сказочное_Бали• 01 апреля 2024
Хто любить рудий колір волосся, як вам такий?
Фото дівчини на вулиці, дуже сподобався. Якщо хтось фарбується у схожий, будь ласка, підкажіть фарбу й відтінок
Результат:
вже голосів:
26 (34.21%)
Гарний рудий колір
21 (27.63%)
Такий собі
20 (26.32%)
Зовсім не гарний
9 (11.84%)
Тиць, або не люблю рудих
сказочное_Бали
• 01 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
Люблю гарний рудий. Цей точно ні
А покажіть, будь ласка, який любите
сказочное_Бали
• 01 апреля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені такий подобається
Це світлий, мені такий не підійде
ДинамоКит• 01 апреля 2024
Ответ дляКлевотница
Я много лет крашусь, но у меня другой оттенок
Юля, ты?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
фото
Это такой как на фото автора просто с салона с укладкой
Губной рояль• 01 апреля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні, в автора майже червоне дерево якесь, оте колись модне давно ))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
А мне кажется просто то фото в жизни сделано при другом освещение,а цвет такой же
ДинамоКит• 01 апреля 2024
Автор, рыжий рыжему рознь. На фото, ну как у меня передаёт, медь, не рыжий. Если вы хотите покраситься, вам нужно подобрать оттенок к вашему тону кожи, что б не быть,, пожарной машиной,, , как тут есть цвет. Поиграйтесь с программой, ваше фото и подбор цвета волос, подберите и потом к мастеру.
Затишне кубло• 01 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Це світлий, мені такий не підійде
У вас більш до красного навіть. Раніше продавалася краска літрова Рубін, от бабусі його любили , капець. Вона сивину гарно зафарбовувала. Ваш колір схожий.
В мене колега краситься в салоні, в неї красивий мідний. Не лисячій яскравий, не червоний, а от медово мідний. Нема нажаль фото, але такий він крутий.
Затишне кубло• 01 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
фото
Ось тут 3 фото, як у колеги, я вище пост писала.
сказочное_Бали
• 01 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
фото
Так, гарний, але для мене засвітлий
сказочное_Бали
• 01 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
Як на мене, це темна мідь
БоВжеВільна• 01 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Як на мене, це темна мідь
а ваш натуральний який?
Витворунка• 01 апреля 2024
Люблю рудий. Я руса, був період коли фарбувалась в рудий, але він швидко вимивався і постійно треба було тонуватись. Тому я повернулася в свій колір
парИла я парИла• 01 апреля 2024
Ответ дляКлевотница
Можно пожалуйста номер и краску
Кидстаффовка• 01 апреля 2024
Для меня цвет слишком красный и недостаточно яркий. Нравятся цвета в посте с 4 фото
А я з косою• 01 апреля 2024
Ответ дляДинамоКит
Юля, ты?
🤣 я Юля, і в мене був схожий колір, яскраво рудий. тільки волосся довше
ХаДиДиШь• 01 апреля 2024
Мне очень нравится медный, именно такой, как на фото Автора. Но он такой сложный, вымывается в рыжее нечто, а отрастающие корни особо неопрятно смотрятся. Это ещё геморней, чем блонд.
А я з косою• 01 апреля 2024
автор, на вашому фото колір як матрікс 7с, але ще залежить від бази і на якому окиснику фарбувати.
гляньте палітру)
сказочное_Бали
• 01 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Взагалі не схожий, може у вас якісь характеристики екрану дають такий ефект