01 апреля 2024
Сердючка схожа на лесбійку?!!!
Царевна в уггах• 01 апреля 2024
Я однозначно про стать не могла сказати тільки в Борі Апрєля. Всі інші ніби виглядають згідно свого хромосомного набору. Ну я про наш шоубіз.